Piątek 14.07.2017

Styl gwiazdy: Emily Ratajkowski

modapudelek Emily Ratajkowski

Cztery lata po swoim debiucie w teledysku Robina Thicke'a Emily Ratajkowski może pochwalić się statusem jednej z najpopularniejszych amerykańskich it-girls. Choć jej początki zdawały się zapowiadać karierę w branży erotycznej, 26-latka wyrosła na ulubienicę projektantów i modowych magazynów, które bez wahania opisują ją mianem "feministki", "ikony" lub "trendsetterki". Ratajkowski pokazuje piersi w imię równouprawnienia, projektuje torebki i gra epizodyczne role w filmach, choć, jak wyznała, nie liczy już na prawdziwą karierę aktorską.

Zobacz: Ratajkowski: "Nie dostaję ról w filmach, bo MAM ZA DUŻE CYCKI"

Nie ulega wątpliwości, że Ratajkowski chce się w show biznesie zaczepić na dłużej. Wygląda na to, że jej zespół doradził jej w tym celu stonować wizerunek i uważnie wybierać imprezy, na których się pojawia. 26-latka jeszcze w zeszłym roku stawiała się na byle ściankach, mając na sobie ledwie skrawki materiału. Od kilku miesięcy jej wielkie wyjścia ograniczają się jednak do imprez pokroju rozdania Złotych Globów, festiwalu w Cannes albo tygodni mody, a jej stylizacje zasłaniają zdecydowanie więcej.

Umacniając swoją pozycję "ikony stylu", Ratajkowski nie przebiera w środkach. Tylko w ostatnich miesiącach 26-latka pokazywała się w kreacjach od Valentino, Isabel Marant i Jonathana Simkhaia, uzupełniając stylizacje dodatkami od Giuseppe Zanottiego lub Gianvito Rossi. Jej wysiłki zdają się przynosić rezultaty, bo projektanci o nią zabiegają i regularnie sadzają ją w pierwszych rzędach pokazów.

Zobaczcie Ratajkowski w wyjściowych stylizacjach. Uda jej się zerwać z wizerunkiem "modelki erotycznej"?

« Poprzednie 1/14

Gala Emmy Awards

2Gala Emmy Awards