Znany muzyk miał udar! "Żegnaj kebciu - witaj marchewko"

123
Podziel się

Bartek Królik, znany z Sistars, Łąki Łan i współpracy z Agnieszką Chylińską, trafił do szpitala. Informację przekazał na Facebooku.

Znany muzyk miał udar! "Żegnaj kebciu - witaj marchewko"

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Bartka Królika. W sierpniu jeden z najbardziej cenionych polskich muzyków, współpracujący m.in. z Agnieszką Chylińską i Natalią Kukulską pochwalił się na Instagramie, że został ojcem. Okazało się jednak, że jego druga córka Jagoda ma zespół Downa.

Dzięki temu doświadczeniu mam pewność, że jestem prawdziwym mężczyzną - pisał wówczas Bartek.

Po tym wyznaniu współzałożyciel Sistars otrzymał wiele wyrazów wsparcia od fanów oraz od rodziców, których dzieci także zmagają się z syndromem Downa.

Teraz producent znów będzie potrzebował otuchy, bo jak się okazuje, od kilku dni przebywa w szpitalu, gdzie trafił w wyniku udaru. Trzykrotny laureat Fryderyka jest aktualnie w Klinice Neurologii w Warszawie. Informację o zdarzeniu przekazał na Facebooku.

Do pamiętnika: Jutro światowy dzień udaru. Ja obchodzę go od kilku dni. Żegnaj kebciu - witaj marchewko. Pozdrawiam Was, wrócę silniejszy - napisał.

38-letni artysta otrzymał już wiele ciepłych słów i życzeń powrotu do zdrowia od przyjaciół i fanów. Niektórzy pisali nawet, że będą się za niego modlić.

KOMENTARZE
(123)
R
2 lata temu
Taka prawda, że współczuć, to trzeba Żonie tego Pana, dziecko z downem i mąż z udarem :( Ma kobieta co robić. Życzę siły!
2 lata temu
No to musi być dobrym człowiekiem skoro tak cierpi, A ku®wy żyją długo i bez chorób.
gość
2 lata temu
Dużo zdrowia!!
Gość
2 lata temu
Lubie gościa ;) Szybkiego powrotu do zdrowia :)
Gość
2 lata temu
Zdrowia!!!
Najnowsze komentarze (123)
gość
2 lata temu
Bartek ZDROWIA ZYCZĘ i duuuuużo siły!!!!
gość
2 lata temu
Takie dziecko do końca życia życzę wytrwałości miłosci a takie pochlebstwa od ludzi niech sobie w buty schowają
gość
2 lata temu
a pani żona jakoś nic nie wypisuje na fb, bo pewnie pewnie wszystkie obowiązki spadły teraz na tę dzielną kobietę. to za nią powinniśmy teraz trzymać kciuki.
gość
2 lata temu
A wczoraj oglądałam w dzień dobry TVN wywiad z nim i kogo żoną bardzo się wzruszyłam widać było miłość w tej rodzinie a nagle kolejny cios życzę zdrowia i siły panie bartku
gość
2 lata temu
Przede wszystkim muzyk Łąki Łan!
gość
2 lata temu
ZDROWIEJ, CHŁOPAKU!!!
Gość
2 lata temu
Jaki przyjaciel Chylińskiej?? Brat Natalii Przybysz która dokonała aborcji najprawdopodobniej zdrowego dziecka a jemu urodziło się z Downem i j Szczecin udar...czemu niewinni zamiast winnych cierpią???????!!!!!?????
Gość
2 lata temu
Kojarzę Bartka z czasów szkolnych. Naprawdę super koleś, taki którego się lubilo i szanowalo. Myślę, ze ma misję pokazania jak pięknie i mądrze żyć mimo trudności losu. Nie każdy by tak potrafił...
Gość
2 lata temu
Dzisiaj z żoną w ddtv był.... coś tu nie gra
Gość
2 lata temu
Musi wyjść z tego jak najszybciej Ma kochane córeczki.i żonę Musi być zdrowy dla nich Żonie jego bardzo współczuję jednak ma teraz pełne ręce roboty Szybkiego powrotu do zdrowia i do rodzinki Trzymam kciuki!
Gość
2 lata temu
Zdrowia i sily dla calej rodziny. Dziekuje za wywiad
gość
2 lata temu
Jak ta informacja ma się do tego, że jeszcze 2 dni temu widziałam go i słyszałam na koncercie "Łaki Łan"?
Gość
2 lata temu
Panie Bartku dużo zdrowia życzę, będzie dobrze,Rodzina czeka i kochają Pana.
gość
2 lata temu
Dziwne,dzisiaj występował w Dzień Dobry TVN
...
Następna strona