Pietras znów rządzi karierą Kozidrak. "Chce, by ludzie stęsknili się za Beatą"

72
Podziel się

Trzy lata od separacji i dwa po rozwodzie, piosenkarka wróciła do punku wyjścia...

Pietras znów rządzi karierą Kozidrak. "Chce, by ludzie stęsknili się za Beatą"

Minęły dwa lata odkąd Beata Kozidrak zakończyła swoje 35-letnie małżeństwo z Andrzejem Pietrasem, który kierował jej życiem i karierą od matury. Można było przewidzieć, że to się tak skończy. Rok wcześniej piosenkarka wyprowadziła się z ich wspólnej rezydencji pod Lublinem i zamieszkała w Warszawie u córki. Z czasem kupiła własną willę na obrzeżach miasta. Oficjalnym powodem było uzyskanie swobody twórczej przy nagrywaniu nowej solowej płyty. Pietras bowiem był przekonany, że wie lepiej, jak powinna ona brzmieć i narzucał żonie swoje opinie. Kiedy wyprowadziła się z domu, zapowiedział jej, że wróci do niego z płaczem.Tak się jednak nie stało, a płyta B3 okazała się wielkim sukcesem.

Z czasem Kozidrak zwolniła męża ze stanowiska jej menedżera i odcięła od prowizji.

Pietras źle to zniósł. A jeszcze gorzej mama Beaty, która podobno uwielbia "Andrzejka" i nie mogła zrozumieć, dlaczego Beacie nagle zaczęły przeszkadzać jego skoki w bok i upodobanie do alkoholu. To ponoć ona nakłoniła córkę do tego, by na swojego nowego menedżera wybrała bliskiego przyjaciela byłego męża. Zobacz: Matka Kozidrak obraziła się na Beatę za rozwód. "Uważa, że winę ponosi jej córka"

Ten zaś, na prośbę Pietrasa, ograniczył liczbę koncertów Beaty do... trzech na kwartał.

Kozidrak ma do końca roku zarezerwowane tylko trzy małe prywatne koncerty - potwierdza w Fakcie osoba z otoczenia piosenkarki. W innych okolicznościach już miałaby zaplanowaną jesienną trasę.

W ten sposób, trzy lata od separacji i dwa po rozwodzie, piosenkarka wróciła do punku wyjścia. Jej były mąż znów rządzi jej karierą i uznał, że ważniejsza od solowych sukcesów żony jest zaplanowana na przyszły rok trasa koncertowa Bajmu, którego wciąż jest menedżerem.

Andrzej chce, by ludzie stęsknili się za Beatą. Uważa, że wtedy frekwencja na jubileuszowych koncertach będzie większa - ujawnia informator tabloidu. Na spokojnie dopina z Andrzejem ostatnie szczegóły jubileuszu. Ta przerwa od wywiadów i wyjść publicznych dobrze jej robi.

On za to na pewno stęsknił się za pieniędzmi...

KOMENTARZE
(72)
gość
2 lata temu
a może po prostu chce odpocząć? oni forsy mają dość. i tak nie przejedzą tego co mają - razem czy oddzielnie.
gość
2 lata temu
on jest jak alfons
gość
2 lata temu
Nie łatwo prekreślić 35 lat małżeństwa i ojca swoich dzieci.Jeśli taki układ im pasuje to tylko pogratulować, że choć już nie są razem potrafią się dogadać.
sisi
2 lata temu
Matka Stifflera.
gość
2 lata temu
jednym słowem- dobry melanż
Najnowsze komentarze (72)
Gość
2 lata temu
Walcz
BZZZZDURY
2 lata temu
TO JEST STEK BZDUR PISMAKI
gość
2 lata temu
Twarz Beaty jest większa od jej tyłka.
KMB
2 lata temu
BAJM - Jezioro szczescia (KMB Club Remix)
gość
2 lata temu
coraz brzydsza
gość
2 lata temu
Karykatura na jego miejscu dałabym nogę
gość
2 lata temu
chyba 2 lata od rozwodu jeszcze nie minęło
Gość
2 lata temu
podobna do mojej byłej żony.. mała, krępa i się wozi.
gość
2 lata temu
nie będę tęsknić...
gość
2 lata temu
Jaka ona ma wielka gebe
Gośćjanusz
2 lata temu
Kobieto nie przystoi na twój wiek taki ubiór. Te lata już minęły na mini.Nie ten wiek i nie ta figura.Starość widać i po twarzy nogach wszędzie. Weź wnuki na spacer .A miniowki zostaw córkam.Komu ty imponujesz.Mlody na ciebie nie spojrzy stary raczej woli kobiety ubrane odpowiednio z wiekiem.Babcia pomysl
gość
2 lata temu
jednego chłopa jakoś sie udaq a gorzej jak potem trza drugiego bo chętnych nie ma
gość
2 lata temu
ona nie umie zyc bez niego zawsze miała zajoba na jego punkcie widać ze wartościowy chłop
gość
2 lata temu
tobyło wiadome ona bez niego nic by nie miała on jest całym motorem ,zreszta 90 % kobiet nie umie zyć bez chłopa ,byle ochlap ale jest
...
Następna strona