Poważna Szulim w czerwonej sukience pozuje z Przetakiewicz (ZDJĘCIA)

Też macie wrażenie, że usta Agi rosną i rosną?

1 z 16Agnieszka "z szacunku do męża" Woźniak-Starak

Obraz

Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak nadal oficjalnie "pieprzy ścianki", co jednak nie przeszkodziło jej w pojawieniu się na trzech w ciągu zaledwie czterech dni. Na jedną zabrała nawet Piotra, co skończyło się, jak zawsze, wyśmienicie.

We wtorkowy wieczór celebrytka wybrała się na Flesz Fashion Night w roli "muzy" swojej nowej przyjaciółki, Joanny Przetakiewicz. Panie miały okazję poznać się bliżej w ramach drugiej edycji Azja Express. Joasia wybrała dla Agnieszki elegancką, długą i krwiście czerwoną suknię, w której pozowała w niezwykłym skupieniu.

Też macie wrażenie, że usta Agi rosną i rosną?

2 z 16Agnieszka Woźniak-Starak

Obraz

3 z 16Agnieszka Woźniak-Starak

Obraz

4 z 16Agnieszka Woźniak-Starak

Obraz

5 z 16Agnieszka Woźniak-Starak

Obraz

6 z 16Agnieszka Woźniak-Starak

Obraz

7 z 16Agnieszka Woźniak-Starak

Obraz

8 z 16Agnieszka Woźniak-Starak

Obraz

9 z 16Agnieszka z Joanną

Obraz

10 z 16Agnieszka z Joanną

Obraz

11 z 16Agnieszka z Joanną

Obraz

12 z 16Ach, te usta...

Obraz

13 z 16Agnieszka z Joanną

Obraz

14 z 16Joanna Przetakiewicz

Obraz

15 z 16Joanna Przetakiewicz

Obraz

16 z 16Joanna Przetakiewicz

Obraz
Wybrane dla Ciebie