Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pierwszy zawód miłosny Toli!

743
Podziel się

"On nawet nie wie, jak bardzo mnie skrzywdził..."

 Pierwszy zawód miłosny Toli!
bCxGtOvF

Trola nadal katuje nas wyznaniami o "ciężkim życiu idola". Tym razem w wywiadzie dla Bravo opowiada:

To prawda, że wiele dostałam od życia. Czasem się zastanawiam, czym sobie na to zasłużyłam. Zdaje sobie też sprawę, że ludzie mają sto razy większe problemy ode mnie. Czy to jednak oznacza, że nie mam prawa cierpieć? Fergie czy Madonna też cierpią tak samo, jak normalni ludzie.

Dalej wyznaje, że została skrzywdzona przez jakiegoś chłopaka:

bCxGtOvH

- W wielu tekstach pojawia się motyw nieszczęśliwej miłości. Pisząc te piosenki myślałaś o kimś konkretnym?

- Jest taka osoba... On nawet nie wie, jak bardzo mnie skrzywdził...

Poza tym, Tola chwali się, że zdążyła już wydać prawie całą zarobioną kasę. Oczywiście wszystko na naukę w "prestiżowej" szkole:

Nie kupuję ubrań w drogich sklepach i nie mam stylisty. Szkoda mi pieniędzy na takie rzeczy. Poza tym niewiele mi już zostało. Wolałam zainwestować w przyszłość i sama płacę sobie za naukę w amerykańskiej szkole. Wiem, że jeśli chcę zrobić karierę za granicą, muszę świetnie znać angielski.

bCxGtOwi
KOMENTARZE
(743)
E.
12 lat temu
No i? :/ Naprawdę nie macie się czego czepić, po tej wypowiedzi widać, że ma więcej oleju w głowie niż większość jej rówieśniczek... I nie, nie jestem w żadnym wypadku jej "fanką" czy czymś podobnym, po prostu czasem czepiacie się byle czego i robicie dosłownie sensację z NICZEGO. Ciekawszych tematów już nie ma?
framboise
12 lat temu
pierwsza wypowiedź Toli po której nie załamałam rąk ;)
gość
12 lat temu
płac za te swoją szkołe ale o nauce nie zapomnij... bo to że zapłacisz nie da Ci wykształcenia...
bCxGtOwj
justa22
12 lat temu
o makarena, Trola ma głębsze uczucia!
gość
12 lat temu
kłamie. ma stylistę sama widziałam.
Najnowsze komentarze (743)
gość
11 lat temu
ALE ZALOWO UBRANA ; //
emo kasiunia ...
12 lat temu
Dajcie jej spokój. Ta strona to jedno wielkie bagno, w którym najeżdżacie na prywatność innych. Tola jesteś super:))) RZĄDZISZ!!
Carmelly
12 lat temu
Naiwnie łudziłam się, że ten pseudo-emo-babsztylek jest trochę mądrzejszy. Wypowiedzi z "Bravo" nawet nie brzmiały głupio, ale wystarczy obejrzeć odcinek "Kuby Wojewódzkiego" z jej udziałem, a wszystkie nadzieje na jakąkolwiek prawdziwość w jej wypowiedziach pękają jak bańka mydlana. Pudelku, zdaję sobie sprawę, że objeżdżasz wszystkich jak tylko się da, ale nawet nie zdajesz sobie sprawy jak kocham to czytać... Mimo, że część tego to zapewne kłamstwa, ale i tak to kocham :P
gość
12 lat temu
na prawde sądzicie ze to są jej słowa??żal mi was
gość
12 lat temu
Ta wypowiedź była akurat okey, ale i tak jej nie lubię.
gość
12 lat temu
A ja myślę że tu zalatuje zazdrością, Pudelku! W tym wywiadzie aż tak się nie wygłupiła. Gdyby powiedziała np. że rodzice jej płacą za szkołę, a ona wydaje tylko kasę na nowe ubrania, to byście ją zgnoili. Pudlu, aby stac się marką trzeba zdrowo patrzec na ludzi.
gość
12 lat temu
Fuj, brzydula z niej straaaaszna, fuj!
gość
12 lat temu
dziewczyna przynajmniej mówi jak osoba inteligentna a nie jak jakieś byle co
bCxGtOwb
gość
12 lat temu
Ja rozumiem Tolę bo wiem coś o nieszczęśliwej miłości jeszcze niedawno byłam z chłopakiem i on od tak mnie zostawił. Jakiś czas później słyszałam plotki, że ma inną. Byłam bardzo zdołowana i nie chciało mi się żyć. Ale musiałam brnąć przez życie dalej i nie myślałam o nim. Ciężko, ale mi się to udało. I bardzo sie z tego cieszę piszcie
gość
12 lat temu
Bill coś osiągnął...
gość
12 lat temu
E. słodka ty moja, ja sobie wypraszam! "Ma więcej oleju w głowie niż większość jej rówieśniczek"? A gdzie ty mieszkasz, że na takie 15-latki się nadziewasz? Hym? Ja jestem jej rówieśniczką i (chwała!) czuję się bardziej... oleista!;)
gość
12 lat temu
nawet nie umie narysowac prossto znaczka 'PEACE' na rece
gość
12 lat temu
jaki z niej idol i dla kogo ?
domsia
12 lat temu
To, że miała zawód miłosny to normalne ok, tylko wkurza mnie kreowanie sie za pomocą ludzkiej litości bo jest biedna, zraniona...przecież każdemu sie to przytrafia, można o tym powiedzieć ale nie wracać w każdym wywiadzie do tego tematu....
...
Następna strona
bCxGtOwD