Rafał Ziemkiewicz: "Ku*wy traktuję lepiej niż feminiści swoje kobiety!"

160
Podziel się

"Chciałem zwrócić uwagę paniom feministkom, żeby raczyły przestać wycierać gębę moim nazwiskiem" - mówi dziennikarz.

Rafał Ziemkiewicz: "Ku*wy traktuję lepiej niż feminiści swoje kobiety!"

Ostatnie dwa miesiące obfitują w afery i skandale związane z nadużywaniem władzy i wykorzystywaniem wpływów mężczyzn na wysokich stanowiskach. Na fali oskarżeń o molestowanie i gwałty pod adresem Harveya Weinsteina, na światło dzienne wypłynęły historie milionów innych kobiet, które doświadczyły tego typu przemocy. Za sprawą akcji #metoo sprawa odbiła się w Polsce szerokim echem. Ostatnio szczególnie głośno jest o nadużyciach, których dopuścili się lewicowi dziennikarze na co dzień działający na rzecz... praw kobiet!

Dziennikarki, które napisały tekst opublikowany na łamach Codziennika Feministycznego wymieniły szereg nadużyć, z którymi mierzyły się każdego dnia w kontaktach z oskarżonymi - Michałem Wybieralskim z Gazety Wyborczej i Jakubem Dymkiem z Krytyki Politycznej. W swoim artykule Sara Czyż, Dominika Dymińska, Patrycja Wieczorkiewicz i Agnieszka Ziółkowska stwierdziły, że przemoc fizyczna i nadużycia na tle seksualnym zdarzają się głównie "po prawej stronie", ale tam "nie wywołuje oburzenia". Podały kilka przykładów niezbyt eleganckich wypowiedzi prawicowych publicystów, które osoby śledzące Twittera od razu skojarzyły z Rafałem Ziemkiewiczem. Dziennikarz poczuł się dotknięty i opublikował wpis, w którym poinformował, że prostytutki traktuje lepiej niż lewicowi dziennikarze koleżanki z pracy, tym samym przyznając się do korzystania z usług pań oferujących seks za pieniądze.

W rozmowie z serwisem Wiadomości WP Ziemkiewicz postanowił wytłumaczyć skąd wzięła się jego wypowiedź:

Chciałem brutalnie tym paniom powiedzieć, żeby sobie gęby mną nie wycierały, ponieważ ja - tu muszę użyć tego słowa - kur*y traktuję dużo lepiej niż ich koledzy feminiści zwykli traktować swoje kobiety. Zaręczam, że większość ludzi z mojej sfery jest niezdolna do zachowań, które są opisane w artykule o molestowaniu na lewicy - powiedział.

Ziemkiewicz zapytany o korzystanie z usług prostytutek i reakcję swojej żony odpowiada spokojnie:

Gdybym bał się ostracyzmu, to od dawna zajmowałbym się czymś innym. Jeżeli mnie ktoś nie lubi, to jego strata, a nie moja. Ja muszę być lubiany tylko przez moją żonę i moje dzieci. Nie chciałbym, żeby moje córki o moim życiorysie, także o tym, z czego dumny nie jestem, dowiadywały się z cudzych relacji. Nie uważam, że na tym polega pedagogika, żeby udawać świętego, tylko żeby szczerze powiedzieć dzieciom, że tata swoje poglądy ma dlatego, że zetknął się z brzydszymi stronami życia i wie, dlaczego one są brzydkie i co jest w nich złego. Moja żona zna mnie lepiej niż inni, wie o mnie wszystko. Byliśmy taką parą, jak z piosenki Osieckiej i Pietrzaka: kobieta z przeszłością, mężczyzna po przejściach, i nie mam najmniejszej wątpliwości, że jestem przez żonę akceptowany, a wszyscy inni mogą mnie nie tolerować. To mnie już nie interesuje

_

_

**#dziejesienazywo: Rafał Ziemkiewicz: przekroczono Rubikoń śmieszności. Takiego stężenia absurdu jeszcze nie było

**

KOMENTARZE
(160)
gość
2 lata temu
nie wiem czy można kogoś szanować nazywając go k***ą
TakieTam
2 lata temu
Dlaczego za kazdym razem jak ten czlowiek otwiera usta to wypada z nich zwyczajne g***o?
Gość
2 lata temu
Kobiety nie sa czyjąś własnością żeby pisać 'swoje kobiety'. Cham i p*****k. Żona przegrała życie.
gość
2 lata temu
kijem bym go nie tknęła...
gość
2 lata temu
Flagowy pisowski bęcwał i****a
Najnowsze komentarze (160)
Gość
2 lata temu
Ty zenujacy wuju.
vika
2 lata temu
Normalnie i****a, skorzystał z fali, ale nie wie, że na koniec się tonie.
vika
2 lata temu
Normalnie i****a, skorzystał z fali, ale nie wie, że na koniec się tonie.
gość
2 lata temu
Ten człowiek mnie obrzydza. U mnie też jest takie małżeństwo: kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach (albo odwrotnie :) ) i jakoś nikt nie wyzywa ludzi od k***w. Przeszłość = doświadczenie, i to właśnie tego uczy, żeby ludzi nie wyzywać i nie osądzać. Niedojrzały koleś.
gość
2 lata temu
Pluralizm poglądów na Pudelku ocenzurowany.
gość
2 lata temu
Dlaczego ja czytam te komentarze ? Wiem, utwierdzam się w przekonaniu, że poziom intelektualny społeczeństwa (komentujących) sięgnął dna.
gość
2 lata temu
Poziom komentarzy na Pudelku odzwierciedla poziom samego PUDELKA Naprawdę żal mi Was.
gość
2 lata temu
Prawda boli feministów.
gość
2 lata temu
Biedny mizogin, to się leczy
Paweł
2 lata temu
Ziemkiewicz to oblesny zdemoralizowany dziad
gość
2 lata temu
Za darmo żadna nie da dupska, i wszyscy o tym dobrze wiecie.
gość
2 lata temu
ludzka i moralna s****a i smiec :(
gość
2 lata temu
nikt się nie interesuje jego "gębą". PS. prostytutkę to on ma w głębokim poważaniu, niech się trzyma tych parafialnego słownictwa, a nie wplata epitety obraźliwe i odrzucające agresywnością
Gość
2 lata temu
PRZYZIEMNY CZŁONEK EGZEKUTYWY PISDZIEJ
...
Następna strona