Macierewicz NADAL NIE ZWOLNIŁ Misiewicza? "W MON wciąż przebywa na urlopie"

159
Podziel się

"Już bez limuzyny, ale wciąż z ogromną pewnością siebie, wparadował na dziedziniec resortu". Co na to Jarosław Kaczyński?

Macierewicz NADAL NIE ZWOLNIŁ Misiewicza? "W MON wciąż przebywa na urlopie"

Antoni Macierewicz długo walczył o możliwość zatrzymania u swojego boku ulubionego współpracownika, Bartłomieja Misiewicza. Obecny minister obrony narodowej przygarnął go pod swoje skrzydła 10 lat temu. Misiewicz miał wtedy zaledwie 17 lat, jednak, jak wyznał Antoni, już wtedy przewyższał wszystkich intelektem: Macierewicz znów o Misiewiczu: "Od 10 lat zajmuje się najważniejszymi kwestiami. Nie dorównujecie mu intelektem"

Kiedy Macierewicz jesienią zeszłego roku powrócił do resortu obrony, mianował Bartka swoim rzecznikiem i na zachętę odznaczył go Złotym Medalem "Za Zasługi dla Obronności Kraju". Z reguły odznaczeni zaczynają od medalu brązowego i srebrnego, by dopiero po pięciu latach otrzymać złoty, jednak dla swojego ulubieńca Macierewicz postanowił znacznie skrócić procedurę.

Misiewicz szybko poczuł się niezastąpiony na nowym stanowisku. Nabrał zwyczaju jeżdżenia na sygnale do McDonalda i rozdawania państwowych posad nowym kolegom z palarni. Macierewicz z zagadkowym uporem przeciwstawiał się wszelkim próbom zdyscyplinowania swojego ulubieńca. Jak ujawnił jeden z polityków Prawa i Sprawiedliwości, na przykładzie Misiewicza "pokazuje, kto tu rządzi". Kłopot w tym, że pokazał nie tylko swoim kolegom z rządu i premier Beacie Szydło, lecz także Jarosławowi Kaczyńskiemu. Prezes PiS-u nie zniósł dobrze wiadomości, że Misiewicz otrzymał specjalnie dla niego utworzone stanowisko w Państwowej Grupie Zbrojeniowej z pensją wynoszącą 50 tysięcy złotych miesięcznie: Misiewicz zarobi 50 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE! "Antoni pokazał, kto tu rządzi"

Kaczyński zapowiedział zawieszenie Misiewicza w członkostwie partii, wyrzucenie go z PGZ i powołanie komisji specjalnej, złożonej z nieżyczliwych Antoniemu działaczy.

Joachim Brudziński, Marek Suski i Mariusz Kamiński w cztery godziny "wnikliwie" zbadali sprawę i doszli do wniosku, że "pan Bartłomiej Misiewicz nie ma kwalifikacji do pełnienia funkcji w sferze administracji publicznej, spółkach Skarbu Państwa czy innych sferach życia publicznego".

Na pewno?

Według ustaleń Faktu, Antoni Macierewicz... do tej pory nie zwolnił Misiewicza z MON!

Tuż po tym, jak został wyrzucony z PiS, Misiewicz, jak gdyby nigdy nic pojechał do siedziby resortu - relacjonuje tabloid. Już bez limuzyny, lecz wciąż z ogromną pewnością siebie, zajechał taksówką pod bramę MON i wparadował na dziedziniec resortu. Nie udało się ustalić, mimo licznych telefonów i e-maili, wysyłanych do rzeczniczki MON Anny Pęzioł - Wójtowicz, wiceministra obrony Bartosza Kownackiego i samego Misiewicza, co tam robił. Sprawdzaliśmy w MON i decyzji o zwolnieniu go nadal nie było. Wciąż przebywał na urlopie! Czyżby więc po cichu miał nadal tam pracować?

KOMENTARZE
(159)
gość
3 lata temu
zagadkowa sprawa, o co chodzi? kim Misiewicz jest dla Macierewicza?
gość
3 lata temu
to są kpiny
gość
3 lata temu
Antoś go nie zwolni, Antoś ma takie haki na Jara, ze w d***e ma jego zarządzenia hehe.
gość
3 lata temu
Ciekawe dlaczego Macierewicz występuje przeciwko Kaczyńskiemu
Gość
3 lata temu
Od 17 roku życia wziął go pod skrzydła? Naprawdę to nikogo nie zastanawia dlaczego otacza się nastoletnim chłopcami?
Najnowsze komentarze (159)
Hej
3 lata temu
Zdolna bestia tylko pamięci nie ma. Ciekawe, że Antonim nie zadbał o wykształcenie swojego podnóżka. Mógł w trybie przyspieszonym zrobić papiery na uniwerku Ojca Dyrektora. Widać i tam są jakieś wymagania skoro do tej pory nie wystudiował niczego.
gość
3 lata temu
Maciatewicz pokaże prezesowi kto tu rzadzi
gość
3 lata temu
Kaczyński, kogo sie boisz, Macierewicza czy jergo przydupasa?
Bestia
3 lata temu
A to akurat Pan Macierewicz chociaż raz powiedział prawdę i tutaj się z nim zgadzam w 100% Tak jest, nie dorównuję mu intelektem jak i większość ludzi czytających ten artykuł i takiego poziomu jak jego pupil raczej nie osiągnę już nigdy bo musiałbym się cofać w rozwoju jeszcze ze 200 lat. Może moje sznurówki w znoszonych butach, może płytka chodnikowa po której codziennie stąpam, może opakowanie po zjedzonych chipsach mają porównywalne IQ ale ja na pewno nie dorównuję mu inteligencją.
gość
3 lata temu
Przecież starego zidiociałego capa wszyscy ładują pod h....j. A to stare, tępe b***e udaje, że coś może. Dalej dziadzia udawaj że masz alzheimera i niczego nie widzisz. A co tam u złodzieja którego przechowujesz w swojej patologicznej rodzinie no i co tam u bratanicy szukającej "b***a" na siłę, która jest tak wstrętna że odruch wymiotny na jej widok to norma
gość
3 lata temu
Czymś tu śmierdzi, ale wyjdzie prawda na jaw.
gość
3 lata temu
Antek jest monogamistą,od tylu lat jeden misiaczek.......widocznie jest dobry .....
nekrofil
3 lata temu
pryszczaty pulpet misio, te ich maślane oczęta , te ich spojrzenia 👬
gość
3 lata temu
kocha inaczej 👬
gość
3 lata temu
~~i tak się trudno rozstać
Gość
3 lata temu
A wy pracujecie za 2500 hahaha kur.. Polacy i****i. Na co wy pozwalacie . Nie macie honoru i szacunku do siebie . Wstydzę się ze jestem z tego kraju
Dość
3 lata temu
Ma podstawie jakich przepisów jest na wiecznym urlopie? A pensja 12 tyś.miesiecznie leci cały czas.
Macierewicz n...
3 lata temu
Macierewicz zerwał kontrakty z wielkimi fir nami zbrojeniowym, które zapłaciły za to grube lapowy PO a Macierewicz łapówek nie bierze - więc poszła kasa na czarny PR żeby Macierewicza zniszczyć... Stąd taxidiotyczna sprawa z Niskiej - szeregowym urzędnikiem jakich zawsze było wielu. Wielki kapitał chce znów ciągnąć gruba kasę z budżetu zbrojeniowego Polski i nic ich nie powstrzyma.
gość
3 lata temu
Ma haki ma Macierewicza.Dyzma umie się ustawić, ma program "b"
...
Następna strona