Trwa ładowanie...

Jessica Ziółek i wnuczka Millera pozują na tle pustaków (ZDJĘCIA)

163
Podziel się:
163
Podziel się:

Pojechały na "Fashion Week"... do Katowic. Która wypadła lepiej?

1
 / 14
Wnuczka Millera i Jessica Ziółek na Fashion Week w Katowicach
Wnuczka Millera i Jessica Ziółek na Fashion Week w Katowicach
0
0

Wygląda na to, że Monika Miller, do niedawna mała wnuczka Leszka Millera, postawiła sobie za cel zostać celebrytką do końca roku. Jako że czasu zostało jej naprawdę niewiele, wytatuowana Monika pokazuje się na niemal każdej imprezie, na której jest mile widziana.

W sobotę Monika postanowiła nieco zmienić otoczenie z Warszawy przeniosła się popozować do Katowic, gdzie zaczął się tamtejszy Fashion Week. Miller chciała chyba ubrać się modnie, więc założyła na siebie wszystko, co znalazła w szafie, dzięki czemu wyglądała trochę jak osoba desperacko broniąca się przed zimnem. Na dodatek pozowała na tle pustaków, w czym bała się wesprzeć ją Jessica Ziółek, która za tło do zdjęć wybrała nieco bardziej eleganckie cegły.

Zobaczcie, jak samozwańcze "ikony mody" bawiły się w Katowicach. Ładnie wyglądały na tle ściany?

2
 / 14
Wnuczka Millera i Jessica Ziółek na Fashion Week w Katowicach
3
 / 14
Wnuczka Millera i Jessica Ziółek na Fashion Week w Katowicach
4
 / 14
Wnuczka Millera na Fashion Week w Katowicach
5
 / 14
Jessica Ziółek na Fashion Week w Katowicach
6
 / 14
Wnuczka Millera na Fashion Week w Katowicach
7
 / 14
Wnuczka Millera na Fashion Week w Katowicach
8
 / 14
Wnuczka Millera na Fashion Week w Katowicach
9
 / 14
Jessica Ziółek na Fashion Week w Katowicach
10
 / 14
Jessica Ziółek na Fashion Week w Katowicach
11
 / 14
Jessica Ziółek na Fashion Week w Katowicach
12
 / 14
Wnuczka Millera i Jessica Ziółek na Fashion Week w Katowicach
13
 / 14
Wnuczka Millera i Jessica Ziółek na Fashion Week w Katowicach
14
 / 14
Jessica Ziółek na Fashion Week w Katowicach
KOMENTARZE
(163)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
8 lat temu
ta wnuczka milera jest obleśna
Gość
8 lat temu
O Co chodzi z ta wnuczka Millera? Dlaczego z niej sie nagle jakas celebrytke zrobilo? W czym ona zaslynela wlasciwie? Ma jakis talent? Cos przegapilam?
gość
8 lat temu
IDEALNE MIEJSCE DLA TYCH PAŃ
gość
8 lat temu
WKOMPONOWAŁY SIĘ W TĄ ŚCIANĘ ŻE ICH NIE WIDĆ
gość
8 lat temu
Przynajmniej nie beda sie wyróżniać...
NAJNOWSZE KOMENTARZE (163)
gość
8 lat temu
Jessica ma 22 lata a jest pomarszczona jak moja 45 letnia mama....
gość
8 lat temu
ale jessica wygląda brzydko, staro i niechlujnie..
Gość
8 lat temu
Ile ta Ziółek ma lat? Takie wory i zmarszczki pod oczami? Mam 36 lat i takiej gniecionki pod oczami nie mam.
gość
8 lat temu
Wnuczka Millera:-) strasznie toTo przeciętne, nic nie osiągnęło, wiecej mie wchodzę na żaden wpis dotyczący tej pannicy. Niech sie ogranie, cos przeczyta, o czymś pomyśli, moze nawet MATURĘ zrobi. Jak cos osiągnie to znów poczytam. A tak spadaj młoda. Dosc juz resortowych!
gość
8 lat temu
znawczynie mody??serio??? zenada i tyle . Jedna gorsza od drugiej ..
McFly
8 lat temu
Pustaki wyszly najlepiej.
Gość
8 lat temu
NIE POZUJĄ TYLKO WTAPIAJA SIE W TŁO. XD
gość
8 lat temu
wnuczka Millera oby na tym nie jechała do emerytury jak Ola z Kwaśniewskich
gość
8 lat temu
ale się wykazała reklamują ją bo urodziła się jako wnuczka Millera a przecież to nie jej wina ani też zasługa ale dzięki temu w mediach
ala
8 lat temu
One same jak dwa pustaki.
gość
8 lat temu
Wnuczka Millera jest tak brzydka, ze prawie lunch mi sie zwrocil jak zobaczylam to zdjecie. Ta jej kolezanka nie wiele lepsza.
Gość
8 lat temu
Niezbyt dobrze zrobili nos tej dzesice
,
8 lat temu
Pustaki na tle pustaków,
gość
8 lat temu
dobrze się wkomponowały w tło z pustaków
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
9.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
8.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
7.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
6.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
5.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
4.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
3.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
2.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
1.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?