Trwa ładowanie...
Przejdź na

Będzie jubileusz Zbigniewa Wodeckiego. Ze skandalem w tle?

49
Podziel się:

Podobno nikt nie zaprosił Zdzisławy Sośnickiej. "Piosenkarka w rozmowie z jedną z gazet nie kryła żalu, że nie dostała zaproszenia...".

Będzie jubileusz Zbigniewa Wodeckiego. Ze skandalem w tle?

22 maja zmarł wybitny polski muzyk Zbigniew Wodecki. Odszedł niespodziewanie na skutek komplikacji po operacji wszczepienia bajpasów. W tym roku świętował 40-lecie swojej pracy scenicznej. Przyjaciele muzyka postanowili dokończyć rozpoczęty przez niego jubileusz: Artyści zagrają dla Wodeckiego. "Trzeba jak najszybciej domknąć rozpoczęty jubileusz Zbyszka"

Zmarły artysta zaplanował na jesień całą trasę koncertową. Obecnie jego koledzy z branży zbierają się, by kontynuować trasę pod nazwą "Twój jubileusz - artyści w hołdzie Zbyszkowi Wodeckiemu".

Organizacją trasy zajęli się menedżer zmarłego artysty Mariusz Nowicki oraz reżyser Jacek Lisewski.

Niestety, niemal od razu pojawiły się nieporozumienia co do tego, kto powinien wystąpić.

Największy żal ma do organizatorów Zdzisława Sośnicka. Liczyła na to, że jej wykonania nagranych wspólnie ze Zbyszkiem przebojów takich jak Z tobą chcę oglądać świat będą ozdobą jubileuszowej trasy ku czci zmarłego artysty. Tymczasem nikt do niej nawet nie zadzwonił...

Na stronie internetowej firmy Sollus Entertainment, która je organizuje, pojawiła się już lista miast oraz wykonawców, którzy zaśpiewają i zagrają ku pamięci pana Zbigniewa. Wśród nich są m.in. Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki, skrzypek Mariusz Patyra, Grupa MoCarta i Olga Bończyk. Zdzisławy Sośnickiej jednak na liście nie ma... - donosi tygodnik Życie na gorąco. Piosenkarka w rozmowie z jedną z gazet nie kryła żalu, że nie dostała zaproszenia na "Twój jubileusz". Co prawda nie będzie tam też Ewy Demarczyk, z którą Wodecki równie często w przeszłości występował, ale ona już dawno zakończyła karierę i absolutnie nie zamierza wracać na scenę. W firmie Sollus Entertainment niechętnie rozmawiano na ten temat. Tłumaczono się awarią systemu komputerowego oraz nieobecnością osób, które bezpośrednio są zaangażowane w przedsięwzięcie. Pytania przesłane drogą mailową także pozostały bez odpowiedzi.

Zobacz także: Córka Wodeckiego chce zająć się zabezpieczeniem spuścizny po ojcu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(49)
gość
7 lat temu
... ciagle nie mogę uwierzyć, ze Pan Zbyszek nie żyje :/
gość
7 lat temu
Pani Zdzisława wygląda pięknie
Gość
7 lat temu
jest za malo medialna to jej nie zaprosili. Na 40 leciu Wodeckiego bedzie spiewal Szpak i Margaret.
Gość
7 lat temu
Wstyd i tyle. Kochany piosenkarz. Wychowałam się na jego utworach. Zawsze mama słuchała go w radio 📻 1
Gość
7 lat temu
Piękny talent muzyczny.
Najnowsze komentarze (49)
gość
7 lat temu
srali mazgali już hieny zarabiać na nim tylko
gość
7 lat temu
Co za skandal!!!! Bez przesady. Pan Zbigniew Wodecki wielokrotnie wczesnij zapraszał, namawiał do powrotu na estradę Pania Zdzisławę Sośnicką i słyszał NIE! Nawet krążyły na ten temat anegdoty. Teraz Jej nie poproszono i "gwiazda" czuje się obrażona?
gość
7 lat temu
Po prostu zapomnieli
gość
7 lat temu
a po co tam Bończak?
gość
7 lat temu
to duży nietakt,zwłaszcza ,ze calkiem niedawno przed jego śmiercią śpiewała na jednym z koncertow pana Zbyszka na specjalne jego zaproszenie.
Ciociunia
7 lat temu
BARDZO niemiło.
Gość
7 lat temu
Sośnicka to kładą uroda wielki głos. Przyćmiewa. Te pseudo Pieśniarzy wszystkim
Gość
7 lat temu
Pani Zdzisława ogląda Twin Peaks! Przynajmniej strój na to wskazuje : - )
Stegny
7 lat temu
Fajna była mieszkajac na Sardyńskiej i ten chłopak w czerwonej wyścigówce
Ewelina
7 lat temu
Kochany Pan Zbyszek...łezka mi się znów w oku zakręciła za Panem.
Gość
7 lat temu
To był piękny duet....piękne głosy ..mój pierwszy taniec na weselu .....
Gość
7 lat temu
Smutne i niezrozumiałe jest to, ze mając taki głos, warunki, kariere ta pani całkowicie to zostawiła, zerwała relację z kolegami i kolezankami, fanami. Nikt jej nie kazał koncentrować, ale chociaż istnieć medialnie, jak inne gwiazdy starszego pokolenia. Nie ma sie co dziwić, mogli ja zaprosić of oka, ale wcale nie musieli, bo co innego jak ktos jest chętny a co innego jak kogoś trzeba sie dopraszać
Gość
7 lat temu
Oj nie wiadono jak tam z tym było. Zdzislawa nie ma łatwego charakteru, nie bylo jej tyle lat na scenie. Ja wiecznie trzeba bylo zapraszac latami, żeby zaśpiewała dla swoich fanów cokolwiek. U szczytu kariery zrezygnować, by po tylu latach i namowach Zbigniewa zechciec wystąpić.
Gość
7 lat temu
Szkoda,ze zabraknie pani Sosnickiej,a bedzie grupa MoCarta....po co oni?Zeby rozbawiac?Wole posluchac pieknego wykonania pani Sosnickiej.