Radny PiS-u oskarża bitą żonę: "Od dawna prowadziła podwójne życie"

386
Podziel się

W wywiadzie zapewnia, że brzydzi się przemocą. Zdążył już pobić znajomego żony.

Radny PiS-u oskarża bitą żonę: "Od dawna prowadziła podwójne życie"

**_

_**

Większość polityków Prawa i Sprawiedliwości ma ugruntowane poglądy na temat praw kobiet. Często powołują się na tradycję, w myśl której kobiety powinny zrezygnować ze zdobywania wykształcenia i rozwoju zawodowego na rzecz rodzenia dzieci i wykonywania uciążliwych prac domowych. Wielu z nich ma także dość radykalne opinie na temat posłuszeństwa żon i wymuszania go za pomocą kar cielesnych. Pobłażliwie traktują za to zdrady małżeńskie, pod warunkiem, że zradzającą stroną jest mąż.

Jako zwolennik tak pojmowanej tradycji deklaruje się także radny PiS w Bydgoszczy, 33-letni Rafał Piasecki. Niedawno Express Bydgoski ujawnił nagrania, powstałe przed minioną wigilią, na których radny namaszczonym tonem wyjaśnia, że zamierza ją zdradzać, dla jej własnego dobra. A także wytłumaczył, że bije ją, by była bliżej Boga.

Mamy nagranie sprzed Wigilii, gdzie Piasecki mówi do żony: Żono, od nowego roku będę cię zdradzał. Zrobię to w imię Boże, żeby ciebie wychować. I biję cię w imię Boże, żebyś zrozumiała, jak powinna funkcjonować prawdziwa chrześcijanka - potwierdziła w wywiadzie pełnomocniczka żony radnego.

Piasecki, w rozmowie z tą samą gazetą wyjaśnił, że "pochodzi z tradycyjnej rodziny, gdzie mężczyzna zarabia, a żona sprząta, gotuje, prasuje”.

Mimo że żona radnego pracuje zawodowo i razem z nim utrzymuje dom, Piasecki jest zdania, że to nie może być żadnym usprawiedliwieniem braku ciepłego obiadu o wyznaczonej przez niego porze.

Wyznaczył żonie harmonogram - ujawnia reprezentująca żonę Piaseckego pani S. Rano ma delikatnie budzić męża ze śniadaniem, a z pracy wracać o 16.15. O 17 ma podać mężowi ciepły posiłek, a od 21 ma być do jego dyspozycji.

Radny zapewnia, że to wszystko wina żony. Jego zdaniem, od dawna kombinowała coś na boku. A być może nawet ma kochanka. Radny jest prawie pewny, że jest nim mężczyzna,który towarzyszył jego żonie na początku lutego. Dlatego na wszelki wpadek pobił go pod kościołem.

Zwracam uwagę, że wszystkie te absurdalne teksty dotyczące rzekomej przemocy pochodzą od osoby trzeciej, która występuje na dodatek anonimowo. O żadnej przemocy mowy być nie może. Kocham żonę i dzieci i przysięgam, że nigdy ich nie uderzyłem - zapewnia teraz radny, po czym płynnie przechodzi do oskarżania żony: Wszystko wskazuje na to że od dawna żona prowadziła podwójne życie. Do sądu rodzinnego występuje z wnioskiem w sprawie określenia opieki nad dziećmi.

_

_

KOMENTARZE
(386)
gość
3 lata temu
facet który bije kobiety to najgorsza ł***a i ś****a,,,
gość
3 lata temu
Nawet jak prowadzila podwojne zycie od tego sa rozwody nie pobicia
gość
3 lata temu
Co za śmieć jeszcze sie glupio tłumaczy
Gość
3 lata temu
Patologia
Gość
3 lata temu
Ten PiS mnie wykończy :D
Najnowsze komentarze (386)
gość
2 lata temu
islam!!!
gość
3 lata temu
Nagrodę za swoje chrześcijańskie życie /wychowanie/ już dostał ale to namiastka co jeszcze mu los ześle . Brak słów nawet słowo nieparlamentarne nie odda "osobowości" tego gada / nie obrażając gady . W naturze gadów jest zabijanie bo muszą żyć i przeżyć a były radny znęcał się nad rodziną dla zaspokojenia , podwyższenia swego EGO . To co robił to powolne zabijanie . Biję, maltretuję , wymyślam tortury , tresuje , kopie w imię Boże . Zapowiedz zdrad tez w imię Boże . To unikat w skali kraju . Sadzę i tego mu życzę , niebiańskich przeżyć w celi . Zabierzcie ta FASADE z forum bo mierzi .
prawnik
3 lata temu
prezesie jestes prawnikiem do roboty czysc szeregi ze scierwa
gość
3 lata temu
nagle się obudziła po 10 latach i zaczęła nagrywać.....przez 10 lat dzieci nie miały objawów przemocy w psychice i na ciele....nagle 2017 i bum szum medialny....ciekawe dlaczego tyle lat bierna była....mnie zastawiania dlaczego nie zauważono tego w zachowaniu dzieciaków..albo śladów siniaków...pedagog ma obowiązek zgłaszać takie sprawy....coś mi tu nie pasuuje....
Piasecki to s...
3 lata temu
Socjopaci dbaja tylko i wylacznie o wlasna przyjemnosc seksualna w lozku.wielu socjopatów przeżywa stosunek jako jednostronne i indywidualne przeżycie. To, czy partner również czerpie z tego przyjemność, jest dla socjopaty mniej istotne..dla socjopaty zwiazek z kims to jest POSIADANIE tego kogos..tarkatuja jak swa wlasnosc..kontroluja na wszystkie sposoby..Cechą wielu socjopatów jest coś takiego jak syndrom haczyka i ofiary. W pierwszych fazach związku wiele osób z ASPD (Antisocial personality disorder) zachowuje się najlepiej, jak tylko potrafią, ale gdy poczują się bezpiecznie, zaczynają mieć wyj****e...
gość
3 lata temu
Chciałabym go spotkać na swojej drodze, po to aby mu dać w ten parszywy pysk i powiesić za jaja, których pewnie nie ma.
Gość
3 lata temu
Ale przecież nie ma dowodow na pobicie. Jest jakaś obdukcja? Wygląda mi to na przemyślaną walkę o dzieci. Kobieta pewnie miała romans, nie wiedziała jak wymiksować się z małżeństwa więc doprowadził faceta do takiego stanu że gadał takie rzeczy. Patrz przypadek Mela Gibsona. Najbardziej na tych zagrywkach ucierpią oczywiście dzieci
george
3 lata temu
I jeszcze nie lubi gejów ! To już antysemityzm.
gość
3 lata temu
zgroza, i po co nam islamiści skoro mam taką swojską patologię
gość
3 lata temu
Piasecki znęca się na żoną, a PiS nad wszystkimi pozostałymi kobietami.
gość
3 lata temu
to psychopata ma babe na boku
Artur
3 lata temu
Ciekawe ile jeszcze takich qurw w pisie jest ksiądz zboczeniec odprawia mszę a stare baby mało mu nie obciągną to nie ma się czemu dziwić
gość
3 lata temu
typowe zachowanie psychopaty. Oskarżają też swoje ofiary o dokładnie to co same robią więc jest prawie pewne że on sam ją zdradzał. Jej wina że musi ją bić jeszcze jemu trzeba współczuć to wszystko typowe.
Gość
3 lata temu
Tacy wlasnie ludzie sa w pisie
...
Następna strona