Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kraśko się żeni!

175
Podziel się

Chce spróbować jeszcze raz...

Kraśko się żeni!
bCPIDYdN

Najbardziej irytujący prezenter telewizyjny, wnuk znanego komunisty, Piotr "Max Kolonko" Kraśko, żeni się już od dobrych paru miesięcy. Jak na razie nic z tego nie wynika. Spekulowano nawet, że klęska pierwszego małżeństwa z Dominiką Czwartosz zraziła go nieodwracalnie do przysięgania wierności.

Jednak, jak twierdzi Życie na gorąco, Kraśko kupił pierścionek zaręczynowy i poprosił o rękę swoją partnerkę Karolinę Ferenstein, z którą ma już rocznego synka. Razem pomieszkują na Mazurach i w Warszawie.

Na Mazurach jest mój dom - mówi prezenter. W stolicy jedynie wynajmuję mieszkanie. Do czwartku Karolina i Kostek mieszkają tam ze mną, po południu wsiadamy do samochodu i wracamy do siebie. Nie popełniam starych błędów. Staram się być zawsze z najbliższymi.

bCPIDYdP

Zapytany przez dziennikarza o datę ślubu, Kraśko odpowiada krótko: "Niedługo".

bCPIDYeq
KOMENTARZE
(175)
gość
12 lat temu
co to za pisanie "wnuk znanego komunisty" ?!!!! totalny brak polotu ze strony piszącego ten artykuł. oczywiście nie ma się do czego przyczepić. To wy ostatnio zarzuciliście Dodzie że nie chciała całować się z murzynem, a teraz napuszczacie ludzi na Piotra Kraśko bo dziadek komunista. Za bardzo przypomina to jednak dziadka w wehrmach'cie.
gośćIVb4
12 lat temu
jedź do Gałkowa..będzie jak kiedys, Karola opowie (albo jej mamusia) bywał Urban i Olbrychski i paru jeszcze....szkoda,że Browar Piast dał d..py...właściciel dawał niezłe pokazy ze swoja panną....
gość
12 lat temu
W CZYM JEST G***I? NIE PRZEPADAM ZA NIM ,ALE NIE BYLBY KORESPONDENTEM GDYBY BYŁ G***I!!!MERYTORYCZNIE MI TO WYTŁUMACZCIE BO MOŻNA ZGŁUPIEĆ OD TYCH PRYMITYWNYCH WYPOWIEDZI
bCPIDYer
gość
12 lat temu
Skąd możesz wiedzieć, że Piotr jest jak to powiedziałeś/aś "G***i jak but", znasz go, że tak uważasz?! Nie osądzaj książki po okładce! szkoda słów... Cieszę się, że Piotr się żeni i życzę mu wiele szczęścia
gość
12 lat temu
"WYKSZYWIASZ"?????????????Sami analfabeci!!!Upośledzona i t**a przyszłości naszego narodu nie pisz bo wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (175)
Bolo👊
4 lata temu
Fajny program , wreszcie ktoś wpadł na pomysł , żeby pomagać Polakom którzy tego potrzebują , a niekupujący programów od Amerykanów . Pamiętam jeden program , o męszczyźnie i jego córce , jak ta dziewczyna się przytuliła do pani Kasi na zakupach - było to wzruszające i niesamowite . Moja mama , się rozpłakała .
gość
12 lat temu
Fajna rodzina... Dziadziuś z tatusiem załtwili mu posadkę za 80 tyś. miesięcznie. Zresztą i jego siostrzyczce ciotecznej. A Ty płać abonament. Fajna rodzinka - żydokomuna...
gość
12 lat temu
Ślub Kraśki już dzisiaj tj. 13/09/2008 i ja wiem gdzie.
gość
12 lat temu
13 wrzesnia slub !!! oczywiscie w galkowie.
gość
12 lat temu
KRAŚKO wynocha do Ameryki . Niech cię koń kopnie jełopie i wtedy zatrudnia kogos inego . Kraśko jest śliniakiem i mnie denrwuje i jest dziwakiem.
gość
12 lat temu
szczere kondolencje ale pasują do siebie idealnie jedno bardziej zakłamane od drugiego a karolinka to dość schodzony towar inie wiem w którym wcieleni kończyła dziennikarstwo ledwo zdała maturę a studia ma ale z rzucania mięsem
gość
12 lat temu
[rawdziwy mężczyzna nie plecie o swojej prywatności jak baba w maglu!
gość
12 lat temu
Szkoda Karolci!!!
bCPIDYej
gość
12 lat temu
Komentarz "wnuk znanego komunisty" prawdopodobnie nawiązuje do wypowiedzi Piotra Kraśko sprzed kilku lat w programie z okazji Dnia Dziadka. Prezeneter z dumą powiedział wtedy "dziedek Kraśko był wysokim dostojnikiem partyjnym". Ta wypowiedź odbiła się szerokim echem w mediach i wywoła niepochlebne komentarze.
gość
12 lat temu
a co mnie to obchodzi tylko miejsce zajmujecie
gość
12 lat temu
Brzydka ta jego narzeczona :((Mial piekna Gorniak i sie rozeszli!!!
gość
12 lat temu
bardzo go lubie bo jest bardzo mondry!
gość
12 lat temu
Fałszywy człowiek.Stary kawaler z nieslubnym dzieckiem.W wiadomościachTV ani slowa nie powiedział o księdzu,który sugerowal usmiercenie swego nowonarodzonego dziecka, chociaż wszystkie inne telewizje o tym trąbiły.Stosuje cenzurę.
gość
12 lat temu
poniżej pasa-wnuk komunisty.A niby jaka w tym jego"zasługa"? Wielu z nas ma swoje mroczne rodzinne historie...odpowiedzialnosć zbiorowa do 7 pokolenia??? OJ,Pudelek,sezon ogórkowy,szukanie zaczepki za każdą cenę...On sam znaczy swoją drogę
...
Następna strona
bCPIDYeL