Hania Lis z gołymi nogami na kuchennym blacie (FOTO)

"Flanelowo i mięciutko" - reklamuje nową sesję. Zazdrościcie Tomkowi?

Obraz

Od czasu udziału w Azja Express Hanna Lis dołączyła do grona "przyjaciółek" gwiazd TVN-u i miłośniczek Instagrama. Razem z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Agnieszką Szulim Woźniak-Starak promują się jako "trojaczki show biznesu". Zainteresowanie mediów nasiliło się, od kiedy Hania zrezygnowała z dziennikarstwa politycznego i czytania Twittera swojego męża.

Hania Lis, której relacje z Tomkiem wciąż pozostają niejasne, cieszy się życiem celebrytki i chętnie występuje w sesjach dla kolorowych magazynów. Na swoim Instagramie pochwaliła się pracą podczas sesji dla Grazii.

Za kulisami sesji dla marcowej "Grazii". Właśnie skończyliśmy. Tu flanelowo i mięciutko w koszuli od Łukasza Jemioła - podpisała zdjęcie, na którym siedzi na kuchennym blacie i macha nogami.

Zazdrościcie Tomkowi?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

**Lis: "Świat jest wielki. Nic, tylko podróżować"

**

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą