"Diablo" Włodarczyk jednak się rozwodzi. "Mieszkamy razem, ale ze sobą NIE FUNKCJONUJEMY"

70
Podziel się

"Myślę, że zachowujemy się dojrzale, bo potrafimy znaleźć wspólny język. Dogadujemy się rewelacyjnie" - chwali się bokser znany z niepłacenia alimentów. "Musiałem zacisnąć pasa, żebym za kilka lat nie musiał myśleć, czym wykarmić rodzinę".

"Diablo" Włodarczyk jednak się rozwodzi. "Mieszkamy razem, ale ze sobą NIE FUNKCJONUJEMY"

Minione miesiące okazały się dość udane dla Krzysztofa Włodarczyka, przynajmniej jeśli chodzi o jego karierę. 10 grudnia obronił tytuł IBF Inter-Continental wagi junior ciężkiej. Miesiąc temu zaś TVN urządził mu roast, który, zdaniem wielu widzów, okazał się bardziej udany od roastu Michała Szpaka, zaś sam Diablo wypadł całkiem nieźle. Niektórzy podobno nawet uwierzyli, że w gruncie rzeczy jest ciepłym facetem z dystansem do siebie.

Byłoby ich łatwiej przekonać, gdyby nie powszechnie znana przeszłość boksera oraz jego skomplikowane relacje z kobietami.

Pięć lat temu zmęczona jego zdradami żona, Małgorzata Babilońska, wyjechała z synem na urlop do Hiszpanii. Włodarczyk odszukał ją i dziecko w nadmorskim hotelu, zdemolował im pokój, po czym wrócił do Warszawy i połknął 30 tabletek antydepresyjnych... Życie uratowało mu przeprowadzone w porę płukanie żołądka: Zażył 30 tabletek! CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO?

Po nieudanej próbie samobójczej bokser prosił żonę, żeby dała mu kolejną szansę. Babilońska zdecydowała się poświęcić ze względu na dobro dziewięcioletniego syna, jednak Krzysztof szybko wrócił do dawnych nawyków. Jeszcze tego samego roku zrobił dziecko Magdalenie Radomskiej. Niestety, kiedy córka przyszła na świat, przestał się nią interesować. Oskarżył za to byłą dziewczynę o to, że "wrobiła go w dziecko", żeby luksusowo żyć z alimentów i nie chodzić do pracy. Na pożegnanie jeszcze ją okradł. Radomska wniosła sprawę do sądu o alimenty. Włodarczyk jednak nie wziął sobie jednak do serca wyroku, nakazującego mu płacenie 2,5 tysiąca złotych miesięcznie i stwierdził, że będzie płacił tylko tyle, ile uważa za stosowne, czyli około tysiąca złotych. W odpowiedzi Radomska zagroziła postępowaniem komorniczym i odebraniem mu praw rodzicielskich. Podczas ubiegłorocznych świąt wielkanocnych pobili się o to w Sopocie: Krzysztof Włodarczyk pobił się z matką swojego dziecka!

W międzyczasie żona boksera wreszcie uniosła się honorem i złożyła pozew rozwodowy.

Jak ujawnia Diablo w rozmowie z Super Expressem... nadal ze sobą mieszkają.

Reguluję sprawy na bieżąco - wyjaśnia, mając być może na myśli swoje liczne zobowiązania finansowe. Musiałem zacisnąć pasa, żebym za kilka lat nie musiał myśleć, czym wykarmić rodzinę. Wyprzedzam pewne fakty i robię tak, by życie po zakończeniu kariery było godne. Wszystko jest wyjaśniane i mam w tej kwestii spokój. W kwestii rozwodu jest tak samo. Co prawda mieszkamy razem, ale ze sobą nie funkcjonujemy. Każde ma swoje życie. Myślę, że i tak zachowujemy się dojrzale, bo potrafimy znaleźć wspólny język. Dogadujemy się rewelacyjnie i nie przeszkadzamy sobie nawzajem.

Na roaście były pewne rzeczy, które wolałbym, żeby nie padły, ale myślę, że i tak mogło być dużo gorzej. Nie żałuję tego występu, mam do siebie dystans i wiem, że ludzie, którzy są trochę znani, zawsze będą brani na widelec. Z tego roastu miałem ubaw, moi najbliżsi także. Zapewniam, że nie zrobiłem tego dla kasy.

Mamy nadzieję, że faktycznie tak było. Zwłaszcza z tym ubawem.

