Trwa ładowanie...
Przejdź na

TVP promuje patologię? "Kobiety kochają drani ze względu na adrenalinę"

246
Podziel się:

"Nie bójmy się wchodzić w takie relacje. Na takiego mężczyznę trzeba zasłużyć".

TVP promuje patologię? "Kobiety kochają drani ze względu na adrenalinę"

Na początku roku opinię publiczną zszokował opis patologii, rozgrywającej się za zamkniętymi drzwiami domu radnego Bydgoszczy z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Rafała Piaseckiego. Jak się okazało, pulchny trzydziestotrzylatek postanowił wychować żonę w duchu "chrześcijańskiego miłosierdzia". Obrzucał ją rynsztokowymi wyzwiskami, bił "w imię Boże", zmuszając do usługiwania mu w domu, co obejmowało także seks, na który musiała być "zawsze gotowa" oraz zapowiadając, że będzie ją zdradzał, by zrozumiała, na czym polega życie prawdziwej chrześcijanki.

Urządzał jej także "ścieżki zdrowia" w pobliskim lesie... Zobacz: Radny PiS wywoził żonę do lasu i zrzucał ze skarpy! "BIŁ, KOPAŁ MNIE, DUSIŁ"

Z czasem wyszło na jaw, że o wszystkim wiedzieli sąsiedzi katowanej kobiety oraz polityczny protektor Piaseckiego, obecnie poseł, który, jak wyznała Karolina Piasecka, doradzał zamiecenie sprawy pod dywan.

W 2013 roku, kiedy wyprowadziłam się z domu, zadzwonił do mnie ówczesny szef bydgoskich struktur partii, Łukasz Schreiber - wspominała w Fakcie. Powiedział coś w stylu: Karolina, dogadajcie się. Jesteście dla siebie stworzeni.

Kiedy sprawa wyszła na jaw, Prawo i Sprawiedliwość jednoznacznie odcięło się od Piaseckiego. Podobno w sprawie pozbawienia go członkostwa w partii interweniował sam Jarosław Kaczyński. Rzeczniczka rządu Beata Mazurek oświadczyła, że dla PiS-u sprawa jest już zakończona, zaś ona osobiście chciałaby "aby w sytuacji, kiedy dochodzi do nadużywania przemocy wobec kobiet, prokuratura i sądy działały sprawnie". Czyli, jak można wnioskować, używanie przemocy wobec kobiet uważa za dopuszczalne, tylko "nadużywanie" nie.

Kierowana przez Jacka Kurskiego telewizja publiczna także postanowiła pomóc PiS-owi rozmyć temat, wmawiając widzom Pytania na śniadanie, że kobiety uwielbiają mężczyzn takich, jak były radny Piasecki, gdyż z reguły cenią taki rodzaj "opiekuńczości" i stanowczość. Jako "ekspertki" panelu dyskusyjnego pod tytułem "Dlaczego kobiety kochają drani?" wystąpiły Grażyna Wolszczak, Kaja Śródka oraz psycholog Sylwia Sitkowska.

No, szukamy adrenaliny, szukamy żeby w życiu nie było nudno - przekonywała aktorka. Szukamy czegoś ekscytującego, podniecającego. Na takiego mężczyznę trzeba zasłużyć. I mówi nam, jakie mamy fajne cycki, chociaż kulturalni ludzie tak nie mówią. Jest trudny do zdobycia. Lubimy sobie wyobrażać, że on się zmieni dla nas.

Są nieprzewidywalni, w związku z czym nie są nudni - dodała Śródka. Czasem źli. Nie można się bać. Nie bójmy się wchodzić w takie szalone relacje.

W taki razie zobaczmy, jak sobie z tym problemem radziła Bridget Jones - zaproponowała prowadząca program Marcelina Zawadzka.

Myślę, że powinniśmy tu sięgnąć do czasów dzieciństwa - wyjaśniła psycholog Sylwia Sitkowska. Mało kto ma fajny, ciepły dom. To znaczy niektórzy mają, ale z reguły to mało kto. Im trudniejszy był dom tym trudniejszych partnerów wybieramy. Bo to jest coś, co znamy, nawet jeśli jest najgorsze.

Przypomnijmy, jak ekscytująco i nieprzewidywalnie przebiegało odkrywanie 50 twarzy radnego Piaseckiego.

