Konstruktor łodzi podejrzany o poćwiartowanie dziennikarki miał na komputerze... filmy z EGZEKUCJAMI KOBIET!

100
Podziel się

Prokuratura jest zdania, że Peter Madsen... odpiłował kończyny i głowę swojej ofierze. Na jej ciele znaleziono jego DNA.

Konstruktor łodzi podejrzany o poćwiartowanie dziennikarki miał na komputerze... filmy z EGZEKUCJAMI KOBIET!

Pod koniec sierpnia media rozpisywały się o wstrząsającej historii szwedzkiej dziennikarki, Kim Wall. Kobieta chciała zrealizować reportaż o Peterze Madsenie, twórcy trzech łodzi podwodnych aspirującym do wybudowania własnego statku kosmicznego. Po skontaktowaniu się z wynalazcą, weszła na pokład jednej z jego łodzi i wyruszyła w rejs, z którego już nigdy nie wróciła.

Łodź Nautilus awaryjnie wynurzyła się po dwóch dniach w porcie Koge bez dziennikarki na pokładzie. Mężczyzna kilkukrotnie zmieniał zeznania, najpierw twierdząc, że Wall zeszła z pokładu wcześniej, a później, że doznała wypadku. Być może prawda nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie fakt, że morze wyrzuciło zwłoki dziennikarki na brzeg - znalazł je przejeżdżający rowerzysta. Bez badań DNA trudno byłoby ustalić tożsamość ofiary ponieważ zwłoki miały odcięte... kończyny i głowę.

Madsen został zatrzymany i od ponad miesiąca przebywa w areszcie jednak zaprzecza, że skrzywdził dziennikarkę. Prokurator nie ma za to wątpliwości, że to on zadał kobiecie brutalną i wyjątkowo okrutną śmierć. Na jego komputerze znaleziono bowiem nagrania przedstawiające brutalne egzekucje kobiet - między innymi przez spalenie i powieszenie. Prokuratura zakłada, że nagrania są zapisem autentycznych zbrodni.

Madsen nie przyznaje się do winy i twierdzi, że do komputera, na którym znajdowały się wstrząsające materiały miały dostęp również inne osoby. Jak wykazała sekcja, na ciele Kim Wall było piętnaście ran ciętych, w tym na klatce piersiowej i w dolnej części brzucha. Znaleziono także ślady DNA Petera Madsena. Prokuratura uważa, że kończyny i głowa Wall zostały... odpiłowane. Pomimo tak wstrząsających dowodów, prawniczka reprezentująca wynalazcę stwierdziła, że żaden z nich nie świadczy o tym, że jej klient miał coś wspólnego z tą zbrodnią. Madsen trzyma się wersji o wypadku, według której kobieta miała zostać zabita przez 70-kilogramowy właz, który zmiażdżył jej czaszkę. Konstruktor twierdzi, ze w panice wyrzucił ciało kobiety do morza, a następnie zatopił łódź.

**Niemiecki pielęgniarz podejrzany o zabicie co najmniej 84 pacjentów

**

KOMENTARZE
(100)
Gość
2 lata temu
Jakbym czytała najgorszy horror skandynawski...
Gość
2 lata temu
Diabel w, ludzkiej skorze.
Gość
2 lata temu
Zbadają go psychiatrzy i będzie żył jak pączek w maśle w psychiatryku.
gość
2 lata temu
Straszne, nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz ...
Gość
2 lata temu
Ozesz k***a
Najnowsze komentarze (100)
Gość
2 lata temu
Karin Slaughter "Moje śliczne "
gość
2 lata temu
gdyby nie była dziennikarką, sprawa nie wyszłaby tak szybko na jaw. strach pomyśleć, że mogły tak stracić życie inne, anonimowe kobiety...
gość
2 lata temu
Jak ktokolwiek może chcieć go jeszcze bronić, tym bardziej kobieta?
Gość
2 lata temu
Nastepny czub. Nastepny liberalny kraj w ktorym kazdy robi co chce.
Gość
2 lata temu
Być matką która urodziła taką oszalałą bestię kube rozpruwacza to sytuacja tragiczna
gość
2 lata temu
Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet.
Gość
2 lata temu
Nie moge plusowac ani minusowac Kurcze nic co jest do jasnego .... ???????:::
Gość
2 lata temu
Po co sama wchodziła na tą łajbe? Trzeba mieć ograniczone zaufanie do ludzi
gość
2 lata temu
Może jakaś konkurencja chce go wrobić i wplątać w morderstwo, żeby zniszczyć mu życie. A może rzeczywiście ją zabił. Któż to wie.
gość
2 lata temu
o boze, może ona nie była pierwsza... straszny człowiek, im wieksza otwartość umysłu, tym sklonnosc do sadyzmu adekwatna.
Gość
2 lata temu
I nikt nic nie widzial? Zadnej zalogi tam nie bylo?
Gość
2 lata temu
Zwykly b****k i takie karykatury maja orawo do obrony...boze zacpieniafze mozna wszystko..im ma sie ich wiecej tym czujesz sie ze jestes nietykakny...
Gość
2 lata temu
Satanizm na swiecie jest bardzo powszechny,codziennie takie zabojstwa maja miejsce niestety czesto zabijane są dzieci.trzeba to naglasniac bo inaczej tacy ludzie czują sie bezkarni i rosną w siłę
Gość
2 lata temu
Wspaniały i ciepły człowiek.
...
Następna strona