Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zdradzał i wykorzystał!

114
Podziel się

John Mayer to dupek roku? Koleżanka Jennifer Aniston twierdzi, że sprzedawał swoją dziewczynę mediom!

Zdradzał i wykorzystał!
bCYmIlfp

Byli kochankowie, Jennifer Aniston i John Mayer skaczą sobie do publicznie gardeł. Jak to w show-biznesie... Po tym, jak Mayer wyznał, że Aniston jest zimna i nudna w łóżku, głos zabrali przyjaciele aktorki. Oskarżyli muzyka o kłamstwo i wykorzystywanie sytuacji. Twierdzą też, że John sporo zarabia na udzielanych prasie wywiadach.

Jennifer nigdy tego nie powie, ale to z pewnością ona zakończyła związek – mówi w National Enquirer oburzona znajoma Aniston. Dziecinne zagrywki Johna udowadniają tylko, że miała rację, kończąc tę znajomość. Doskonale wiedział, że Jen zachowa się jak dama. Nie będzie chciała wywoływać afery i nie będzie komentować jego wypowiedzi.

Oprócz ciągłych zdrad i flirtów, za powód zerwania przyjaciółka aktorki podaje też relację piosenkarza z mediami. John płacił paparazzi za to, żeby zrobili im zdjęcie, lub o nich napisali:

bCYmIlfr

On kocha sławę, ona chciała żyć w spokoju. Kiedyś wracał z jakiejś imprezy i przed wejściem czekał na niego zaparkowany samochód z szoferem – dodaje bliska znajoma aktorki. Ale John wolał pójść piechotą. Chciał, aby po drodze zaczepiali go dzienniakrze, którym mógł udzielać wywiadów. To taki typ człowieka!

Za to Aniston jest trochę bardziej wyrafinowana. Wysyła przyjaciółki do mediów, żeby się bronić. A może tą przyjaciółką jest jej menedżerka? Stawiamy raczej na to drugie.

bCYmIlfS
KOMENTARZE
(114)
gość
12 lat temu
cham i p****t , a ona to sierotka ;)
gość
12 lat temu
No przecież chyba nie spodziewała się,że on się z nią ożeni i będzie miał dzieci!?? Jeśli tak, to rzeczywiście musi być g****a!
gość
12 lat temu
40-letnie b****o a nie dziewczyna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bCYmIlfT
gość
12 lat temu
no to co że 40 lat ale mimo tego wieku nie wygląda jak "b****o" jest trochę zagubiona
gość
12 lat temu
Oczywiście - dopadła ją jej własna "p***a" broń, a wy teraz jej współczujecie???
Najnowsze komentarze (114)
gość
12 lat temu
beznadziejna ta cała Jen, nie dziwię się że Pitt wybrał świetną Angelinę
gość
12 lat temu
przed LUB nie stawia się przecinka. Emily, proszę Cię...:(
gość
12 lat temu
O fuckt! hahahahahaha
gość
12 lat temu
zal mi takich ludzi..
gość
12 lat temu
ja myśle, że poszedł piechotą bo po prostu ma honor jak to prawdziwy facet, nie chciał się czuć sponsorowany przez kobietę
gość
12 lat temu
ee tam, ja ja lubie, po prostu zle zinwestowała..
gość
12 lat temu
pobawila sie i rzucila go jak poprzednio Brada, Vinca, Paula. wielki mi cos. robicie z niej cierpietnice a ona sie bawi. czy ktos kto sie nie bwai zyciem wybieralby sobie na partnerow takich facetow? ciasteczka na jeden raz, najwyzej na kilka.
gość
12 lat temu
Taaa. A kto widział, jak Brad "latał za babami"???!!! Trwał u boku tej paskudy i czekał, czekał i czekał na rozbudzenie się jej instynktu macierzyńskiego!!!!!!!! A ileż można było czekać??? Aż się wreszcie ocknął i to o wiele za późno! Stracił tyle lat prowadząc puste życie przy tej egoistce zakochanej tylko we własnym "body"!!!
bCYmIlfL
gość
12 lat temu
niech spada ten wylupiasty typ
gość
12 lat temu
ciota. g***o. beztalencie. zwykle zero. smiec i wszystko na jego temat
gość
12 lat temu
tak to jest zadawać się z młodszymi gówniarzami. Następnym razem, parę razy do łóżka i daj se z nim spokój kobieto
gość
12 lat temu
może wyślijmy do Jen Pudziana!!! on jest szlachetny
gość
12 lat temu
tK TAK BO AKURAT JOM ZNASZ PUSTAKU
gość
12 lat temu
nie przyszło wam do głowy, że może nie chciała dziecka, bo nie czuła sie pewnie w tym związku ? może brad latał za babami i w końcu zresztą wdał sie w romans z angeliną, kiedy jeszcze był mężem jen.
...
Następna strona
bCYmIlgn