Trwa ładowanie...
Przejdź na

TVN szuka nowego partnera dla Rusin

333
Podziel się:

Zastanawiają się nawet nad... Wojewódzkim!

TVN szuka nowego partnera dla Rusin

Po tym, jak Marcin Meller nie zniósł atmosfery pracy z Kingą Rusin w jednym studio, trwają gorączkowe poszukiwania jego następcy. Co prawda, program rusza ponownie dopiero pod koniec sierpnia, ale jak tak dalej pójdzie, to i dwa miesiące będą niewystarczające, aby znaleźć kogoś na tyle odważnego.

Na razie mówi się o trzech nazwiskach: Łukaszu Sobolewskim, Szymonie Hołowni i... Kubie Wojewódzkim (w to aż nie chce się wierzyć).

Łukasz Sobolewski do niedawna był prezenterem stacji Promocja TV. Na pytania o ewentualną współpracę z TVN-em odpowiada wymijająco: Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.

Szymon Hołownia jest obecnie szefem kanału... Religia TV i prowadził w Dzień Dobry TVN czwartkowe przeglądy prasy. Twierdzi jednak, że jak do tej pory nikt z nim nie rozmawiał na temat prowadzenia programu.

Wojewódzki twierdzi natomiast, że to "bzdura" i "plotka". Nic dziwnego, przyjęcie tej propozycji byłoby dla niego samobójcze. Oficjalnie skończyłby jak Wojciech Jagielski, "były wampir" - wiele lat temu również gospodarz najpopularniejszego talk show, obecnie - przydupas Pieńkowskiej.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(333)
gość
15 lat temu
Jacyków byłby dobrym partnerem dla Kingi .ha,ha
gość
15 lat temu
jak on bedzie to ja juz nie ogladam DDTVN!!!
gość
15 lat temu
A może po prostu tą idiotkę wyrzucić?
gość
15 lat temu
Wywalic ta bezczelna rusin, juz mi sie nie chce jej ogladac sztuczna. Do prowadzenia najlepszy duet to Olivier janiak i ola Kwasniewska
gość
15 lat temu
Fakt: nich Rusinka prowadzi sama za sową i niech nawet do studia nie zaprasza gości. Jest samowystarczalna!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (333)
gość
13 lat temu
popieram nic dodac nic ujac
n.p.
13 lat temu
Ty dziecko wiesz co to znaczy anorektyk.? xD sama/sam najpierw skończ szkołę a później powyzywaj innych ok.?
gość
14 lat temu
ale ta kinga to brzydka i stara sie zrobiła bleeeee
gość
14 lat temu
kuba jest fajny
bez pseudonim...
14 lat temu
Szymon Hołownia nie jest spedalony.
gość
15 lat temu
Hołownia jest spedalony na maxa. To taka sama ciota i gej jak Wojewódzki!!! Dwa małe i chude p****y.
gość
15 lat temu
Ja proponuje Majewskiego.
gość
15 lat temu
Hołownia, Wojewódzki oraz Kuźniar to trzy spedalone cioty, które dostały etat w tvn do wiedzieli komu obciągnąć tj. Piotrowi Walterowi ktory widac panami nie pogardza. Kuźniar jest miernym, niewykształconym i brzydkim facetem który jest lizusem PO i Tuska. Dostał pracę w tvn24 mimo braku wyższego wykształcenia tylko dlatego, że jest klakierem PO i nienawidzi PIS. Taka jest prawda. A dziennikarzem jest bardzo miernym i nieurodziwym. Teraz brzydki Kuźniar-maturzysta potrafi prowadzić poranek nawet 5 razy w tygodniu a przystojny magister Jakub Porada zaledwie dwa w najlepszym razie trzy razy w tygodniu a piękna magister Anita Werner od dłuższego czasu wcale nie prowadzi poranka. Dzieje się tak dlatego żeby zrobić miejsce dla miernego Kuźniara i żeby móc go lansować 5 razy w tygodniu. Natomiast magistrowie Werner i Porada co z tego że są urodziwi, że skończyli studia magisterskie i że mają bardzo duże doświadczenie dziennikarskie skoro są na niełasce szefostwa tvn24 które Poradę daje do Porankia tylko wtedy kiedy Kuźniar ma 2 wolne dni od pracy a tak Porada to przeważnie prowadzi serwisy weekendowe w dniu na żywo, natomiast Anita Werner prowadzi w tvn24 serwisy tygodniowe w dniu na żywo. Nie dają jej już teraz nawet do magazynu 24 godziny bo wolą lansować tę miernotę Tadlę która jest kolejnym klakierem szefostwa tvn24 bo jest wielbicielką PO. Szkoda, że dobre czasy kiedy poranek prowadzili Porada z Werner na zmianę już się skończyły. Bo teraz jak prowadzi je głównie Kuźniar nie oglądam ich wcale. Szefostwo tvn widac lubi nieuków bez studiów skoro zatrudniają osoby ze średnim wykształceniem takie jak Kuźniar, Hołownia, Owsiak, Majewski a nawet osoby po podstawówce takie jak Paulina Młynarska. Wszystkie osoby powyżej wymienione mimo braku kwalifikacji mają pracę w tvn gdyż są natyPISowscy i są zwolennikami PO. Nawet Paulina Młynarska w tvn style mimo iż to nie jest kanał inforamcyjny najeżdża na PIS non stop. To jest klucz zatrudniania ludzi w tvn. Wykształcenie i doświadczenie zawodowe się nie liczą bo można być najgorszym nieukiem, ważne żeby mieć poglądy "jedynie słuszne" bo dla szefostwa liczą się tylko poglądy polityczne dziennikarzy. Dlatego Werner i Porada są na niełasce szefostwa tvn24 gdyż za mało najeżdżali na PIS i Lecha Kaczyńskiego.
gość
15 lat temu
SZYMON HOŁOWNIA TEN NIEUK TO NIECH NAJPIERW STUDIA SKOŃCZY BO SZKOŁA ŚREDNIA DLA DZIENNIKARZA TO ZDECYDOWANIE ZA MAŁO. A DO TEGO HOŁOWNIA JEST BRZYDKI, NUDNY I SZPETNY ŻE SZOK. WYGLĄDA JAK ANOREKTYK.HOŁOWNIA NIE MA PREZNECJI I WYKSZTAŁCENIA ZA GROSZ. TO ZWYKŁY KARIEROWICZ KTORY MAJĄC TYLKO LICEUM CHCE ZROBIĆ NIELKA KARIERĘ.
gość
15 lat temu
Hołownia wymiata!!! Jeszcze do niego Prokopa i Welman to całkem będzie łach że mała bania!!! I o to chodzi !!!! heh
gość
15 lat temu
A Cejrowski- to dobry pomysł ale nie z Kingą!!
gość
15 lat temu
Boże! ani Kammel, ani Wojewódzki ani nik im podobny- naprawde nie ma fajnych normalnych prezenterów , dość tych ztrych gęb, no chyba, ze Meller!!!
gość
15 lat temu
Popieram w 100% !! !! Prokop i Wellman są najlepsi;)
gość
15 lat temu
lubię Marcina Mellera i bardzo szkoda że nie będzie go w Dzień Dobry TVN. Za Kingi Rusin nie znoszę od początku uważalam że jest zarozumiała i konfliktowa. Chyba nie znajdzie się nikt kto byłby jej godzien. Z drugiej strony jesli w życiu prywatnym jest też taką zołzą to dobrze zrobił Lis że ją zostawil. Nie wiem tylko dlaczego wszyscy tak jej współczują jaka to ona biedna porzucona. Wcale nie, bo ona na tym rozstaniu zarabia teraz krocie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie