Poniedziałek 19.06.2017

Kołakowska nie zwróciła Karolakowi pierścionka zaręczynowego. "MAM TO W NOSIE!"

Tomasz Karolak Tomek Karolak Viola Kołakowska Wioletta Kołek Kołakowska romans

Kołakowska nie zwróciła Karolakowi pierścionka zaręczynowego. "MAM TO W NOSIE!"

Ciężko zgadnąć, co też może myśleć sobie Viola Kołakowska z domu Kołek, rozpatrując minione 10 lat swojego życia. Czy żałuje tego, że przed dekadą na planie Kryminalnych poznała Tomasza Karolaka? Ich krótki romans zakończył się ciążą. Tomasz wprawdzie uznał dziecko, jednak nie czuł się gotowy do założenia prawdziwej rodziny. Wręcz przeciwnie - liczył na to, że ówczesna narzeczona Magdalena Boczarska wybaczy mu skok w bok.

Wychowanie córki spadło na barki Violi, co przekreśliło jej ambicje aktorskie i na 10 lat praktycznie wyeliminowało z show biznesu.

Na szczęście z czasem Karolak doszedł do wniosku, że po czterdziestce warto jednak założyć rodzinę i oświadczył się Violi na scenie Teatru IMKA. Kołakowska bardzo się ucieszyła, jednak znajomi aktora szybko ją ostrzegli, że Tomasz oświadczył się jej właściwie tylko dla świętego spokoju i dlatego, że "zasłużyła".

Karolak bardzo się oburzył na te posądzenia, jednak ciężko przeoczyć, że rzeczywiście mało mu się spieszy do ślubu. Najnowszym pretekstem, by znów go odwlec, był zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego, w wyniku którego aktor, jak sam twierdzi, otarł się o śmierć. Podobno miał żal do Violi o to, że nie okazała mu wystarczającej troski, gdy walczył o życie w szpitalu. Z czasem odkryliśmy, że było jeszcze gorzej.

Viola, zamiast czuwać łóżku Tomasza, wolała spotykać się z właścicielem restauracji, w której często jadali z dziećmi: TYLKO U NAS: Karolak i Kołakowska rozstali się, bo... VIOLA MIAŁA ROMANS?! "Tomek jest zrozpaczony i rozbity"

W rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium Kołakowska potwierdza, że rzeczywiście, jej toksyczny związek z Tomkiem dobiegł końca.

Nie jesteśmy razem i to była nasza wspólna decyzja - wyjaśnia. Pierścionka nie zwróciłam, bo... zgubiłam go dawno temu. Mam to w nosie. Mój świat jest w moim domu, na moim podwórku na Saskiej Kępie, w otoczeniu moich przyjaciół i bliskich. Od dwudziestu lat pracuję w show biznesie i doskonale wiem, jakimi prawami on się kieruje.

Mimo kłopotów, Viola optymistycznie patrzy w przyszłość, chociaż, jak zapewnia, nie myśli na razie o nowym związku. Za to, jak ujawnia w tabloidzie, stres powoduje, że przestaje jeść, więc rozstanie z Tomkiem jeszcze bardziej ją odchudzi.

Nic nie muszę robić - przyznaje Viola. Ściska mnie w żołądku i nie jestem w stanie niczego przełknąć. Są takie momenty, kiedy jest mnie troszkę więcej i takie kiedy jest mnie troszkę mniej, ale przyznam szczerze, jakoś mnie to specjalnie nie zajmuje. Moja mama zawsze była szczupłą kobietą, podejrzewam więc, że są to jakieś uwarunkowania genetyczne.

 

Znudzona Kołakowska pozuje na salonach

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (193)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 193
Odpowiedz
40 64
zgłoś
Gość 19.06.2017 12:19
Telenowela. Kasa się skończy to do Niego wróci - JAK ZAWSZE. Paskuda. :D
Odpowiedz
56 12
zgłoś
Aaa 19.06.2017 12:20
BRAWO!
Odpowiedz
757 135
zgłoś
gość 19.06.2017 12:20
Nie przepadam ani za Nią, ani za Nim, ale mam nadzieję, że Go pogoni na zawsze ;)
Odpowiedz
636 190
zgłoś
Gość 19.06.2017 12:21
Chamskie jest to ciągłe wytykanie, że z domu Kołek, kundlu zapchlony jeden.
Odpowiedz
808 141
zgłoś
gość 19.06.2017 12:21
Ma chłop za swoje i tak miała kobieta do niego cierpliwość przez tyle lat. Należało mu się, a pierścionek, to tylko taka wisienka na torcie ;)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 193