Niedziela 08.10.2017 19:50

WAGs i politycy na meczu Polska-Czarnogóra: Marina, Lewandowska, Duda, Kurski... (DUŻO ZDJĘĆ)

mecz Polska-Czarnogóra Marina Łuczenko Anna Lewandowska Dominika Grosicka Andrzej Duda Jacek Kurski Jerzy Buzek Aleksander Kwaśniewski Agata Błaszczykowska Maryla Rodowicz

Po świetnie rozegranym meczu z Armenią, kadrowicze nie spoczęli na laurach i rozpoczęli intensywne treningi do meczu z Czarnogórą. W niedzielę wieczorem na Stadionie Narodowym, polscy reprezentanci po raz kolejny udowodnili, że są w świetnej formie i wygrali z zespołem Czarnogóry 4:2. Gole dla Polski strzelili Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki i Robert Lewandowski. Samobójczą bramkę zafundował Polakom obrońca przeciwnej drużyny, Filip Stojković. Tym samym, Polacy awansowali na Mistrzostwa Świata w Rosji w 2018 roku.

Na trybunach było równie gorąco, co na boisku. Na vipowskiej loży zasiedli nie tylko WAGs z rodzinami, ale i politycy, dziennikarze oraz celebryci. Polską reprezentację dopingowały Anna Lewandowska ze znajomymi i mamą Roberta, Marina Łuczenko z mamą i teściową, Agata Błaszczykowska, Dominika Grosicka i Marta Glik. W gronie kibiców znaleźli się także prezydent Andrzej Duda, były premier Jerzy Buzek, Aleksander Kwaśniewski, minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski i prezes TVP, Jacek Kurski. Na trybunach fotoreporterzy dostrzegli także Karolinę Szostak i Marylę Rodowicz z synem.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/30

WAGs i politycy na meczu Polska-Czarnogóra

2WAGs i politycy na meczu Polska-Czarnogóra