Poniedziałek 09.01.2017

Bieniuk rozstał się z dziewczyną! "Najważniejszą kobietą jest Ania"

Anna Przybylska Jarosław Bieniuk Martyna Gliwińska dziewczyna Bieniuka

Bieniuk rozstał się z dziewczyną! "Najważniejszą kobietą jest Ania"

Minione święta Bożego Narodzenia były już trzecimi, które rodzina Anny Przybylskiej spędziła bez niej. Zmarła w październiku 2014 roku aktorka osierociła troje dzieci, którymi od tamtego czasu opiekuje się tata, Jarosław Bieniuk, wspierany przez dwie babcie.

Dopiero wiosną zeszłego roku Bieniuk przyznał się, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. W czerwcu na wystawie Pomorskie Rendez Vous, zorganizowanej przez stocznię jachtową Sunreef Yachts, pojawił się w towarzystwie dekoratorki wnętrz, Martyny Gliwińskiej. Tabloidy natychmiast dorobiły do tego historię, jakoby Gliwińska i Przybylska "poznały się i polubiły jeszcze za życia aktorki", co nie wydaje się szczególnie prawdopodobne. W każdym razie Gliwińskiej udało się ponoć pozyskać względy dzieci Ani, zwłaszcza nastoletniej Oliwii. Podobno Martyna spodziewała się propozycji ze strony Bieniuka, by zamieszkali razem. Przypomnijmy: Bieniuk zamieszka z nową dziewczyną? "Ania cieszyłaby się, że Jarek spotkał kobietę, która zaopiekuje się nim i dziećmi"

Na razie jednak były piłkarz ma inne plany. Dogadał się z producentami Małych Gigantów w sprawie prowadzenia jednej z drużyn w wiosennej edycji. Podobno producenci obiecali mu pójść na rękę jeśli chodzi o grafik nagrań. Bieniuk będzie bowiem musiał kursować między Warszawą, gdzie powstaje program, a Trójmiastem, gdzie mieszka z dziećmi. Na wszelki wypadek poprosił mamę, żeby na najbliższe tygodnie wprowadziła się do jego domu i pomogła w opiece nad dziećmi.

Zamieszkała z nami moja mama - potwierdził niedawno. Zajmuje się bardziej stroną kulinarną. Jesteśmy bardzo zgraną rodziną, trzymamy się razem i na pewno tak jest dużo łatwiej.

Jak to zniosła Martyna? Podobno niezbyt dobrze. Jak donosi magazyn Flesz, nie są już z Jarkiem parą. Zresztą, zdaniem gazety, może to i lepiej, bo pewnie nie czułaby się dobrze w domu pełnym pamiątek po Ani.

Jak udało nam się ustalić, Bieniuk i Gliwińska nie są już razem - donosi Flesz. Jarek nie chce tego komentować, ale nietrudno się domyślić, że samotnemu ojcu trójki dzieci nie jest łatwo dbać o związek. Poza tym, jak pokazała kamera "Dzień Dobry TVN", w domu Bieniuka wciąż najważniejszą kobietą jest Ania Przybylska. Jej zdjęcia są wszędzie - wiszą na ścianach, stoją na komodach i półkach. Jarosław mówi, że "tak to na razie będzie". Nie musi nic dodawać.

Bieniuk o Małych gigantach: "Mam w tym doświadczenie jako trener i jako ojciec"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (329)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 329
Odpowiedz
967 176
zgłoś
Gość4 09.01.2017 15:31
Moze to jeszcze za wczesnie, trudno sie otrzasnac po takiej tragedii jak smierc ukochanej żony
Odpowiedz
1546 262
zgłoś
gość 09.01.2017 15:32
dajcie mu spokoj hieny to jest jego prywanta sprawa , on nie jest celebryta
Odpowiedz
34 81
zgłoś
gość 09.01.2017 15:32
Szkoda. . . Dzieci potrzebują ciepla obojga.
Odpowiedz
99 114
zgłoś
gość 09.01.2017 15:33
Ale był z nią już parę miesięcy po śmierci konkubiny... słabe.
Odpowiedz
632 128
zgłoś
Gość 09.01.2017 15:33
Ania byla piekna
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 329