Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwiazdy wciąż noszą bomberki

32
Podziel się:

Stylowe?

Gwiazdy wciąż noszą bomberki

Na fali popularności sentymentalnych trendów z lat 80. i 90. projektanci przypomnieli sobie kilka sezonów temu o bomberkach, które są po prostu odmianą popularnych, ciężkich kurtek-pilotek. "Bomber jackets" pokazali na wybiegach między innymi Gucci, Elie Saab i Alexander Wang, a w Polsce ich największym fanem wśród projektantów jest Łukasz Jemioł.

Bomberki szybko pokochały też gwiazdy, które doceniają zwłaszcza ich uniwersalność. Wyszywana, kolorowa kurtka świetnie sprawdzi się na co dzień, tak jak w stylizacji Demi Moore. Bardziej sportowy fason, który wybrała Patrycja Kazadi, idealnie dopełni półformalny look, a jednokolorowa kurtka - jak u Evy Longorii - doskonale zastąpi marynarkę w eleganckich propozycjach.

Zobaczcie ramoneski w stylizacjach gwiazd. Stylowe?

Eva Longoria:

Zofia Ślotała:

Patricia Kazadi:

Demi Moore:

Aleksandra Domańska:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(32)
Gość
6 lat temu
Kto to Aleksandra Domańska?
Gośćizz
6 lat temu
Tragicznie to wyglada
Gość
6 lat temu
Ślotała zakryj udziska i grube kolana.
gość
6 lat temu
Yhym. Jakże to zmieniło moje życie...
G😆😴ość
6 lat temu
Zośka wygląda jakby na sile młodzieżowy Look chciała zatrzymać. ..Figura prosi o zmianę akcentów a tu niezbyt kształtne nogi błagają o spodnie...
Najnowsze komentarze (32)
gość
6 lat temu
Longoria nic sie nie starzeje, jak ona to robi?
Gość
6 lat temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"]Wiecie co? Mam 18 lat już zaraz 19 i chciałabym żeby zmieniło się jedno. Chciałabym po prostu któregoś dnia otworzyć oczy i zobaczyć uśmiechnięty ludzi, miłych. Nie słyszeć o rządzie, jego poczynaniach, manifestacjach, protestach, o złej lewicy, złej prawicy... Chcę żebyśmy nigdy nie byli podzielony krajem, nigdy się nim nie stali. I bardzo Was wszystkich proszę, abyśmy nie dali w sobie zniszczyć miłości, nie dali sobie wmówić , że wieczna walka i kłótnia jest sensem życia. To DOBRO i wzajemne wsparcie nim jest.O takie rzeczy trzeba dbać codziennie, to jest kwestia pielegnacji, bo nikt nie chce się z nas obudzić kiedy sprawa będzie poważna. A więc teraz jak wstaniecie - wiadomo, że kłótnie i wszelkie emocje są normalne - to spróbujcie mimo wszystko godzić się ze światem i nie przestawajacie kochać. Po prostu. Wasza Dziewczyna[/cytat]A mieso jesz?
gość
6 lat temu
Zofia Slotała znana tylko z tego, z kim spała
Gość
6 lat temu
slotala ma brzydkie kolana
Gość
6 lat temu
Tylko Demi wyglada korzystnie. Reszta nic ciekawego
gość
6 lat temu
Kazadi ma bardzo nieładne nogi.
Gość
6 lat temu
Pani Longoria jaka niezgrabna
Gość
6 lat temu
Bomberki sa swietne uwielbiam
gość
6 lat temu
Bomberka Demi Moore jest piękna, ale ona nie za bardzo...
gość
6 lat temu
Ślotała ma fatalne nogi.
gość
6 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Wiecie co? Mam 18 lat już zaraz 19 i chciałabym żeby zmieniło się jedno. Chciałabym po prostu któregoś dnia otworzyć oczy i zobaczyć uśmiechnięty ludzi, miłych. Nie słyszeć o rządzie, jego poczynaniach, manifestacjach, protestach, o złej lewicy, złej prawicy... Chcę żebyśmy nigdy nie byli podzielony krajem, nigdy się nim nie stali. I bardzo Was wszystkich proszę, abyśmy nie dali w sobie zniszczyć miłości, nie dali sobie wmówić , że wieczna walka i kłótnia jest sensem życia. To DOBRO i wzajemne wsparcie nim jest.O takie rzeczy trzeba dbać codziennie, to jest kwestia pielegnacji, bo nikt nie chce się z nas obudzić kiedy sprawa będzie poważna. A więc teraz jak wstaniecie - wiadomo, że kłótnie i wszelkie emocje są normalne - to spróbujcie mimo wszystko godzić się ze światem i nie przestawajacie kochać. Po prostu. Wasza Dziewczyna[/cytat]spyerdalaj szmato[/cytat]2 komentarz pisał cham i p*****k
gość
6 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Wiecie co? Mam 18 lat już zaraz 19 i chciałabym żeby zmieniło się jedno. Chciałabym po prostu któregoś dnia otworzyć oczy i zobaczyć uśmiechnięty ludzi, miłych. Nie słyszeć o rządzie, jego poczynaniach, manifestacjach, protestach, o złej lewicy, złej prawicy... Chcę żebyśmy nigdy nie byli podzielony krajem, nigdy się nim nie stali. I bardzo Was wszystkich proszę, abyśmy nie dali w sobie zniszczyć miłości, nie dali sobie wmówić , że wieczna walka i kłótnia jest sensem życia. To DOBRO i wzajemne wsparcie nim jest.O takie rzeczy trzeba dbać codziennie, to jest kwestia pielegnacji, bo nikt nie chce się z nas obudzić kiedy sprawa będzie poważna. A więc teraz jak wstaniecie - wiadomo, że kłótnie i wszelkie emocje są normalne - to spróbujcie mimo wszystko godzić się ze światem i nie przestawajacie kochać. Po prostu. Wasza Dziewczyna[/cytat]spyerdalaj szmato[/cytat]Popieram cię dziewczyno,ale chamstwo zawsze wyprze życzliwość i dobro,bo tego jest więcej.Dlatego ludzie dobrzy się izolują- po prostu wiedzą że lepiej nie zaczynać z kimś kto cię może sprowadzić do swojego niskiego poziomu.
gość
6 lat temu
bomberki skojarzenia,blok,ustawki,kibole.
gość
6 lat temu
to nie są ramoneski!!!