Żonaty mężczyzna wydał ponad ćwierć miliona złotych, żeby wyglądać jak "PERFEKCYJNA KOBIETA"...

469
Podziel się

Fulvia Pellegrino sprzedała kolekcję samochodów i broni, aby zapłacić za swoje liposukcje, implanty piersi i wypełniacze. Jej wzorem jest transpłciowa gwiazda porno. Wyszło "perfekcyjnie"?

Żonaty mężczyzna wydał ponad ćwierć miliona złotych, żeby wyglądać jak "PERFEKCYJNA KOBIETA"...

Fulvia Pellegrino urodziła się jako chłopiec imieniem Fulvio. W wieku 15 poczuła, że jej ciało nie współgra z płcią psychologiczną. Już wtedy zapragnęła fizycznie zmienić się w kobietę, jednak ponieważ jej rodzina była bardzo religijna, nastolatka trzymała ten fakt w tajemnicy. Gdy miała 24 lata poznała swoją przyszłą żonę i jej również nie powiedziała o swoim sekrecie. Aby realizować swoje potrzeby, uciekała do garażu, gdzie przebierała się w sukienki oraz odwiedzała bary dla homoseksualistów. Publicznie funkcjonowała jako stuprocentowy mężczyzna.

Miała też typowo męskie zainteresowania - jej pasją były drogie samochody i broń palna. Wreszcie, mając 40 lat, Fulvia zdecydowała się wyznać żonie prawdę o sobie. Początkowo dla Marisy był to szok. Aby odnaleźć się w sytuacji, musiała skorzystać z psychoterapii. Po latach udało jej się zaakceptować odmienność męża i aktualnie wspiera go w procesie przemiany w kobietę.

Niestety, ta zaszła chyba za daleko. Metamorfoza zaczęła się od terapii hormonalnej, a następnie przerodziła w obsesyjne poprawianie wyglądu za pomocą chirurgii plastycznej. Transseksualistka wydała już na swoją przemianę ponad 76 tysięcy dolarów, czyli blisko 290 tysięcy złotych. 56-latka przeszła ponad 150 zabiegów (!) wypełniania ust i policzków, dwie sesje liposukcji i cztery operacje biustu, podniosła też pośladki.

Aby pokryć koszty operacji Pellegrino sprzedała wszystkie swoje samochody i kolekcję broni. Aktualnie nie chodzi do pracy i utrzymuje się z zarobków żony, którą traktuje jak siostrę. Celem Fulvii jest wyglądać jak "perfekcyjna kobieta", a jej wzorem jest amerykańska transpłciowa gwiazda Allanah Starr.

Religijna rodzina Fulvii nie zaakceptowała przemiany. Zabroniono jej nawet pojawiać się na pogrzebie ojca.

Zobaczcie zdjęcia 56-latki Faktycznie wygląda już "perfekcyjnie"?

KOMENTARZE
(469)
gość
3 lata temu
ok w p*************************************************o na życie mojrze. Od 2 lat pracuję w domu w internecie, teraz mam znacznie więcej niż gdybym pracował w Anglii nalezy. W internecie każdy może zarabiać bo jest mnóstwo sposobów. Ja głównie działam tu: f*******a ☺ i od dwóch lat mam dobra pensję. fuksem laicka fochow liscia bulawa cieszy chasyd lekasz
gość
3 lata temu
Głupota ludzka nie zna granic...
ma
3 lata temu
po co promowac takich dewiantów ??
Gość
3 lata temu
Zamiast chirurga plastycznego powinien odwiedzić psychiatrę.
Gość
3 lata temu
K***a udało mu się 😂😂😂
Najnowsze komentarze (469)
nika
3 lata temu
hahahahahah ale się usmiałam. dalej wyglada jak koleś .
gość
3 lata temu
moze grać w horrorach.
gość
3 lata temu
Usta na takie piękne jak małpy tyłek
gość
3 lata temu
Po co publikujecie na początku każdego tematu ten szajs " i od dwóch lat mam dobra pensję. fuksem laicka fochow liscia bulawa cieszy chasyd lekasz" i kogo chcecie nabrać na to że to najbardziej lajkowany komentarz, To prymitywna pułapka dla debili.
gość
3 lata temu
Spoko.
gość
3 lata temu
zbyt długo czekał stąd to wszystko
gość
3 lata temu
Co to za żona, można kogoś wspierać ale nie dopuszczać to zrobienia z siebie potwora.
gość
3 lata temu
misys monster
gość
3 lata temu
potwór !
gość
3 lata temu
rzeczywiście, ideał kobiety. lekarze, którzy mu to zrobili, powinni stanąć przed sądem, bo to oczywiste, że ten człowiek jest ciężko chory psychicznie.
mimi
3 lata temu
O K U R W A1!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
3 lata temu
Myślę ze usta jeszcze za małe. Proponuję jeszcze to dopracowac :)))))
gość
3 lata temu
Ładny ;-)))
gość
3 lata temu
Ludzie to mają n*****e pod garem...
...
Następna strona