Środa 11.01.2017

Mateusz Kijowski protestuje pod Sejmem (ZDJĘCIA)

Mateusz Kijowski KOD Komitet Obrony Demokracji Kijowski przelewał pieniądze

Dzisiaj odbyła się kolejna demonstracja Komitetu Obrony Demokracji, zorganizowana równolegle z 34. obradami Sejmu. Zwolennicy KOD-u zbierali się na Wiejskiej już od południa, chociaż oficjalny protest zaczął się dopiero od 17:00. Ma potrwać do północy.

W protestach uczestniczyło blisko 200 osób, wśród których pojawił się oczywiście nie rezygnujący mimo skandalu finansowego Mateusz Kijowski, który od tygodnia tłumaczy się z przelewania na konto firmy żony po 15 tysięcy złotych miesięcznie ze składek sympatyków.

Zobacz: Kijowski: "POWINIENEM ZARABIAĆ TYLE CO POSEŁ. Myślę, że to rozsądny poziom"

Żaden mój błąd nie powinien mieć wpływu na waszą wiarę i zaangażowanie w tę walkę, na wiarę w KOD - apelował Kijowski do zebranych.

Demonstrującym pod Sejmem najwidoczniej to nie przeszkadza. Pojawili się z transparentami "Kaczor kłamca", "Głosowałem na PiS - Wybaczcie" oraz z... miniaturowym cmentarzem. Była wśród nich była gwiazda TVN, Superniania. Pod Sejmem protestuje też Klaudia Jachira, działaczka Nowoczesnej, która przyszła z kukłą Jarosława Kaczyńskiego z przypiętym znaczkiem "jebać PiS" napisanym po rosyjsku.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/11

Mateusz Kijowski

2Mateusz Kijowski