Rozenek, Włodarczyk, Boczarska i Krupińska na premierze (ZDJĘCIA)

Do zdjęć pozowały też Stenka, Ślotała, Dereszowska i Wołejnio. Która wyglądała najlepiej?

1 z 27Magdalena Boczarska

Obraz

Po kilku tygodniach świątecznej przerwy, polskie celebrytki powoli wracają na ścianki. Dziś gwiazdy TVN-u pojawiły się na konferencji ramówkowej, gdzie do zdjęć pozowały między innymi Kinga Rusin, Joanna Krupa i Małgorzata Rozenek. Wieczorem w jednym z warszawskich kin odbyła się premiera nowego filmu Marii Sadowskiej, na której w drogiej sukience zaprezentowała się Agnieszka Szulim.

Oprócz Staraków na ściance pozowali Małgorzata Rozenek z Radkiem Majdanem, Paulina Krupińska, Agnieszka Włodarczyk, Anna Dereszowska, Danuta Stenka i Katarzyna Wołejnio z Rinke Rooyensem. Największą gwiazdą czerwonego dywanu była jednak Magdalena Boczarska, która zaprezentowała się w długiej sukni z cekinowymi aplikacjami i odkrytymi plecami.

Kto wyglądał najlepiej? Zobaczcie zdjęcia:

2 z 27Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Obraz

3 z 27Agnieszka Włodarczyk

Obraz

4 z 27Paulina Krupińska

Obraz

5 z 27Anna Dereszowska

Obraz

6 z 27Agnieszka Szulim

Obraz

7 z 27Danuta Stenka

Obraz

8 z 27Zofia Ślotała

Obraz

9 z 27Kamilla Baar

Obraz

10 z 27Maria Sadowska

Obraz

11 z 27Karina Kunkiewicz

Obraz

12 z 27Natalia Nykiel

Obraz

13 z 27Dorota Gardias

Obraz

14 z 27Katarzyna Kolenda-Zaleska

Obraz

15 z 27Anna Oberc

Obraz

16 z 27Piotr Adamczyk

Obraz

17 z 27Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Obraz

18 z 27Katarzyna Kwiatkowska

Obraz

19 z 27Tomasz Kot

Obraz

20 z 27Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska

Obraz

21 z 27Liroy z żoną

Obraz

22 z 27Radzimir Dębski z dziewczyną

Obraz

23 z 27Wołejnio, Rooyens, Woźniak-Starak i Szulim

Obraz

24 z 27Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak

Obraz

25 z 27Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska

Obraz

26 z 27Katarzyna Wołejnio i Rinke Rooyens

Obraz

27 z 27Magdalena Boczarska

Obraz
Wybrane dla Ciebie