KOMENTARZE
(70)
gość
3 lata temu
cpt A ja sie pochwale, tydzien temu wylicytowalam nowego Iphona 6 za 212 zł a teraz licytuję telewizor na tej samej stronie z aukcjami komorniczymi: kiermasz.ga ☺ Póki co jest mało licytujących i łatwo coś trafić w dobrej cenie ☺ cedzic ideowa detali dobrzemadera etosie klapka narzuc mdleja liryce fasuja drazac
gość
3 lata temu
dwie patologie sie dobraly... szkoda tylko tych dzieci, ktory powstaly tu i owdzie dzieki temu bezmozgowcu
JaM💟
3 lata temu
G****k taki z niego. Tylko dziecka szkoda... Wesołych Świąt Wszystkim. Nie przejadac się-lato idzie 😉
gość
3 lata temu
rozwód, przepisze wszystko na żonę i problem alimentów ma z głowy. dziad i tyle
Gość
3 lata temu
Jak ogladalam jego roast . To niespodziewalam sie ze to taki burak
Najnowsze komentarze (70)
gość
3 lata temu
Nie zgadzam się z tym,że kobieta powinna odejść po takiej zdradzie. Znam parę kobiet , które zostały z facetem pomimo takiej zdrady. Jest rodzina przecież , ileś lat spędzonych razem ,wspólne dzieci. Jeżeli facet deklaruje,że nadal chce być z żoną pomimo dziecka z inną kobietą to trzeba to przemyśleć. Nie wiem, kto napisał ten komentarz o wyrachowaniu żony Diablo. Nie wiem, nie znam. Ale podczas gal boksu z jego udziałem widać było jak go wspiera, biega, załatwia wszystko. I to nie było udawane. Widziałem to z bliska,bo zawsze siadam w pierwszych rzędach i jestem za kulisami.
gość
3 lata temu
Odnosząc się do ostatniego wpisu długiego. Znam ,wiem co nie co . Nie moją sprawą ani celem jest wywlekanie spraw prywatnych K.,więc napiszę ogólnie. Ważna jest umiejętność dostrzeżenia prawdziwej , bezinteresownej znajomości a szukanie nie wiadomo czego ani gdzie.Odwagi , przede wszystkim odwagi.
gość
3 lata temu
Co mu odbiło ,przecież ogłaszał wszem i wobec jak to bardzo kocha żonę ,że jest wspaniałą kobietą .
Gość
3 lata temu
Cyrk na kolkach
gość
3 lata temu
cpt A ja sie pochwale, tydzien temu wylicytowalam nowego Iphona 6 za 212 zł a teraz licytuję telewizor na tej samej stronie z aukcjami komorniczymi: kiermasz.ga ☺ Póki co jest mało licytujących i łatwo coś trafić w dobrej cenie ☺ cedzic ideowa detali dobrzemadera etosie klapka narzuc mdleja liryce fasuja drazac
gość
3 lata temu
Ta kochanka z którą ma córkę jest bardzo podobna do jego żony
Gość
3 lata temu
Ciągnęła go na dno . Za rok będzie blamczeć, że 2 tysiaki to za mało na waciki. Pustaczka. Niech się przyzna , że jego kochance do pięt nie dorasta. I*****a z łapami do niej leciała, jakby dziecko nie mialo prawa poznać ojca. Jadowita żmija, bez niego jest nikim.
Gość
3 lata temu
Chłopie wracaj do córki i jej matki , serca nie oszukasz a dla żony zawsze byłeś tylko bankomatem. Powodzenie.
Gość
3 lata temu
Krzychu skacz ze szczęścia , dobrze wiemy,że ta żonka to był Twój kamień u nogi. Nareszcie się uwolniłeś! BRAWO
widać, słabo ...
3 lata temu
bo rodzina się powiększyła i znowu problemy
gość
3 lata temu
Ciekawy ten rozwód .....
Gośćwolny
3 lata temu
Goska bierz alimenty i wal domnie tez mam pare groszy damy rade bedziemy zyc jak normalne ludxie tatry bieszczady mazury
gość
3 lata temu
Gratulacje dla żony że w końcu zdecydowała się wyjść z tego toksycznego związku.
Gość
3 lata temu
Tak zaciska pasa ,że z kochanka w Sopocie się bawił pod koniec lutego 😂😂😂 alimenty zacznij płacić !!!
...
Następna strona