Zobacz także: Pniewski w samych majtkach "poznaje" Sawczuk w TVP
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(246)
Gość
6 lat temu
Taa bo kobiety czują się wniebowziete jak je ktoś oklada po ryju prawda?
gość
6 lat temu
TVP - TVPatologia
gość
6 lat temu
ekscytująca przemoc domowa! widzisz i nie grzmisz!
Gość
6 lat temu
Co one pier....?
gość
6 lat temu
Taaaaaa nieprzewidywalny, porabało ich. Nic mnie nie wkurza bardziej, jak nieprzewidywalny dzieciak niedotrzymujący słowa i ciągle zmienia zdanie. Poukładany facet nie znaczy nudny! Tyle rzeczy jest do robienia razem!
Najnowsze komentarze (246)
gość
6 lat temu
Pierdo..sz srubka jak potluczona!!
kobieta
6 lat temu
srodka -jaka ty jestes T**A DZIDA!!
gość
6 lat temu
Oni wszyscy mają pos....e we łbach!
gość
6 lat temu
Od zawsze tak bylo, ze niektore kobiety podswiadomie daza do ognia. Bad boy byl zawsze atrakcyjny.
gość
6 lat temu
Nigdy nie lubiłam drani, nierobów i nałogowców. Tacy faceci to nie są przystojniacy z plakatów z motocyklem w skórzanych spodniach i białym t-shircie. To są zwykli słabeusze, którzy leczą swoje kompleksy wódą, hazardem, grami komputerowymi lub tłuczeniem żony i dzieci. Dajcie sobie spokój z naprawianiem kogoś chociażby to był wasz ukochany. Macie umrzeć w imię czego? Jego miłości do wódy i przemocy? Lepiej żyć w przytułku i jeść ziemniaki z kefirem niż być co noc gwałconą, bitą i przerażoną. Ocknijcie się i pogońcie łajdaków, tylko wtedy zaczniecie żyć a nie trwać.
gość
6 lat temu
ofiara przemocy w dzieciństwie powiela taki model w dorosłym życiu. Niestety jest to wyuczenie przemocy bo uważa, że tak jest i na nic lepszego nie zasługuje. Dlatego często wchodzi w takie chore i niezdrowe relacje bo poprawne i normalne to one nie są.
gość
6 lat temu
To chyba jakieś kretynki. Wokół tylu fajnych facetów, a kobieta ma się ładować w związek z agresywnym macho i jeszcze czuć się wyróżniona. Obydwie panie powinny się p****ć w głowę.
gość
6 lat temu
Jestem kobietą i nie podpisuję pod tym co te dwie panie mówią.
Gość
6 lat temu
Tak, trzeba sobie zasłużyć i to nieprzeciętną głupotą. Po pierwsze jeśli w związku koniecznie musisz czuć że masz zasłużyć na czyjąś miłość i uwagę, to oznacza , że masz problem , wyniesiony z dzieciństwa. Polecam psychologa.
Gość
6 lat temu
Bosze, co za idiotki, że same tak myślą, to ok, ale inne w toksyczne relacje wciągają????? Pierwszy lepszy psycholog powie, że od tego typu facetow trzeba uciekać i nie fundować dziecku takiego ojca.wiem co mówię, bo żyłam z trudnym mężczyzną przez wiele lat. Na szczęście po rozwodzie znalazlam kogoś normalnego i za nic w świecie nie wróciłabym do tego szaleństwa, nieprzewidywalnosci.
Gość
6 lat temu
Ekspertki Qwa !
gość
6 lat temu
To Karolina Piasecka powinna być szczęśliwa, prawda debilki? Głupie krowy, ciekawe czy one by chciały takiej adrenaliny?
Pytanie na śn...
6 lat temu
Niektóre portale plotkarskie absurdalnie oskarżają nas, że promujemy patologię i rzekomo wybielamy tyrana domowego, bo zapytaliśmy „Dlaczego kobiety kochają drani” . Więc przypominamy: pnś zawsze walczyło z przemocą domową. To w Pytaniu na śniadanie 7 kwietnia ukazała się rozmowa „ Powiedział, że mnie zabije”, w której Pani Karolina opowiedziała o piekle swojego życia. Mówiła o codziennej udręce, upokorzeniach, przemocy, biciu, kopaniu. Przesłanie rozmowy było jednoznaczne – nie ma zgody na maltretowanie kobiet, przemoc w rodzinie. Podpowiadaliśmy kobietom, gdzie szukać pomocy, apelowaliśmy do widzów, żeby reagowali na takie sytuacje w swoim otoczeniu. Przeprowadziliśmy tę rozmowę jako pierwsi. Rozmowa z 25 kwietnia „Dlaczego kobiety kochają drani” dotyczyła postaci takich jak bohater „Dziennika Bridget Jones” - przywołany w materiale filmowym Hugh Grant w roli Daniela Cleavera . Pytanie brzmiało, dlaczego nieprzewidywalni, niegrzeczni chłopcy bardziej pociągają kobiety niż opiekuńczy, wierni i odpowiedzialni mężczyźni. I - tak jak Bridget Jones - panie w studiu doszły do wniosku, że jednak nie warto się wiązać z draniami, lepiej wybierać odpowiedzialnych partnerów. Nie mówiliśmy o bandytach, tyranach domowych, damskich bokserach. I próba imputowania nam, że staramy się ich wybielać, to absurdalna manipulacja i niezasłużone oskarżenie. „Pytanie na śniadanie” wiele razy podejmowało temat przemocy domowej, zawsze z tym samym przesłaniem – kobiety nie mogą się na to godzić, trzeba temu stanowczo przeciwdziałać.
jolanta
6 lat temu
Pani psycholog powinna udać sie do psychologa, a przy okazji wziąć ze sobą Wolszczak i Sródke.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie