Trwa ładowanie...
Przejdź na

Manowska i Łukasz z "Rolnik szuka żony" rozstali się? "Marta jest ostrożna"

62
Podziel się

Na szczęście zdjęcia do czwartej edycji programu ruszają już niedługo.

Manowska i Łukasz z "Rolnik szuka żony" rozstali się? "Marta jest ostrożna"
bDzHAVlx

Marta Manowska, prowadząca programu Rolnik szuka żony, lubi chwalić się w wywiadach, że ludzie często radzą się jej w sprawach sercowych. W zeszłym roku poważnie zastanawiała się na założeniem własnej agencji matrymonialnej.

Zaczęłam dostawać mnóstwo listów. Fani programu najwyraźniej postrzegają mnie jako swatkę. Nie buntuję się przeciwko takim skojarzeniom - wyznała wtedy w Fakcie. Zaczęłam zastanawiać się nad tym, że może powinnam pomóc ludziom samotnym. Zaczęłam się zastanawiać nad tym, jak umożliwić ludziom dotarcie do siebie. Cały czas szukam na to pomysłu.

bDzHAVlz

Niestety, jej samej do tej pory nie układało się zbyt pomyślnie w tej dziedzinie życia. W końcu, w lutym tego roku potwierdziła krążące od tygodni plotki, że znalazła chłopaka i jest nim Łukasz Siebers z trzeciej edycji show. Nie brakowało opinii, że mogła trafić lepiej.

Teraz to już nieistotne, bo ich związek i tak przeszedł już do historii. Na pamiątkę po miłości została Marcie nowa figura.

Ta relacja nie była Marcie obojętna. Spędzali ze sobą bardzo dużo czasu, zarówno podczas pracy jak i po niej. Dzięki temu zauroczeniu znacznie schudła - ujawnia w rozmowie w tygodniku Na żywo znajomy prezenterki. Zmieniła też sposób ubierania, wypiękniała.

bDzHAVlF

Czyli jakieś korzyści są. Niestety, coś poszło nie tak, bo, jak ujawnia informator tabloidu, Marta i Łukasz nie są już razem.

Marta jest ostrożna. Nie boi się bycia singielką i jeśli coś jej nie pasuje, wycofuje się z relacji - wyjaśnia jej znajomy. Czeka na taką, która w pełni będzie ją satysfakcjonować.

Na szczęście nagrania do czwartej edycji Rolnika ruszają już niedługo.

bDzHAVlG
bDzHAVlH
bDzHAVma
KOMENTARZE
(62)
Gość
4 lata temu
Bardzo miła dziewczyna :)
Gość
4 lata temu
Powodzenia, jednak pamiętajmy że nie ma idealnych ludzi :)
Gość
4 lata temu
I tak powinno być nie wiązać się z kimś tylko dlatego żeby nie być samemu tylko dlatego żeby być szczęśliwym ;-) pozdrawiam wszystkich :-)
bDzHAVmb
gość
4 lata temu
Ładne zeby ich połączyły ;-)
gość
4 lata temu
ona wiejską urodę, taką przaśną.
Najnowsze komentarze (62)
Gość
3 lata temu
Czy Lukasz nie zaluje ze jesy z Marta Manowsko to jest wariatka
Gość
3 lata temu
Czy Lukasz nie zaluje ze jesy z Marta Manowsko to jest wariatka
Maciej Piekut...
3 lata temu
Marcia ma taką ilość magicznego czaru w sobie że ja osbiście czuję że potrzebuje kogoś z nieprzeciętną spontanicznością, kogoś czyja miłość dla niej Ją po prostu oczaruje - cieszę się że jest ONA wolna do szukania i znalezienia swojej słonecznej myśli - może znajdzie ją wśród gwiazd dalszych lub bliższych, może w naszym układzie ( Słonecznym ;) jak poszuka, kto wie?
Gość
3 lata temu
Zmieńcie tytuł programu. Marta szuka rolnika
Widac
3 lata temu
Ładne licowki
gość
4 lata temu
No to ladnie. To pewnie dlatego Lukasz wystawil Patrycje do wiatru i to podczas krecenia odcinkow .... wstyd pani Marto!
Gość
4 lata temu
Co ona w nim widziała? Nie rozumiem tej kobiety.
gość
4 lata temu
ehh, przeciez on to taka ciapa, co nie wie, czego chce. jego baba musi za uszy ciagnac, bleee
bDzHAVlT
A
4 lata temu
To wszystko nieprawda. Marta nie "jest parą" z żadnym rolnikiem. To kontakty czysto zawodowe, związane z programem czy projektem. Marta jest profesjonalistką. Pismaki piszą ploty aby mieć temat a Marta nie ma czasu ani ochoty by to komentować....
gość
4 lata temu
uuu.. bejbe..
znawca TEMATU
4 lata temu
posunął sobie Marte i w sumie co mu tam niech idzie dalej w obieg :D
masakra
4 lata temu
kretyni ona nigdy nie byla z Łukaszem po grzyba rozsiewacie takie debilne ploty!!!
gość
4 lata temu
nie powinna więcej prowadzic tego programu. Tak jak np pracownicy jakiejś firmy nie biorą udziału w loterii którą ta firma ogłasza. To wbrew jakimkolwiek zasadom. W tych postrzępionych dżinsowych majtkach przechadza się po wiejskich podwórkach i szeroko uśmiecha. Co dziwnego że rolniki zamiast na swoje kandydatki oblizują się na taką wymodzoną pannę. Albo formułę programu trzeba zmienić na: "Marta szuka rolnika"
Gość
4 lata temu
Pani z Tv a odrosty 10 cm. Żałosne
...
Następna strona
bDzHAVmv