Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sydor nienawidzi Ostałowskiej? "WYŚMIEWA JEJ NADWAGĘ w obecności ekipy"

199
Podziel się

Nie może darować Dominice dawnego romansu z reżyserem "M jak miłość", Mariuszem Malcem.

Sydor nienawidzi Ostałowskiej? "WYŚMIEWA JEJ NADWAGĘ w obecności ekipy"
bCImTdkl

Joanna Sydor odeszła z serialu _**M jak miłość**_ prawie 10 lat temu. Podobno jej decyzja była spowodowana względami osobistymi. Poszło o romans z jednym z reżyserów, żonatym wówczas Mariuszem Malcem. Sydor rywalizowała o jego względy z Dominiką Ostałowską, która też się w nim zakochała. Dla Malca rozstała się nawet z mężem, Hubertem Zduniakiem. Malec także w końcu zdecydował się zostawić żonę, ale nie dla Dominiki, lecz dla Joanny.

Sydor w międzyczasie wyprowadziła się od męża, ojca jej starszego synka. Zresztą nie miała specjalnie innego wyboru, bo jeszcze w trakcie trwania małżeństwa zaszła w ciążę ze swoim kochankiem. W takich sytuacjach mężowie raczej rzadko okazują wyrozumiałość.

Joanna uważała Malca za miłość swojego życia. Dla niego zaryzykowała pranie małżeńskich brudów w sądzie i na łamach tabloidów. Kiedy sąd orzekł jej rozwód, Malec… nagle doszedł do wniosku, że jednak woli Dominikę. Sydor nie dała za wygraną. Podobno wydzwaniała do Dominiki błagając ją, by zostawiła Malca. Kiedy wyprowadził się z ich wspólnego domu, jeździła do niego na plan i prosiła, by się opamiętał i wrócił do niej i nieślubnego dziecka.

bCImTdkn

W końcu jakoś się dogadali. Ostałowska została na lodzie. Na pocieszenie została jej rola w M jak miłość. Sydor zaś ostatnio poczuła się na siłach, by wrócić na plan. Podejmie przerwany przed laty wątek romansu z Pawłem Zduńskim. Nie odpuściła jednak rywalce. Jak donosi Fakt, ciągle knuje za plecami Dominiki.

Prosi Mariusza, by wyrzucił Dominikę z serialu. Często wyśmiewa jej nadwagę w obecności ekipy, co wszystkich wprawia w zakłopotanie, bo Dominika jest w M jak miłość lubiana - ujawnia osoba z produkcji serialu. Joanna zapowiedziała, że nie chce mieć żadnych scen z Ostałowską. Nawet grafik nagrań ma być układany tak, by nie spotkała się z nią w hali, gdzie kręcony jest serial. Zażądała też osobnego szofera, tak, by nie trafić na swoją rywalkę w busie transportującym aktorów. Dominika zdaje sobie sprawę, że Joanna jest nieprzewidywalna, a Mariusz był jej wielką miłością i jest ojcem jej syna. Spodziewa się więc najgorszego.

Być może problem Sydor rozwiąże się sam, bo Ostałowska myśli podobno o przejściu do TVN-u. Zobacz: Ostałowska przejdzie do "Na Wspólnej"? "Mogłaby liczyć na duży wątek"

bCImTdkt
bCImTdku

Dominika Ostałowska: "Mężczyźni łatwiej chudną. Nie muszę się katować"

Zobacz też:

bCImTdkO
KOMENTARZE
(199)
Gość
3 lata temu
Baby głupie, a facet jak zwykle wygrany.
gość
3 lata temu
Wyśmiewanie nadwagi...to już jest bardzo niskie...
gość
3 lata temu
Komplenty brak klasy... I to kobieta kobiecie.
bCImTdkP
gość
3 lata temu
Mężczyźni to świnie, ale to kobiety są najbardziej perfidne i wyrachowane
Aldi
3 lata temu
Rany, czy ktoś to jeszcze ogląda? Mam wrażenie, że to taki polski odpowiednik "Mody na sukces" - każdy z każdym po kilkadziesiąt razy.
Najnowsze komentarze (199)
Gość
2 lata temu
Walczyć o takiego patafiana. Co te babki mają w głowach?!
Gość
2 lata temu
Złość piękności szkodzi, pani Sydor.
#teamDominika
2 lata temu
Żadna z tych pań nie jest wybitną aktorką, ale jeśli miała bym wybrać którąś z pań to byłaby to pani Ostałowska, już na sam widok twarzy pani Sydor czuję weltschmerz... A do tego jej "gra aktorska" jest dużo bardziej irytująca.
Gość
2 lata temu
Żałosna ta Sydor.Wysmiewac sw9ja koleżanke ze jest gruba to świadczy o niej. Jest g****a i zero klasy. Przymul
Ux
3 lata temu
Niezły galimatias..
gość
3 lata temu
Tylko nie ta durna Teresa! I jeszcze gorsza córeczka Agnieszka...
gość
3 lata temu
Słabo, bo wszyscy wiedzą, że Ostałowska choruje, najprościej wyśmiewać sylwetkę. Tak opisaliście tą modę na sukces między nimi, że wychodzi na to, że każda ma z nim dziecko.
gość
3 lata temu
Sydor do ładnych też nie należy, a już na pewno, jest beznadziejną aktorką... Przestaję oglądać MjM.
bCImTdkH
gość
3 lata temu
P***a jedna, wielka mi aktorka, od czasu M, nie widziałam jej w żadnym filmie, Dominika jest w porzo, ja też mam problemy z nadwagą i wiem jakie to trudne zrzucić choć trochę
gość
3 lata temu
obie d******i
gość
3 lata temu
A kim jest ta pani Sydor
gość
3 lata temu
I dla takiego brzydkiego Malca , a fe !!!
gość
3 lata temu
bzdury wyssane z palca. bedzie proces za wypisywanie głupot
gość
3 lata temu
odwalcie sie juz od tej DOMINIKI wole ja juz bardziej niz te wyschniete na wior niby gwiazdy z telewizji niektorym ta chudosc nie pasuje lecz one tego nie widza kilka kobiet to wyglada jakby mialo zaraz zejsc
...
Następna strona
bCImTdlj