Środa 14.06.2017 08:15

Kylie Jenner i jej nowy chłopak zrobili sobie "pasujące tatuaże"! (FOTO)

Kylie Jenner Travis Scott

Kylie Jenner i jej nowy chłopak zrobili sobie "pasujące tatuaże"! (FOTO)

Wygląda na to, że Kylie Jenner już na dobre zamknęła burzliwy etap uczuciowy z Tygą. Na początku kwietnia media podały informację, że para rozeszła się po pięciu latach nieustannych rozstań i powrotów. Dla Kylie była to trudna decyzja, bo starszego o siedem lat rapera poznała, gdy była jeszcze dzieckiem. 14-letnia wówczas siostra Kim praktycznie dorastała u jego boku i była z nim tak mocno związana emocjonalnie, że wybaczała mu skoki w bok, nierealne wymagania (zobacz: Tyga kazał Kylie zrobić lifting pośladków! "Ma przypominać gwiazdę porno") oraz to, że "pożyczał" - a tak naprawdę bezczelnie okradał z ogromnych sum pieniędzy.

Wreszcie chyba jednak przejrzała na oczy i postanowiła zakończyć tę toksyczną relację, a siostry-celebrytki kibicowały jej w tej decyzji. To właśnie one namawiały ją, by jak najszybciej zaczęła rozglądać się za nowym chłopakiem. Ostrzegały jednak, by uważała na raperów.

Zobacz: Siostry doradzają Kylie po rozstaniu z Tygą: "Nie powinna umawiać się z raperami!"

Kylie posłuchała sióstr tylko częściowo. W trakcie tegorocznego festiwalu Coachella zaczęła spotykać się z gwiazdą hip-hopu Travisem Scottem i wygląda na to, że to coś poważnego. Aby przypieczętować swoje uczucie, para zdecydowała się ostatnio na wykonanie "pasujących tatuaży".

Efektami pochwalili się oczywiście w mediach społecznościowych. Kylie zrobiła sobie małego motylka tuż nad kostką prawej nogi, zaś Travis identycznego w tym samym miejscu na lewej nodze. Motyw motyla prawdopodobnie wymyślił sam raper, który wyraźnie ma słabość do tych owadów. Swój prywatny odrzutowiec nazwał Efektem Motyla, tak samo zatytułował też jedną z piosenek, ponoć zadedykowaną Kylie. To nie pierwszy raz, kiedy Jenner manifestuje uczucie za pomocą tatuażu. Jeszcze w listopadzie zeszłego roku wytatuowała sobie literkę T. na cześć Tygi.

Dobrze, że imię nowego chłopaka zaczyna się na tę samą literę, bo przynajmniej po rozstaniu nie musiała jej maskować Indianinem. Czas pokaże, czy delikatny motyl, którego zrobiła sobie tym razem nie będzie jedynie metaforą kruchości i ulotności jej uczuć do Scotta.

 

Maja Sablewska wyznaje: "Nie lubię rozmawiać o tatuażach, to jak rozmowa o seksie"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (116)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 116
Odpowiedz
183 84
zgłoś
polak 14.06.2017 08:16
Przed rozprawą podchodzi do sędziego adwokat, daje kopertę i mówi bo to jest taka córka leśniczego. Do lekarza podchodzi człowiek z kopertą i mówi bo to jest taka córka leśniczego. Do ministra podchodzi drugi minister z kopertą, bo to jest taka córka leśniczego. Jutro może przyjechać do parlamentu człowiek z Moskwy i dać marszałkowi kopertę mówiąc bo to jest taka "córka leśniczego"…….
Odpowiedz
529 81
zgłoś
Gość 14.06.2017 08:17
Ale ten Tyga jest obleśny.
Odpowiedz
792 267
zgłoś
gość 14.06.2017 08:18
One wszystkie lubią czarnych, a ja nawet p***o z czarnymi brzydzę się oglądać :D
Odpowiedz
580 87
zgłoś
Zeze 14.06.2017 08:18
Znowu takiego miłego chłopca znalazła 👍😎
Odpowiedz
53 23
zgłoś
gość 14.06.2017 08:18
Znowu czarnuch.bleeee
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 116