Andrzej Duda pozuje w... czołgu (ZDJĘCIA)
Pojawił się na uroczystym rozpoczęciu polsko-amerykańskich ćwiczeń militarnych na poligonie w Żaganiu.
Andrzej Duda w Żaganiu
Andrzej Duda uświetnił dzisiaj uroczyste rozpoczęcie wspólnych, polsko-amerykańskich ćwiczeń militarnych na poligonie w Żaganiu. Towarzyszył mu Minister Obrony Narodowej Antonii Macierewicz, zaś stronę amerykańską reprezentowali ambasador USA w Polsce Paul Jones, zastępca dowódcy wojsk USA w Europie gen. broni Timothy Ray oraz dowódca wojsk lądowych USA w Europie gen. broni Ben Hodges.
Prezydent wygłosił mowę, a następnie chętnie pozował do zdjęć w czołgu. Zobaczcie, jak to wyglądało.