Poważna Szulim w czerwonej sukience pozuje z Przetakiewicz (ZDJĘCIA)
Też macie wrażenie, że usta Agi rosną i rosną?
Agnieszka "z szacunku do męża" Woźniak-Starak
Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak nadal oficjalnie "pieprzy ścianki", co jednak nie przeszkodziło jej w pojawieniu się na trzech w ciągu zaledwie czterech dni. Na jedną zabrała nawet Piotra, co skończyło się, jak zawsze, wyśmienicie.
We wtorkowy wieczór celebrytka wybrała się na Flesz Fashion Night w roli "muzy" swojej nowej przyjaciółki, Joanny Przetakiewicz. Panie miały okazję poznać się bliżej w ramach drugiej edycji Azja Express. Joasia wybrała dla Agnieszki elegancką, długą i krwiście czerwoną suknię, w której pozowała w niezwykłym skupieniu.
Też macie wrażenie, że usta Agi rosną i rosną?