"Ludzie odczuwają potrzebę plucia na innych!"

303
Podziel się

Kaśkę boli prawda o jej rozwodzie. To po co zaczynała temat? Po co obrażała publicznie partnerkę byłego męża?

"Ludzie odczuwają potrzebę plucia na innych!"

Katarzyna Skrzynecka ma kilka rzeczy do ukrycia. Zachowała się okropnie w stosunku do swojego byłego męża, oskarżając jego obecną kobietę o rozpad ich związku i mówiąc publicznie, że nią "gardzi". Prawda o ich rozstaniu jest jednak całkiem inna. Na imię ma Marcin, a na nazwisko - Hakiel. Ponieważ jako jedyni o tym napisaliśmy, Kaśka jest na nas wściekła.

Zauważcie, że nie zaprzecza faktom, atakuje zaś sam sens pisania prawdy o znanych ludziach, którzy sprzedają swoją prywatność w kolorowych magazynach i starają się wcisnąć naiwniakom swój wyidealizowany wizerunek. Sztuczne uśmiechy, pozowane sensje zdjęciowe, beztroskie kłamstwa - tak było jeszcze kilka lat temu. A teraz jest Pudelek.pl i trzeba się bardziej postarać. Albo przynajmniej milczeć, gdy nie ma się racji. Sorry.

Kasia twierdzi, że nasi czytelnicy, którzy wchodzą tu poczytać między innymi o jej hipokryzji i poprawić sobie humor, krytykują ją, gdyż zazdroszczą jej "sukcesu". Sugeruje przy tym, że sami są nieudacznikami.

Portale internetowe [Kasia boi się powiedzieć "Pudelek"] budzą w ludziach najniższe i najpodlejsze instynkty - mówi. To dość przerażające zjawisko społeczne. Ludzie kiedy czują się anonimowi i bezkarni, odczuwają potrzebę plucia na innych. Głównie na tych, którzy coś osiągnęli, zostali docenieni, są lubiani. Im więcej można się wyżyć i naubliżać takim osobom, tym większą przyjemność sprawia to internautom. To przerażające, groza człowieka ogarnia. Lepiej tam nie zaglądać. Wolałabym żyć w nieświadomości i sądzić, że ludzie są piękni i dobrzy.

Wolelibyśmy sądzić, że gwiazdy są bez skazy, piękne, wrażliwe i ofiarne, potrafiące powstrzymać się od łatwych do udowodnienia kłamstw oraz pomawiania innych. Niestety - w show-biznesie pełno jest takich osób jak Skrzynecka, Figura, Gąsowski, Schimscheiner (choć on to trochę inna liga), Zelt i wielu, wielu innych... Miliony Polaków nie mają co do nich złudzeń.

KOMENTARZE
(303)
gość
12 lat temu
żenująca jest ta kobieta.
Robyn
12 lat temu
W Polsce nie ma prawdziwych gwiazd. A Doda to hooker, a nie gwiazda!
gość
12 lat temu
skrzynecka co byś zrobiła z mozgiem gdybys go miala???...
gość
12 lat temu
ja sie z nia zgadzam! Zauwazyłam że internautom brak jest empatii, a co więcej wchodzą na takiego pudla i obrażaja jak tylko mogą. Nie ma tu moderatora który kasowałby takie komentarze :/ I wszystko jest tak naciagane że w sumie to nie wierze w zadna plote a po 2 pudel robi newsa takiego jakiego chce i zmienia teksty z gazet by dokładnie pasowały do jego zamysłu :/
gość
12 lat temu
Kobieto a czego ci można zazdroscić ,jakąż ty kariere zrobiłaś w ilu związkach nieudanych byłaś .I kto cię lubi?.Ja nie jestem gwiazdeczką od siedmiu bolesci ale mam meża dwójke dzieci ,jestem naprawdę szczęsliwa osobą.A ty prawie jak stara panna ,bez jakich kolwiek widoków na przyszłosć.
Najnowsze komentarze (303)
gość
12 lat temu
Całkowicie sie zgadzam z przedmówcą, zazdrość!!!!!!!!jest atrakcyjna jak na swój wiek, czy pozuje swoim cierpietnictwem ,czy nie- przypadłosc medialnych osób,to nic wielce nagannego.Podobnie jak sie szkaluje jej obecnego partnera-Marcina.Znam Go osobiście i jego zachowanie(skromny ,niemedialny)-to nie poza,on taki jest.Nawciskac,naubliżac osobom ,które widzicie tylko na ekranie ,nie znając ich osobiście....żenada
gość
12 lat temu
Jak ona jest śliczna, to ja mogę zostać miss świata
gość
12 lat temu
glupota boli szczegolnie gdy gra sie w trzecij lidze
gość
12 lat temu
zamknac skrzynke na kłódke....stara rura...
gość
12 lat temu
widziałem ją kiedyś w entrum handlowym na żywo to spaślak,solara i wytapetowane pudło,a jaka w*******a...dramat!
gość
12 lat temu
jakiej urody masz problem ze wzrokiem
gość
12 lat temu
nieudacznik to ona i jej reklama pasztetów sama jest stara i tłusta a nowej lasce swojego męża może co najwyżej buty pastować tapeciara tandetna ryj ma plebejski jaj baby z bazaru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
przecież wszyscy którzy tu zaglądają wiedzą że to ploty ale ludzie lubią ploty ja też trochę tylko dziwią mnie komentarze ludzi którzy jakby w to wierzą a pudelka trzeba traktowac jak rozrywkę takie jest jego założenie więc się ludzie opamiętajcie
gość
12 lat temu
Pani Kasiu za duzo siłowni
fanka Cristia...
12 lat temu
Jakby śpiewała disco polo to byś wiedziała?!
fanka Cristia...
12 lat temu
Nie mogę patrzeć Rysio, jak ta Twoja Żyrafa się męczy;( A były mąż Kasi to niezłe ciasteczko! Nic dziwnego, że była i jest zazdrosna!
gość
12 lat temu
Kasiu zazdroszczą Ci sukcesu i urody, jesteś inteligentną kobietą , zawsze z klasą , zawsze milo Cię posłuchać np. ostatnio na STYLE
gość
12 lat temu
Kasiu miałaś racje tak mówiąc tak o kochance
gość
12 lat temu
Lubię ją ! Jest naprawdę bardzo sympatyczna, czemu się jej czepiacie.
...
Następna strona