Trwa ładowanie...
Przejdź na

"CHER UMIERA. Chce pożegnać się z fanami ostatnią trasą koncertową"

161
Podziel się:

70-letnia piosenkarka od lat zmaga się z wirusem Epsteina-Barra, który trwale niszczy jej zdrowie. Podobno jest też na skraju bankructwa...

"CHER UMIERA. Chce pożegnać się z fanami ostatnią trasą koncertową"
bESrgBat

O problemach finansowych Cher jest głośno od kilku miesięcy, jednak najbardziej niepokojące się doniesienia na temat stanu jej zdrowia. Piosenkarka od ponad 30 lat (!) zmaga się z wirusem Epsteina-Barra. 70-letnia piosenkarka, która regularnie poddawała się też operacjom plastycznym, prawie nie pojawia się już publicznie. Nietrafione biznesy i lekka ręka do wydawania pieniędzy zaprowadziły ją na skraj bankructwa.

Najnowsze informacje na temat Cher są jeszcze smutniejsze. Jak twierdzi Radar Online, piosenkarka jest umierająca. Chce jednak wyruszyć w ostatnią trasę koncertową, żeby "pożegnać się z fanami".

bESrgBav

_**Z jej zdrowiem jest bardzo źle**_ - twierdzi źródło. _**Straciła też swoją fortunę, którą szacowano kiedyś na 350 milionów dolarów. Pojedzie jednak w ostatnią trasę, żeby wystąpić w filmie i pożegnać się z fanami. Niestety, taki wysiłek może okazać się dla niej śmiertelny.**_

Nie wiadomo, na ile te dramatyczne doniesienia są prawdą, a na ile sposobem na promocję trasy Cher, którą zaplanowano na najbliższe lato. Faktem jest jednak, że piosenkarka, która pojawiła się na niedawnym Marszu Kobiet przeciwko Donaldowi Trumpowi, nie wyglądała najlepiej.

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia.

bESrgBaB
bESrgBaC
Zobacz także: Cher krytykuje Trumpa: " Nie płakałam po wyborach, byłam po prostu zła"
Zobacz także: Zobacz też:
bESrgBaW
KOMENTARZE
(161)
Gość
5 lata temu
Człowiek w obliczu choroby, może pokazać jej tylko, jak bardzo jest silny. Trzymaj się Cher!
Gość
5 lata temu
Trzymaj się Cher!!!
gość
5 lata temu
Wyglada bardzo dobrze na 70latke :) oby jak najeiwcej fajnow przyszlo na jej koncerty:)
bESrgBaX
gość
5 lata temu
niech Bóg, mimo wszystko, trzyma ją przy zdrowiu! :(
Gość
5 lata temu
Ten rok chyba nie będzie lepszy od poprzedniego ...
Najnowsze komentarze (161)
seo plugin
5 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gość
5 lata temu
Barr to kobieta, więc wirus Wirus Epsteina-Barr, a nie Wirus Epsteina-Barra
fan
5 lata temu
mam płyty CHER oddam w dobre ręce chętni pisać; modykwiatuszek@interia.eu
????
5 lata temu
A co to za menelica i kogo to obchodzi?
gość
5 lata temu
Co to za bzdury. Wygląda kwitnąco. Przecież to nie jest młoda kobieta tylko już bardzo leciwa pani. Nie wierze w te rewelacje.
gość
5 lata temu
Co umiera na opryszczkę? przecież to popularny wirus. Coś ściemniony news
gość
5 lata temu
Ściema. Promocja przed planowaną trasą.
gość
5 lata temu
niech umiera stare b****o a kogo to obchodzi ? kazdy kiedys umrze i trzeba to zaakceptowac , a przecież dobrze zyła , kasy miała jak gnoju a ze była chciwa i jeszcze chciala więcej to wszystko straciła i nad kim tu sie użalać ?
bESrgBaP
gość
5 lata temu
Ma 70 lat w końcu, to jak ma wyglądać?
gość
5 lata temu
nie Epsteina -Barra tylko Barr - (Barr była kobietą)
gość
5 lata temu
:If i could turn back time" ... /
Gość
5 lata temu
Wydaje mi się że chorą osobą nie rusza w trasę koncertową i nie bierze udziału w filmie. Dla mnie to tylko promocja. Bo ktoz nie pójdzie na ostatni koncert Cher?
gość
5 lata temu
Zabrakło kasy na kolejne operacje rozpadającej się wariatce to i nie dziwota, że umiera. Może amerykański KOD zrobi na nią zrzutę.
gość
5 lata temu
Przepraszam,ale... umiera na Epsteina-Barra? Na Epsteina-Barra? Słucham?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESrgBbI
bESrgBbJ
bESrgBbK
bESrgBbL
bESrgBbM
bESrgBbr