Poniedziałek 02.01.2017 09:30

Wróżbita Maciej przepowiada przyszłość Dodzie, Szulim i Wojewódzkiemu

Doda Dorota Rabczewska Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak Kuba Wojewódzki wróżbita Maciej Maciej Skrzątek

Wróżbita Maciej przepowiada przyszłość Dodzie, Szulim i Wojewódzkiemu

Maciej Skrzątek, czyli wróżbita Maciej ciężko znosi brak zainteresowania ze strony mediów. Żeby mu zapobiec, nabrał zwyczaju stawiania horoskopów celebrytom, którzy wcale go o to nie prosili. Zaczął od Ewy Minge, która nie była tym zachwycona i napisała na Facebooku, że "kładzenie kart na osoby trzecie bez wiedzy i zgody tych osób" świadczy o tym, że nie jest dobrym wróżbitą.

Maciej jednak się tym nie przejął i zrobił to znowu. Zrozumiał, że kiedy wróży przyszłość nieznanym ludziom, którzy płacą mu po 150 złotych za 15-minutowy seans tarota, żaden tabloid o tym nie pisze. Za to kiedy stawia horoskop Dodzie, czy Agnieszce Szulim, od razu wspomina o tym Super Express.

Zdaniem Skrzątka, Rabczewska nie będzie w nowym roku "aktywna uczuciowo".

Życie uczuciowe ograniczy do minimum. To nie jest teraz jej cel - ogłasza wróżbita Maciej. Nawet jeśli kogoś ma lub pozna, to nie poświęci się temu.

Trudności przeżyje też Agnieszka Szulim, której związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem nie okaże się tak udany, jak zakładała. Mimo to, dzięki uporowi prezenterki, uda im się przetrwać złe chwile. Głęboką wiedzę o jej związku czerpie chyba ze zdjęć oglądanych na Pudelku.

Jest bardzo uparta i mimo że nie do końca układa jej się w związku, to ona cały czas uparcie chce wszystkim udowodnić, że jest dobrze. Jest słaba interakcja między nimi, ja nie widzę, żeby oni się dobrze dogadywali - ocenia Maciej. Widać u niej osamotnienie, wycofanie, blokady... Mają dla siebie mniej czasu. Rok 2017 nie będzie dobrym czasem dla jej związku. Widać ich dalej od siebie, nie widać bliskości. Ale mimo wszystko będzie się go trzymać.

Podobne plany ma ponoć Kuba Wojewódzki odnośnie swojej narzeczonej Renaty Kaczoruk. Jak ujawnia wróżbita, jej status w nowym roku raczej się nie zmieni.

Rok 2017 będzie dla niego czasem rozrywki. Jest bardzo zakochany, widać u niego poświęcenie dla miłości. Natomiast nie widzę ślubu, dziecka, założenia rodziny - komentuje Maciej. To bardzo wygodny człowiek, hedonista, który ceni sobie wolność, niezależność i rozrywkę. Rok 2017 nie będzie rokiem sprzyjającym temu, by on wziął ślub, żeby pojawiło się dziecko. To będzie aktywny rok, dobry finansowo.

Drugiej z "trojaczków show biznesu" karty także nie sprzyjają. U Hanny Lis Maciej nie widzi, niestety, większych sukcesów zawodowych.

Rok 2017 nie sprzyja jej, jeśli chodzi o pracę i sukcesy zawodowe. Nie do końca odniesie sukcesy na polu dziennikarskim i swojego programu. Będzie ponosić porażki i spotykać się z nieciekawym odbiorem ludzi - zapowiada. Teraz jest w trudnym czasie i pierwsza połowa roku będzie dla niej zła.

Kłopoty w życiu osobistym przeżyje także Maryla Rodowicz. W jej relacjach z mężem, który wiosną zeszłego roku wyprowadził się z domu, nie nastąpi pozytywny przełom.

W roku 2017, podobnie jak u Dody, będzie ograniczenie w tych sprawach - przepowiada Skrzątek. Dom, rodzina i bliscy są dla niej teraz najważniejsi. Nie widać żadnego nowego związku. Może kogoś poznać, ale ta relacja się nie rozwinie.

Zapłacilibyście Maćkowi 150 złotych, żeby przepowiedział Wam przyszłość "w tych sprawach"?

Wróżbita Maciej: "Doda mówiła, że osobom znanym jest ciężko wejść w szczerą relację"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (191)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 191
Odpowiedz
534 70
zgłoś
Gość 02.01.2017 09:31
Tak bardzo chciałbym mieć przyjaciół, mieć kogoś, ten rok nie zaczął się dobrze
Odpowiedz
718 78
zgłoś
Gość 02.01.2017 09:32
Ja to bym chciala po prostu, zeby ten rok przyniosl nieco wiecej zdrowia mojej rodzinie, szczegolnie dziadkom i juz
Odpowiedz
381 43
zgłoś
Gość 02.01.2017 09:32
Kogo obchodzi ten pazerny naciągacz
Odpowiedz
55 10
zgłoś
Gość 02.01.2017 09:32
Debil
Odpowiedz
413 59
zgłoś
Gość 02.01.2017 09:32
Jaki wróżbita, takie przepowiednie.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 191