Poniedziałek 10.07.2017 15:00

Szczęśliwa Ilona Felicjańska bez stanika całuje się z narzeczonym w Międzyzdrojach (ZDJĘCIA)

Ilona Felicjańska Paul Montana

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach to jedna z tych osobliwych polskich imprez, które zawsze przyciągają wielu trzecioligowych celebrytów, a mało rzeczywistych gwiazd. Nic więc dziwnego, że wśród gości zakończonego w niedzielę festiwalu znalazła się też zakochana w ściankach Ilona Felicjańska.

Upadła celebrytka postanowiła skorzystać z ładnej pogody i szczodrości swojego bogatego narzeczonego, Paula Montany, i przyjechała do Międzyzdrojów polansować się na tamtejszym deptaku. Para, z pewnością zupełnym przypadkiem, wybrała na spacer miejsca, w których łatwo mogli "spontanicznie" zapozować fotografom.

Felicjańska, która twierdzi, że nowego partnera "zesłał jej Bóg", nie szczędziła Montanie czułości. Para szła międzyzdrojskimi uliczkami przytulając się do siebie i całując. Zakochani najwyraźniej tak dobrze się ze sobą dogadują, że koordynują nawet wspólne stylizacje. Felicjańska do luźnych granatowych szortów i kurtki w tym samym kolorze dobrała biały t-shirt, pod który nie założyła stanika, i ozdobny kołnierzyk. Jej partner też postawił na marynistyczny granat, do szortów dobierając sweter w podobnym kolorze.

Ładnie razem wyglądają?

« Poprzednie 1/14

Szczęśliwa Ilona Felicjańska z narzeczonym w Międzyzdrojach

2Szczęśliwa Ilona Felicjańska z narzeczonym w Międzyzdrojach