Poniedziałek 20.03.2017

Minge znów pozywa Sankowskiego. "Sąd popełnił błędy. WYROK ZOSTANIE ZMIENIONY"

Ewa Minge Andrzej Sankowski

Minge znów pozywa Sankowskiego. "Sąd popełnił błędy. WYROK ZOSTANIE ZMIENIONY"W listopadzie 2015 roku Sąd Apelacyjny po raz drugi rozważył sprawę operacji plastycznych Ewy Minge. Dla projektantki, która po wyroku sądu pierwszej instancji zdążyła już ogłosić, że nic sobie nie poprawiała w twarzy i ma na to sądowe dowody, było to niemiłe zaskoczenie. Dr Andrzej Sankowski, składając apelację, tłumaczył, że, jako specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej miał prawo wyrazić swoją opinię na temat ewolucji twarzy projektantki. Sąd Apelacyjny przyznał mu rację.

Kluczowe w uzasadnieniu wyroku było to, że sąd w żaden sposób nie rozstrzyga, czy Minge miała operację plastyczną, czy nie - w ogóle się do tego nie odnosi. Przedmiotem orzeczenia było jedynie to, czy Sankowski miał prawo wyrazić swoją opinię.

Projektantki to nie zadowoliło. Wolałaby mieć w garści wyrok sądu, wyraźnie rozstrzygający, że nie miała liftingu. Dlatego zażądała powołania biegłych sądowych, a ich ekspertyzę opublikowała na Facebooku.

Zobacz: Minge: "Nie miałam liftingu! Uchodzę w tym kraju za OFIARĘ OPERACJI, KTÓRYCH NIGDY NIE MIAŁAM!"

Ostatnio uznała jednak, że to nie wystarczy, bo ludzie nadal myślą, że się operowała. Postanowiła złożyć apelację, mając nadzieję, że sąd zabroni Sankowskiemu i reszcie Polaków posądzać ją o lifting. Nie zraziło jej nawet to, że Sąd Okręgowy w Warszawie właśnie oddalił jej powództwo w sprawie przeprosin od Sankowskiego i 50 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Ewa liczy, że Sąd Apelacyjny będzie wobec niej bardziej życzliwy.

Ten wyrok po apelacji zostanie zmieniony - zapewnia, pewna swego, w tygodniku Twoje Imperium. Sąd popełnił błędy!

Sankowski nawet się nie zdziwił.

Zdaję sobie sprawę, że pani Minge lubi się sądzić ze mną i nie odpuści tak łatwo - komentuje w tabloidzie. Spodziewałem się, że złoży apelację. Ale dzisiaj czuję się wygrany. Mimo że pani Minge starała się przeciągać sprawę, sprawiedliwość zwyciężyła.

Jak sądzicie, sąd widział te zdjęcia?

Minge: "Osobiście umalowałam podopieczną do pogrzebu. Umyłyśmy i ubrałyśmy ją z mamą"


Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (248)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 248
Odpowiedz
33 58
zgłoś
magda 20.03.2017 17:23
P Ewa to super utalentowana i odważna kobieta, bardzo lubię jej projekty-choć nie stać mnie na nie;-) JEJ ŻYCIE,JEJ sprawa .
Odpowiedz
484 101
zgłoś
Gość 20.03.2017 17:23
Czy pani Minge uważa że w tym kraju mieszkają ślepi debile?
Odpowiedz
304 47
zgłoś
gość 20.03.2017 17:23
kobieta kot....
Odpowiedz
360 68
zgłoś
gość 20.03.2017 17:23
Oj Ewa, Ewa! Wydałabyś lepiej kase na terapię u psychiatry, a nie na pozwy sądowe w których usiłujesz udowodnić nie wiadomo co. Jak mozna się doprowadzić do takiego wyglądu???
Odpowiedz
235 48
zgłoś
Gość 20.03.2017 17:24
Dieta zmieniajaca rysu twarzy, ta sama co u Sablewskiej. Nieslugo obie popekaja w szwach.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 248