Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wróżbita Maciej przepowiada przyszłość Dodzie, Szulim i Wojewódzkiemu

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
119
Podziel się:

"Agnieszka cały czas uparcie chce wszystkim udowodnić, że jest dobrze. Jest słaba interakcja między nimi, ja nie widzę, żeby oni się dobrze dogadywali".

Wróżbita Maciej przepowiada przyszłość Dodzie, Szulim i Wojewódzkiemu

Maciej Skrzątek, czyli wróżbita Maciej ciężko znosi brak zainteresowania ze strony mediów. Żeby mu zapobiec, nabrał zwyczaju stawiania horoskopów celebrytom, którzy wcale go o to nie prosili. Zaczął od Ewy Minge, która nie była tym zachwycona i napisała na Facebooku, że "kładzenie kart na osoby trzecie bez wiedzy i zgody tych osób" świadczy o tym, że nie jest dobrym wróżbitą.

Maciej jednak się tym nie przejął i zrobił to znowu. Zrozumiał, że kiedy wróży przyszłość nieznanym ludziom, którzy płacą mu po 150 złotych za 15-minutowy seans tarota, żaden tabloid o tym nie pisze. Za to kiedy stawia horoskop Dodzie, czy Agnieszce Szulim, od razu wspomina o tym Super Express.

Zdaniem Skrzątka, Rabczewska nie będzie w nowym roku "aktywna uczuciowo".

Życie uczuciowe ograniczy do minimum. To nie jest teraz jej cel - ogłasza wróżbita Maciej. Nawet jeśli kogoś ma lub pozna, to nie poświęci się temu.

Trudności przeżyje też Agnieszka Szulim, której związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem nie okaże się tak udany, jak zakładała. Mimo to, dzięki uporowi prezenterki, uda im się przetrwać złe chwile. Głęboką wiedzę o jej związku czerpie chyba ze zdjęć oglądanych na Pudelku.

Jest bardzo uparta i mimo że nie do końca układa jej się w związku, to ona cały czas uparcie chce wszystkim udowodnić, że jest dobrze. Jest słaba interakcja między nimi, ja nie widzę, żeby oni się dobrze dogadywali - ocenia Maciej. Widać u niej osamotnienie, wycofanie, blokady... Mają dla siebie mniej czasu. Rok 2017 nie będzie dobrym czasem dla jej związku. Widać ich dalej od siebie, nie widać bliskości. Ale mimo wszystko będzie się go trzymać.

Podobne plany ma ponoć Kuba Wojewódzki odnośnie swojej narzeczonej Renaty Kaczoruk. Jak ujawnia wróżbita, jej status w nowym roku raczej się nie zmieni.

Rok 2017 będzie dla niego czasem rozrywki. Jest bardzo zakochany, widać u niego poświęcenie dla miłości. Natomiast nie widzę ślubu, dziecka, założenia rodziny - komentuje Maciej. To bardzo wygodny człowiek, hedonista, który ceni sobie wolność, niezależność i rozrywkę. Rok 2017 nie będzie rokiem sprzyjającym temu, by on wziął ślub, żeby pojawiło się dziecko. To będzie aktywny rok, dobry finansowo.

Drugiej z "trojaczków show biznesu" karty także nie sprzyjają. U Hanny Lis Maciej nie widzi, niestety, większych sukcesów zawodowych.

Rok 2017 nie sprzyja jej, jeśli chodzi o pracę i sukcesy zawodowe. Nie do końca odniesie sukcesy na polu dziennikarskim i swojego programu. Będzie ponosić porażki i spotykać się z nieciekawym odbiorem ludzi - zapowiada. Teraz jest w trudnym czasie i pierwsza połowa roku będzie dla niej zła.

Kłopoty w życiu osobistym przeżyje także Maryla Rodowicz. W jej relacjach z mężem, który wiosną zeszłego roku wyprowadził się z domu, nie nastąpi pozytywny przełom.

