Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maciej Maleńczuk grozi: "NIENAWIDZĘ PiS-u, nienawidzę wszystkiego, co robią. Myślę o emigracji!"

1120
Podziel się

Muzyk w ostrych słowach skomentował obecną sytuację polityczną w kraju. Przy okazji nazwał Patryka Jakiego... "byłym skinheadem".

Maciej Maleńczuk grozi: "NIENAWIDZĘ PiS-u, nienawidzę wszystkiego, co robią. Myślę o emigracji!"
bDIfECrp

Maciej Maleńczuk zawsze lubił komentować bieżące wydarzenia polityczne, ale odkąd do władzy doszło Prawo i Sprawiedliwość, zupełnie nie hamuje się już w krytyce rządu oraz Polaków, którzy na niego głosowali. Zarzuca im przede wszystkim, że "sprzedali" swoją wolność i godność za 500+.

W rozmowie z Dorotą Wysocką-Schnepf z Gazety Wyborczej artysta po raz kolejny wypowiedział się na temat zachodzących w kraju zmian.

bDIfECrr

Prywatnie, w moim życiu mam ustabilizowane. Mam swoje pieniądze, mam swoje samochody, mam swój dom - mówi Maleńczuk. Ilekroć próbuję krytykować te rządy, tylekroć tak zwani symetryści pytają mnie: a co oni właściwie ci zrobili? A prywatnie właściwie nie zrobili nic, być może tylko dopakowali mi więcej widowni. Ale człowiek na pewnym poziomie powinien pomyśleć trochę szerzej.

Piosenkarz uważa między innymi, że domaganie się od Niemiec zadośćuczynienia za II wojnę światową ma służyć skłóceniu nas z Unią.

Reparacje od Niemiec po 70 latach? Dostaną jakiś ochłap, którym się podzielą pod stolikiem - uważa artysta. Boję się, że PiS wyprowadzi Polskę z Unii Europejskiej. Unia może nam zamknąć Schengen. Ja właściwie myślę o emigracji do Stanów Zjednoczonych.

Następnie Maciej zdobył się na szczere i odważne wyznanie.

bDIfECrx

Nienawidzę PiS-u - ogłasza gwiazdor. Nienawidzę wszystkiego, co oni robią, bo to jest dwulicowość. Gdyby to było szczere, to byłbym w stanie to przyjąć. Kipiąca hipokryzja, to się wylewa. 99% z nich mówi głosem powyżej męskiego tembru.

Maleńczuk tłumaczy też, że w lipcowych protestach w obronie wolności sądów wziął udział, ponieważ były bezpartyjne organizowane pod hasłem "no logo". Następnie podzielił się historią z dzieciństwa, gdy służył w harcerstwie, a jego wychowawcą był sam Antoni Macierewicz.

Macierewicza poznałem jak miałem 11 lat w harcerstwie. Oberwało mi się od niego za to, że miałem długie włosy. Za to on ćmokał fajkę, a harcerz przecież nie pali. Dostałem uwagę - wspomina muzyk.

Maleńczuk pomimo dużego rozgoryczenia stara się być dobrej myśli i zapowiada, że gdy będzie trzeba, nie zawaha się też użyć siły.

bDIfECry

Patrząc warstwowo, historycznie, to minie. Tylko nie wiemy kiedy i co przyjdzie potem. Wcześniej czy później nacjonalizm pójdzie w warstwę. Obecni nacjonaliści, maszerują faszyści. Oni są pogrobowcami skinheads z lat 90-tych. Był to germanolubny i hitlerolubny sort. Stopniowo pchali się do struktur, choćby Patryk Jaki - to jest były shinhead lub okołoshinhead. Wielokrotnie się z nimi lałem. Teraz jak przyjdzie co do czego to w mordę też dam. Faszyzm nie przejdzie tam gdzie ja stoję.

bDIfECrz
bDIfECrA

**Maleńczuk o Kukizie: "Kiedy stanął w parlamencie, okazało się, że nie potrafi sklecić żadnego zdania"

**

bDIfECrS
KOMENTARZE
(1120)
babok
3 lata temu
wyrośnięte i rozwydrzone dzieciątko
gość
3 lata temu
Obiecuje że wyjedzie to ordynarne bydlę i co? I nic
gość
3 lata temu
to w*********j jak ci się nie podoba
bDIfECrT
~paolo
3 lata temu
Na jego szyji wisi swastyka. Promuje faszyzm czy co. To podobno jest karalne. A możne jest wiecznie na haju?
ewa
3 lata temu
jasne von z POLSKI !!!!Polska dla Polakow!!!
gość
3 lata temu
szerokiej drogi
gość
3 lata temu
i co on na tej emigracji by robił cpun jeden
pluton
3 lata temu
No to wypad na co czekasz?
ewfewf
3 lata temu
Niech p***c wyjedzie. Tylko obiecuje i nic nie robi. Niech wypier...la na zmywak do ..gdzieś tam. Tylko do tego się nadaje.
tadek
3 lata temu
pasuje do Biedronia
gość
3 lata temu
Nienawidzę maleńczuka ohydny typ
ada
3 lata temu
Niech kaczor zabiera 18 % suwerenów i do San E skobar
www
3 lata temu
tesknic nie bedziemy
bDIfECrL
Żołnierz AK
3 lata temu
wszystkich co popierają pis i są ich członkami powinno się kiedyś powiesić . I tak się stanie . Polska kaczora to kraj stracony . Antek i Jarek zastraszeni przez ruskich robią to co tamci chcą . A zdrada jest zdradą i tylko śmierć może trochę to wymazać .
...
Następna strona
bDIfECsn