"Zostanę Pudzianem "Jak ONI śpiewają"

447 reakcji
0
0
447
Podziel się

Chciałabyś.

"Zostanę Pudzianem "Jak ONI śpiewają"

Anna Mucha wiąże wielkie plany ze swoim występem w Jak ONI śpiewają. Po rocznym pobycie w Nowym Jorku, gdzie uczyła się w dobrej szkole aktorskiej, wraca na stare śmieci - do grania w serialach i występów w programach rozrywkowych.

W wywiadzie dla Gali opowiada, jak wiele bólu kosztował ją wyjazd do Stanów, podkreśla, jak wiele musiała poświęcić. To zaraźliwa choroba w jej środowisku. Gwiazdy nigdy się nie nauczą, że komplementy smakują tylko z cudzych ust. Opowiadając samemu o swoich "zasługach", można wypaść tylko jak Piotr Kraśko, który pochwalił się publicznie, że papież umierając oglądał go w telewizji. Albo jak ktoś dramatyczne pragnący, by każdy dostrzegł wszystkie drogie metki na jego ubraniu. Czyli słabo.

Gdy szukałam mieszkania, znalazłam takie, które było zbyt małe, żeby wstawić do niego łóżko - mówi Ania, podkreślając, że nie żyła tam w luksusie. I dalej opisuje swój plan dnia: Siedzę w szkole od godziny 9 do 22, wracam do domu, padam na pysk i mnie nie ma.

To doświadczenie było jej na pewno potrzebne. Ze zdolnego naturszczyka stała się wreszcie aktorką. A przynajmniej może się tak czuć wewnętrznie. Niestety wraca do Polski od razu w sam środek bagna.

Jestem bardzo podekscytowana - przekonuje. Oczywiście nie idę tam po to, żeby nagrać płytę, ani nie spodziewam się gwałtownego zwrotu w mojej karierze. Jak to określił mój brat - może się okazać, że zostanę "Pudzianem" "Jak ONI śpiewają".

Chciałabyś, Aniu. Niestety, to chyba największy sukces, na jaki może tam liczyć. Tym bardziej dziwimy się jej decyzji.

447
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(447)
gość
11 lat temu
buahahhahahahhahaha :) dobre! :D
AFRODYTA_24
11 lat temu
A ja ją nawet lubię :P , zwłaszcza postać jaką gra w "M jak M" :)
OoxDoO
11 lat temu
czemu ona nie jest jak wojewódzki który gardzi takimi płytkimi mediami typu gala czy taniec z gwiazdami xD a Jak oni śpiewają to dla niej jedyna szansa by znów móc żerować na polskim show biznesie
gość
11 lat temu
no i dovbrze przynajmniej nie bedzie skowytu ze wzieli ja a umie spiewać
gość
11 lat temu
ona jest straszna , a najbardziej straszne sa jej zatluszczone plecy ktore pokazuje calemu swiatu
Najnowsze komentarze (447)
gość
11 lat temu
jak ostatnio walnęła o tej roli co ją w teatrze dostała to poczułam litość - istota godna pożałowania sprzeda wszystko ! Nomen omen panna NIKT
ja
11 lat temu
wszyscy wysmiewaja Dode oki jest jaka jest ale nawet ona nie potrafila by tak zeszmacic uczuc wielu polakow.I kto na niua glosoawal.My jestesmy katolickim panstwem?????????
normalny czlo...
11 lat temu
uwazam ,ze to co zrobila w ostatnim programie w przebraniu zakonnicy to swiadczy ze nie jest zdolna do uszanowania czego kolwiek.A szanowne jurry bylo zachwycone BEZNADZIEJA
gość
11 lat temu
jest zajebist i k*wa zazdrocha i tyle!!!
gość
11 lat temu
Mucha,Rutowicz, Jakimowicz ,Doda tylko na tyle nas stać mam odruch wymiotny czy już nie ma wartościowych ciekawych ludzi w mediach tylko te intelektualne kaleki?
gość
11 lat temu
Ani mądra, ani ładna, ani inteligentna, ani utalentowana ot taka "pleczasta" Ania dryfuje
gość
11 lat temu
Powinna sie czym prędzej udać do prestiżowej szkoły logicznego myślenia ... bo z tym ma widać największe problemy
gość
11 lat temu
durna tupeciara a to jej showmaństwo na poziomie remizy - przepraszam remizy
gość
11 lat temu
Pudzian to gość ma sukcesy w czymś jest mistrzem a ta m******a ma plecy ,tupet, jest g****a to więc nie myśli ... no i mamy - wpycha się wszędzie i jeszcze myśli że to jest śmieszne ZGROZA
gość
11 lat temu
Tak, są na jednym poziomie intelektualnym z pudzianem
gość
11 lat temu
jest beznadziejna!! ona fajszuje gorzej od mojego psa !!ona wsrtydu nie ma!! jak mozna z takim głosem pojsc do programu w ktorym ocenia dsie zdolnoisci muzyczne!!
gość
11 lat temu
Kocham Muszke
11 lat temu
Muszka kochana:)) bu$$ka
@gula
11 lat temu
Ania jest super
...
Następna strona