"Gwiazdy" żegnają lato z Polsatem: Margaret, Sykut, Hyży, Farna... (ZDJĘCIA)

Na koncercie w Kielcach pojawiły się też Chylińska, Kayah i Natalia Szroeder. Zobaczcie, jak wyglądały.

1 z 14Magiczne Pożegnanie Lata w Kielcach

Obraz

Stacje telewizyjne uparły się, aby tegoroczny koniec wakacji umilić "pierwszoligową" rozrywką. W zeszłym tygodniu odbyły się festiwale TVN-u w Sopocie i TVP w Kielcach. Do zabawy publiczność i widzów zagrzewali między innymi Kasia Stankiewicz, Izabela Trojanowska, Edyta Górniak, Natalia Kukulska i roztańczony Jacek Kurski.

W miniony weekend swoje "Magiczne Zakończenie Wakacji" zorganizował natomiast Polsat, również lokując festiwal w Kielcach. W piątek odbyła się Świętokrzyska Gala Kabaretowa, a w sobotę Rockowy Sabat, który poprowadziła Agnieszka Hyży. Najwięcej "gwiazd" uświetniło jednak festiwal w niedzielę. Na scenie i ściance pojawiły się Agnieszka Chylińska, Margaret, Kayah, Ewa Farna, Natalia Szroeder i Paulina Sykut.

Zobaczcie, jak żegnały lato. Oglądaliście to?

2 z 14Ewa Farna

Obraz

3 z 14Margaret

Obraz

4 z 14Paulina Sykut

Obraz

5 z 14Agnieszka Hyży

Obraz

6 z 14Agnieszka Chylińska

Obraz

7 z 14Natalia Szroeder

Obraz

8 z 14Kayah

Obraz

9 z 14Sylwia Grzeszczak

Obraz

10 z 14Tomasz Barański

Obraz

11 z 14Karolina Artymowicz

Obraz

12 z 14Ania Wyszkoni

Obraz

13 z 14Kayah

Obraz

14 z 14Gromee

Obraz
Wybrane dla Ciebie