Piątek 19.05.2017

Styl gwiazdy: Lady Victoria Hervey

modapudelek Victoria Hervey Lady Victoria Hervey

Lady Victoria Hervey jest jedną z barwniejszych postaci brytyjskiego show biznesu. Choć córka szóstego Markiza Bristolu z pochodzenia jest arystokratką, jej publiczne wystąpienia na to nie wskazują. Dobrze urodzona celebrytka buntuje się od lat, dając upust swoim ekshibicjonistycznym zapędom na ściankach.

Zobacz też: Brytyjska arystokratka PRAWIE NAGO na premierze w Londynie (ZDJĘCIA)

"Dokonania" Hervey sprawiły, że 40-latka często nazywana jest "brytyjską Paris Hilton". Arystokratka z amerykańską celebrytką dzieli zresztą wspólnych znajomych. Jako stałej bywalczyni czerwonych dywanów w Cannes, zdarzało jej się przeimprezować większość festiwalu z Lindsay Lohan na jachcie. W ostatnich miesiącach Brytyjka zasłynęła z kolei wyznaniami na temat swego miłosnego trójkąta z Mel B i jej (prawie już byłym) mężem-katem.

Zobacz: Brytyjska arystokratka twierdzi, że miała TRÓJKĄT z Mel B i jej mężem! "Oglądali film, a za chwilę był już na niej"

Znakami rozpoznawczymi "Lady" są jednak nie tylko skandale, ale też wyzywające stylizacje. Jej modowe wybory w zasadzie zakrawają o ekshibicjonizm: Hervey nieraz pojawiała się na ściankach w zupełnie prześwitujących kreacjach eksponujących sutki. Standardem u 40-latki są z kolei bardziej "zachowawcze" kreacje typu "naked dress", ze strategicznie rozmieszczonymi aplikacjami w okolicach krocza i piersi. Gdy Hervey staje przed wyborem, czy wyeksponować nogi, czy biust, praktycznie zawsze pokazuje wszystko naraz.

Zobaczcie Hervey w wyjściowych stylizacjach. Może być z siebie dumna?

« Poprzednie 1/14

Impreza fundacji Eltona Johna

2Impreza fundacji Eltona Johna