Poniedziałek 07.08.2017

Szczęśliwy Jarosław Kaczyński w czerni zachwyca się statkami (ZDJĘCIA)

Jarosław Kaczyński Joachim Brudziński The Tall Ships Races

Jarosław Kaczyński po krótkim, ale intensywnym urlopie wrócił do "obowiązków" zawodowych. Wakacje na Pomorzu Zachodnim i wędrówki po Beskidzie Sądeckim w wyborowym towarzystwie kolegów z Prawa i Sprawiedliwości, sprawiły że prezes odżył i z "nową" energią ruszył w Polskę.

Zobacz: Prezes na wakacjach. Tak wypoczywa Jarosław Kaczyński!

Prezes PiS postanowił w weekend wybrać się do Szczecina, gdzie odbywał się finał regat The Tall Ships Races. Towarzyszyli mu koledzy z partii: Joachim Brudziński i Mateusz Morawiecki. Kaczyński, który publicznie zawsze występuje "pod krawatem", tym razem postawił na luźną elegancję. Zwiedzając zabytkowe żaglowce, ubrał się w czarną marynarkę i spodnie, do której dobrał koszulę w tym samym kolorze. W Szczecinie spędzał czas nie tylko pozując fotografom na pokładzie Daru Młodzieży, ale wziął tez udział w mszy świętej w intencji ludzi morza, a także odsłonił pamiątkową tablicę poświęconą Piotrowi Janiemu.

Najwyraźniej Jarosławowi dalekie wycieczki bardzo służą. Zobaczcie, jak się cieszył podczas imprezy. Widzieliście go kiedyś tak zadowolonego?

« Poprzednie 1/14

Uśmiechnięty Jarosław Kaczyński podziwia flotę

2Uśmiechnięty Jarosław Kaczyński podziwia flotę

fot. PAP