W roku 2017, podobnie jak u Dody, będzie ograniczenie w tych sprawach - przepowiada Skrzątek. Dom, rodzina i bliscy są dla niej teraz najważniejsi. Nie widać żadnego nowego związku. Może kogoś poznać, ale ta relacja się nie rozwinie.

Zapłacilibyście Maćkowi 150 złotych, żeby przepowiedział Wam przyszłość "w tych sprawach"?

Zobacz także: Wróżbita Maciej: "Doda mówiła, że osobom znanym jest ciężko wejść w szczerą relację"
Zobacz także: Zobacz też:
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(119)
Gość
6 lat temu
Ja to bym chciala po prostu, zeby ten rok przyniosl nieco wiecej zdrowia mojej rodzinie, szczegolnie dziadkom i juz
Gość
6 lat temu
Tak bardzo chciałbym mieć przyjaciół, mieć kogoś, ten rok nie zaczął się dobrze
Gość
6 lat temu
Jaki wróżbita, takie przepowiednie.
Gość
6 lat temu
Kogo obchodzi ten pazerny naciągacz
Gość
6 lat temu
Wróżbita Maciej to oszust, gnida i szubrawiec! Powinien siedziec za oszustwa, a za atakowanie SMSami starszych, czesto schorowanych osob, powinna go spotkac znacznie cięższa kara. Tfu, smieciu!
Najnowsze komentarze (119)
Gość
6 lat temu
Ś******m gościu o jesteś ty bo tylko smiec i to niedouczony pisze takie rzeczy o czlowieku , którego nie zna.
gość
6 lat temu
Da mi kase w ciągu 4-5 godzin jak odpowiem na sms za 39,00 zł...macał się z głupim przez papier toaletowy!
gość
6 lat temu
Maciej nie pi...ol, że w ciągu minuty otrzymujesz 100 telefonów to nie możliwe,jest możliwe 50...60????/ i też nie do końca!!
gość
6 lat temu
Człowieku, zajmij się uczciwą robotą. To dobre dla starych babć!
Gość
6 lat temu
Tyle to rzeczywiście z Pudla można wywnioskować
gość
6 lat temu
plec pleciugo byle nie dlugo
Gość
6 lat temu
Jakim prawem wtyka się w życie innych osób, Dzwoniłam i nic się nie sprawdziło , To co przewiduje każdy może przewidzieć, Nie dajcie się zwariować!!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
a Rozenko Majdany kiedy sie rozwioda?????
gość
6 lat temu
co za i****a
gość
6 lat temu
Przestancie jego pokazywać, kojarzy się z larwą
gość
6 lat temu
nie trzeba byc wróżbita żeby to widziec na fotach
gość
6 lat temu
Byłam z Maciejem na wakacjach - jak jeszcze nie był znany ,,,,nie wiedziałam nawet że jest wróżbitą ....dowiedziałam się po powrocie jak włączyłam tv w nocy ,,,na wakacjach powróżył mi ,,,wszystko co powiedział było prawdą ,,,zmroziło to moją krew ,,,do dzisiaj mnie to trzyma ,,pozdrawiam ,,,aaaa wróżył na piachu na plaży ,,nie miał kart ,,po dacie urodzenia ,,,
Gość
6 lat temu
Nie musze byc wrozbita by wiedziec ze pragram Lis nie bedzie dobry
gość
6 lat temu
To jest potworny hipokryta i naciągacz.Żyje od kilkunastu lat w związku ze swoim menagerem a pozuje na samotnika...Dorabiają się obaj na naiwności ludzkiej.Oszukuje,udaje,gra.Wypracował sobie taki wizerunek wrażliwca i uczuciowca a to jest zwykła pazerna gnida,której nikt w dzieciństwie nie lubił.Ale fakt,faktem to ludzie sami go wylansowali(media)...najsłynniejszy,najlepszy,najbardziej wiarygodny itd.I to ludzie,ci naiwniacy nabijają mu kabzę od lat...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie