Trwa ładowanie...
Przejdź na

Biedroń udzieli ślubu szefom Nowoczesnej: "Chętnie połączę Ryszarda Petru i Joannę Szmidt"

106
Podziel się

"Zapraszam ich do Słupska na ceremonię ślubną!" - ogłosił jeden z najbardziej lubianych prezydentów miast w Polsce.

Biedroń udzieli ślubu szefom Nowoczesnej: "Chętnie połączę Ryszarda Petru i Joannę Szmidt"
bEhPfkth

Na początku roku wyszedł na jaw, w dość kłopotliwych okolicznościach, romans przewodniczącego Nowoczesnej Ryszarda Petru z Joanną Szmidt, zajmującą stanowisko wiceprzewodniczącej partii. Niestety, na ujawnienie łączącego ich, podobno od miesięcy, uczucia, wybrali najbardziej niefortunny z możliwych moment - akurat gdy cała opozycja, wspierana przez obywateli, marznących przed Sejmem, okupowała salę plenarną. Mieli pecha, bo jeden z pasażerów sfotografował ich razem w samolocie. Wielką niezręcznością były także nieudolne tłumaczenia działaczy partii, jakoby wyjazd miał być niby służbowy. Co gorsza, Petru beztrosko pozwolił, by wszystkie konsekwencje romansu poniosła jego nowa ukochana, chociaż z nich dwojga to akurat ona była formalnie rozwiedziona.

Na szczęście, z czasem Schmidt wybaczyła Ryszardowi, że rzucił ją na pastwę dziennikarzom i kolegom w partii. Najważniejsze, że w końcu postanowił się dla niej rozwieść.

Pozew rozwodowy Ryszarda i Małgorzaty Petru jest już w sądzie i czeka na wyznaczenie pierwszej rozprawy. Jest szansa, że obejdzie się bez publicznego prania brudów, bo małżonkowie podzielili majątek jeszcze przed wyborami w 2015 roku, a Ryszard obiecał zostawić żonie 200-metrowy apartament na Ursynowie i płacić wysokie alimenty na dwie wspólne córki.

bEhPfktj

We wrześniu 2016 roku wzięłam rozwód. W październiku zeszłego roku Ryszard wyprowadził się z domu - ujawniła niedawno Schmidt. Jesteśmy razem. Ryszard był w trakcie separacji, a teraz jest w trakcie rozwodu.

Zdaniem prezydenta Słupska Roberta Biedronia, jeśli sprawa skończy się ślubem, a wszystko na to wskazuje, najlepiej, by odbył się on w Słupsku. Robert obiecał, że osobiście go udzieli.

Przyjeżdżają do mnie pary z całej Polski. Udzieliłem już kilkudziesięciu ślubów, więc chętnie połączę też Ryszarda Petru i Joannę Schmidt. Zapraszam ich do Słupska na ceremonię ślubną! Bardzo chętnie udzielę im ślubu i pogratuluję. A tak poza tym to życzę im już teraz szczęścia w miłości! - powiedział.

bEhPfktp
bEhPfktq
Zobacz także: Biedroń: "Na naszych oczach odbywa się spektakl samounicestwienia Andrzeja Dudy!"
Zobacz także: Zobacz też:
bEhPfktK
KOMENTARZE
(106)
gość
4 lata temu
qg tZnalazlem fajna strone z aukcjami komorniaczymi: cenowo.ga wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) morsow mlynki erkaem liscik gwozdz gladcy forynt miesakfirmie gonimy kleska
Gość
4 lata temu
Petru niech się najpierw rozwiedzie
Gość
4 lata temu
Final bedzie taki ,zebo petru sie nie rozwiedzie albo jakas inna po drodze sie napatoczy i aska zostanie sama .chlopy lepiej potrafia kombinowac.baby to za sercem i na zywiol .
bEhPfktL
Gość
4 lata temu
Lubie go. Dzięki niemu Słupsk odżył i zaczął się na. końcu rozwijać.
Gość
4 lata temu
Rychu chyba woli na kocią łapę, a Joanka robi karierE i uprawia seks, po co od razu ślub.
Najnowsze komentarze (106)
gość
4 lata temu
Jak najbardziej jestem ZA! Biedroń bywając w pracy w kratkę, traktuje Słupsk jak żerowisko, gdzie wpada się symbolicznie by odebrać pensyjkę. W samym mieście od objęcia urzędu przez Pana Biedronia nie dzieje się wiele. Praktycznie rzecz biorąc, to poza lodowiskiem i muralem nic się nie dzieje. Przypomnijcie sobie czasy choćby Kobylińskiego, nie było roku w którym coś istotnego by się nie zmieniało. Teraz tego nikt nie pamięta, ale było tego trochę jak choćby: niemal wszystkie drogi wjazdowe do Słupska wyremontowano, Sobieskiego, Grunwaldzka, Wolności, Kaszubska, Gdańska, Poznańska i inne, rewitalizacja centrum miasta, hale sportowe przy szkołach, przychodnie, stadion 650-lecia, klasztorne stawy, ring miejski i inne... Oczywiście jest niedokończony akwapark, Prezydent Biedroń jednak w tej materii przez 2 lata również nic nie ruszył i nie zrobił praktycznie nic poza tym. Spójrzcie na to co dzieje się w mieście, nie dajcie się omamić popularnością w Onecie czy Kropce nad I. Pan Biedroń jest tu dla swojej kariery i tylko dla swojej kariery, nie dla Słupska.
gość
4 lata temu
K*****i w oczach u obydwojga
prawicowy zen...
4 lata temu
Biedroń powiedz skąd ten pomysł? Może Rabiej Cie namówił na prywatnym spotkaniu?
gość
4 lata temu
Pyszard Getru
gość
4 lata temu
co p***ł może wiedzieć o rozbitych małżeństwach
gość
4 lata temu
Marzeniem by Pan Biedroń został prezydentem kraju.Jedyny polityk jakiego znam,który jest sobą.Nie bał się ujawnić swojej orientacji ,miły,uśmiechnięty i nie ma kota
gość
4 lata temu
fantastycvzne Trio...do kabaretu......
Gość
4 lata temu
On lubiany. Ciekawe za co?wystarczy spojrzeć na wydatki magistratu przez niego zarządzanego żeby wiedzieć że coś jest nie tak.
bEhPfktD
gość
4 lata temu
Najbardziej lubiany prezydent? Za co?
Gość
4 lata temu
Więcej takich polityków jak Biedroń ! Super facet powinni brać z niego przykład
gość
4 lata temu
Rychu ale ty ciety na d**y
gość
4 lata temu
Rychu ale ty ciety na d**y
gość
4 lata temu
Som sobie warci
gość
4 lata temu
Partia Nowoczesnych Seksuw
...
Następna strona
bEhPfkuf