Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korwin-Mikke o papieżu Franciszku: "To wcielenie Lucyfera. Ten wzrok! Ciarki przechodzą"

421
Podziel się:

"Warto spytać, dzięki jakim piekielnym sztuczkom usunął on z Tronu JŚw. Benedykta XVI?!?".

Korwin-Mikke o papieżu Franciszku: "To wcielenie Lucyfera. Ten wzrok! Ciarki przechodzą"
bESrFnfp

_

_

bESrFnfr

W najnowszym wpisie na Facebooku Janusz Korwin-Mikke postanowił nawiązać do głośnej wpadki posła PO Arkadiusza Myrcha. Na antenie TVP Info polityk zapytany, czy pamięta imiona Trzech Króli odpowiedział, że do stajenki przyszedł: Kacper, BELZEBUB i Melchior. Korwin-Mikke wykorzystał to jako argument przeciwko "ludziom postępowym" i... płynnie przeszedł do ataku na papieża Franciszka.

Zawsze mówiłem, że w głowach ludzi postępowych siedzi Belzebub. Tak przy okazji: nie oglądam telewizji, a wczoraj po raz pierwszy obejrzałem w Sieci przez dłuższą chwilę JŚw.Franciszka I Moim zdaniem to wcielenie Lucyfera; ten wzrok! Czasem ciarki przechodzą. Zawsze bałem się oo.Jezuitów... Warto spytać dzięki jakim piekielnym sztuczkom usunął On z Tronu JŚw.Benedykta XVI?!?

Korwin-Mikke nie po raz pierwszy atakuje Franciszka. Tuż po wyborze nowej głowy Kościoła w trakcie jednego ze spotkań z wyborcami powiedział:

Od razu mi się nie podobał. To podejrzany lewak! Franciszek I nie jest moim papieżem.

bESrFnfx

_

_

_

bESrFnfy
bESrFnfz

_

_

bESrFnfA

_

Zobacz także: Janusz Korwin-Mikke u Jacka Gądka o współpracy z Kukiz'15: nie mamy wyboru
Zobacz także: Zobacz też:
bESrFnfS
KOMENTARZE
(421)
Gość
5 lata temu
Ten z Torunia, to dopiero ma spojrzenie 😂 ...Belzebuba
Gość
5 lata temu
Chory czlowiek
Gość
5 lata temu
Zamilcz człowieku. Jak tam relacje ze Stonogą? Imprezy nad Zalewem sie udały? Jesteś pozerem zwykłym i ucz sie od Papieża szacunku do ludzi.
bESrFnfT
Gość
5 lata temu
Ah ten typowy Janusz .
gość
5 lata temu
brak słów, zamiast pierdzielić smuty zrobiłby coś dobrego i sam pokazał jakiś pozytywny wzorzec
Najnowsze komentarze (421)
gość
5 lata temu
Niestety to prawda Franciszek jest papiezem ale na pewno nie katolickim
gość
5 lata temu
ja myse ze franciszek jest OK>w koncu mowi prAWDe tak jak powinna mowic glowa kosciola, a mikke i piotrowska to sa belzebuby
pacany
5 lata temu
brawo KORWIN! Ten papież to LEWAK!
Xyz
5 lata temu
Korwin skoro sie boisz jezuitów może udaj się do dobrego egzorcysty ?
Gość
5 lata temu
JA PRDL !!! I pomyśleć, że są tacy co na tego popaprañca JKM głosowali!!
gość
5 lata temu
tego kretyna najlepsi lekarze juz nie uratuja ! Ciekawe czy ma w domu choc jedno lustro i widzi raz za kiedy siebie,czyli najwiekszego blazna !
gość
5 lata temu
a propos Komikka: zbliża się pierwsza rocznica ślubu jego (za miesiąc). Mam nadzieję, że pudel zaklepał już sobie wejściówkę na uroczystości...
gość
5 lata temu
raz ma racje Franek to mason
bESrFnfL
Janusz Pedofi...
5 lata temu
Oby franek z****ł i to jak najszybciej
gość
5 lata temu
Sam wygląda jak Belzebub z tą sztuczną szczęką i świńskimi oczkami. Od papieża nie się od....li A co powie o ojczulku z Torunia, to dopiero jest szatan.
gość
5 lata temu
Korwin-Mikke zapmniany staruszek z wyglądem Belzebuba, postanowił o sobie przypomnieć. no i co wymyslił. Sam nic nie ma do zaoferowania to zaczął od obrażania wybitnych osób. Ciekawe czy będzie taki odważny powiedzieć o oczach Allaha. Tchórz na pewno zamilknie i ze strachu gęby nie otworzy.
gość
5 lata temu
Franciszek jest dobrym papieżem, ale wybranym w złym momencie - zupełnie sobie nie radzi z mordowaniem Katolików w biały dzień przez islamistów w Afryce, głosi pokój i na tym koniec, na zasadzie - gińcie sobie jak barany, w imię Boga i dla idei męczeństwa.... I z taką wielką głupią naiwnością, że jak ja wyciągnę rękę do islamisty to on mi ją uściśnie a nie odetnie maczetą i dzięki temu na pewno będzie pokój i miłość na Ziemi....
Marek Woźniak
5 lata temu
Przerażające w tym wszystkim jest to że Korwin ma rację.Ajeszcze bardziej to że gdyby dostał władzę to lizałby im d**y jak każda inna polityczna prostytutka.To że jezuici to najbardziej mordercza organizacja na świecie to fakt bezsporny.Szkoda tylko że bedni katolicy mają tak zmanipulowane mózgi i są do tego stopnia przerażeni i sparaliżowani strachem przed tą czarną chołotą że zwyczajnie boją się poznać prawdę na temat organizacji która nimi zawładnęła.Ludzie obudźcie się póki jest jeszcze pora.
gość
5 lata temu
on to już chyba jest za stary demencja, albo co
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESrFngE
bESrFngF
bESrFngG
bESrFngH
bESrFngI
bESrFngn