Trwa ładowanie...
aktualizacja

Tak wygląda Anna Lucińska, nowa ulubienica Jacka Kurskiego (ZDJĘCIA)

192
Podziel się:
192
Podziel się:

Gospodyni nowego programu "Dzień dobry Polsko" lubi drogie torebki, podróże i Paulo Coelho. Zostanie gwiazdą?

1
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
0
0

Choć Jacek Kurski słynie bardziej ze zwalniania niż zatrudniania ludzi, na poniedziałkowej prezentacji ramówki TVP dało się zauważyć kilka nowych twarzy telewizji publicznej. Należy do nich Anna Lucińska, która poprowadzi nowy program śniadaniowy Dzień Dobry Polsko. Wśród jego gospodarzy znajdą się też Anna Popek i Maciej Kurzajewski.

Mimo że nowa rola w Telewizji Polskiej może być dla Lucińskiej przełomem w karierze, 30-latka jest oswojona z kamerą. Warszawianka grała w reklamach czipsów, gum do żucia i szamponów do włosów, a do tego ma na koncie role w Na dobre i na złe, Plebanii i... Smoleńsku. Nowa ulubienica Kurskiego prywatnie lubi robić sobie selfie z drogimi torebkami, podróżować i czerpać mądrość z cytatów Paulo Coelho.

Zobaczcie zdjęcia Lucińskiej. Wróżycie jej karierę?

2
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
3
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
4
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
5
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
6
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
7
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
8
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
9
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
10
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
11
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
12
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
13
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
14
 / 15
Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko"
15
 / 15
Cytat Paulo Coelho na Instagramie Anny Lucińskiej
KOMENTARZE
(192)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Gość
9 lat temu
Paulo Coelho 🙂🙂🙂hahahahhahaha to musi byc naprawde wyjątkowa kobieta 😂😂😂😂
Gość
9 lat temu
Aktorka reklamowa nigdy nie zostanie Artystka.
gość
9 lat temu
juz jest na pudlu... jakos kariera widze sie rozkreca xD
gość
9 lat temu
Paulo Coelho? Gust niewyszukany raczej...
gość
9 lat temu
Kogut nr 1 w TVP?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (192)
fan
3 lata temu
super babka
gość
7 lat temu
Piękna jest ta Ania i jej bańki
denis#
7 lat temu
Ładna ta anulka, Jacek napewno te skarby spod bluzki by wyciągnął
gość
8 lat temu
jechałby w cyce
Barteż
8 lat temu
Bartekbiernat89@wp.pl
Śćog
8 lat temu
nażeczona Kurwskiego?
gość
8 lat temu
nawet w glupich reklamach nie dało sie jej nie zauwazyc...piekna:D
gość
8 lat temu
Moze i dobra kobieta ale jednak taka panna nikt.
gość
8 lat temu
czyli jacek konczy gdzie chce
gość
9 lat temu
wcisnieta we wszystkie mozliwe reklamy
gość
9 lat temu
Paulo Coelho zaczytywały się dziewczyny, które nigdy wcześnie nie czytały książek
Gość
9 lat temu
Bronek ją zwolnił?
gość
9 lat temu
Nastepna beznadziejna pudernica z parciem na szklo.
gość
9 lat temu
I chyba "Malanowski i partnerzy" też,nie?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
9.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
8.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
7.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
6.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
5.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
4.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
3.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.
2.

Singielka Marcela Leszczak przechadza się po czerwonym dywanie w PRZEŚWITUJĄCEJ kreacji

Marcela Leszczak dołączyła do pokaźnej reprezentacji celebrytek, które wpadły na imprezę jednej z marek kosmetycznych. Modelka nie tylko potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim, ale również przykuła uwagę fotoreporterów w odważnej kreacji.
1.

Katarzyna Zillmann wymienia czułości z ukochaną. Panie pojawiły się razem na Elle Style Awards. Słodziaki?

Katarzyna Zillmann znów zabrała ukochaną na ściankę. Tym razem olimpijka wraz z Julią Walczak zawitały na evencie Elle Style Awards. Nie obyło się bez czułości.