Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jan Borysewicz, Ania Dąbrowska i Margaret też ODWOŁALI występ w Opolu!

133
Podziel się:

Kolejne gwiazdy uciekają z "tonącego, opolskiego okrętu". W amfiteatrze przerwano dziś wszystkie prace techniczne i nie wpuszczono na teren ekipy TVP.

Jan Borysewicz, Ania Dąbrowska i Margaret też ODWOŁALI występ w Opolu!
bEUHCyFx

Afera wokół tegorocznego festiwalu w Opolu zatacza coraz szersze kręgi. Po tym jak jeden z dziennikarzy ujawnił plotki z Woronicza o tym, że istnieje rzekomo lista "artystów zakazanych" w TVP, rozpętała się prawdziwa medialna burza. Pierwsza zrezygnowała z udziału Kayah, której nazwisko miało pojawić się w tym niechlubnym zestawieniu, w ślad za nią poszła Kasia Nosowska, a następnie główna gwiazda tegorocznego festiwalu - Maryla Rodowicz. Lawinowo posypały się rezygnacje kolejnych muzyków, a także reżyserów i konferansjerów. Ponoć nawet sam producent chciał się wycofać, ale było już za późno, bo zdążył podpisać umowę.

Aby uratować wizerunek miasta i markę przedsięwzięcia, na pomoc ruszył prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski, który zaproponował, aby władze miasta przejęły od TVP rolę organizatora imprezy.

bEUHCyFz

Jak podaje Dziennik.pl, dziś na teren amfiteatru nie wpuszczono ekipy Telewizji Polskiej, która miała przygotowywać scenę. Przerwano także wszystkie prace techniczne. Nie wiadomo, czy festiwal w ogóle się odbędzie.

Marka Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu należy do miasta Opole. W związku z tym, ze na dzień dzisiejszy znamy listę artystów, którzy w Opolu nie wystąpią, a nie znamy listy artystów, którzy wystąpią, Prezydent Miasta podjął decyzję o wstrzymaniu prac przygotowawczych do festiwalu. Jednocześnie cały czas trwają rozmowy z TVP na temat tegorocznej edycji - powiedziała rzeczniczka Urzędu Miasta, Katarzyna Oborska-Marciniak.

Nieoficjalnie mówi się, że artystów, którzy solidarnie zrezygnowali z udziału w wydarzeniu, które jednoznacznie nabrało politycznego wymiaru, mają zastąpić takie postaci jak Zenon Martyniuk i Doda.

Tymczasem kolejne gwiazdy uciekają z tonącego okrętu w jaki zamienił się tegoroczny festiwal. Do grona "rebeliantów" dołączyli właśnie Ania Dąbrowska, Jan Borysewicz i Margaret. Jeżeli tendencja ta się utrzyma, wydaje się, że decyzja o odwołaniu festiwalu jest nieunikniona.

bEUHCyFF

Przypomnijmy, że Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbywał się corocznie od 1963 roku. Od tego czasu tylko raz, w roku 1982 roku został odwołany z powodu wprowadzenia stanu wojennego.

bEUHCyFG
bEUHCyFH
bEUHCyFI
Zobacz także: "Czy Jacek Kurski będzie tam śpiewał? No jeśli potrafi to fantastycznie!"
Zobacz także: Zobacz też:
bEUHCyGa
KOMENTARZE
(133)
XXX
5 lata temu
i bardzo dobrze!!! widac, ze w branzy muzycznej ludzie sa solidarni ze soba! brawo! ps. a kureski niech idzie w pisss-du!
piona
5 lata temu
ale jajca jak berety ;D buahahha I dobrze
Gość
5 lata temu
Został tylko Pietrzak i Kurski.
bEUHCyGb
Gość
5 lata temu
Pudelku drogi , news jest taki iż festiwal w Opolu został odwołany przez prezydenta miasta bo TVP nie wywiazalo się z umowy:)
Gość
5 lata temu
Kurski z gitarą obleci nawet kabareton.
Najnowsze komentarze (133)
gość
5 lata temu
no i kasy bidulki za koncerty nie dostaną
Polak maly
5 lata temu
Lewacko upolitycznione, polmozgowe matolki
gość
5 lata temu
ZATRWAZAJACE jakie artyscie maja/mieli uklady z poprzednia wladza ....
gość
5 lata temu
ta z obrzydliwie wywalonym jęzorem to jakiś burak - dobrze , że ta prosta dziewucha nie będzie się wydzierać i stroić kretyńskich min / ciekawe , jaki poziom umysłowy reprezentują fani tej prostaczki - też wywalają języki ? /
Gość
5 lata temu
Szkoda mi cię Kurski ale masz za swje nie nadajesz się doctelewizi gdyż nie umiesz współpracować z ludźmi
gość
5 lata temu
Nie muszą występować ,a kto to jest margaret co ona sobą reprezentuje znowu wielka gwiazda, przyjdą inni bardzo zdolni i będą śpiewać a po was nikt nie będzie płakał.
gość
5 lata temu
Margaret -" gwiazda" o wygladzie podrzednej ulicznicy.
gość
5 lata temu
Jak to jedna KUPA potrafi zasmrodzić całą ulicę .
bEUHCyFT
gość
5 lata temu
Ta z tym jęzorem wyglada wstrętnie,kto to jest?
gość
5 lata temu
A niech będzie: JA TEŻ REZYGNUJĘ!! Będę 1001 ale co mi tam!
Gość
5 lata temu
Łaski PL nie robia kaska łatwa nie przyjdzie ...Takie z nich piosenkarze jak z d**y konia traba 😂😂😂
gość
5 lata temu
Pani Dąbrowska nie wystąpi i bardzo dobrze - straszna gwiazda?
gość
5 lata temu
no to mamy debilnych piosenkarzy kyorzy dali sie zmanipulowac kacykom PO i koderastce szczot kai
Gość
5 lata temu
Może Sopotu nikt nie spieprzy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUHCyGM
bEUHCyGN
bEUHCyGO
bEUHCyGP
bEUHCyGQ
bEUHCyGv