Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowa szefowa Nowoczesnej: "Nie jestem łasuchem. Nie jestem na diecie, choć powinnam"

208
Podziel się

Jak sądzicie, czy szefowie innych partii, mężczyźni, też muszą odpowiadać na takie pytania?

Nowa szefowa Nowoczesnej: "Nie jestem łasuchem. Nie jestem na diecie, choć powinnam"
bEhOSxsl

Katarzyna Lubnauer od soboty jest przewodniczącą partii Nowoczesna, która przed jej wyborem na stanowisko usunęła z nazwy personalia założyciela, Ryszarda Petru.

Lubnauer wygrała z dotychczasowym szefem dziewięcioma głosami, co było do przewidzenia. Jej wybór na stanowisko szefowej partii jest kolejną próbą odrobienia strat wizerunkowych po styczniowej kompromitacji, gdy Ryszard, zamiast okupować salę sejmową z resztą opozycji, wspieraną przez marznących przed Sejmem obywateli, czmyhnął z Joanną Schmidt do Portugalii. Mieli pecha, bo jeden z pasażerów samolotu sfotografował ich, czule wpatrzonych w siebie. Stało się jasne, że łącząca ich relacja znacznie wykracza poza zależności służbowe.

Sprawa była o tyle niezręczna, że Petru, jako przewodniczący Nowoczesnej jest formalnie szefem Joanny, pełniącej stanowisko wiceprzewodniczącej. Posłowie partii szybko zorientowali się, że straty wizerunkowe będą bardzo trudne do odrobienia, zwłaszcza - że po ujawnieniu romansu Ryszarda i Joanny słupki poparcia od razu zaczęły spadać.

bEhOSxsn

Nowa szefowa partii, z wykształcenia doktor nauk matematycznych, cieszy się poparciem wpływowych posłów: Kamili Gasiuk-Pihowicz i Pawła Pudłowskiego, którzy początkowo zgłosili własne kandydatury, lecz szybko je wycofali, apelując do swoich zwolenników o poparcie dla Katarzyny.

Jednak dziennikarzy Dziennika Gazety Prawnej najbardziej interesowało, co nowa przewodnicząca partii najbardziej lubi gotować.

Lubnauer nie tylko nerwy nie puściły, ale nawet grzecznie opowiedziała o swoich przygodach z dietą. Ciekawe, swoją drogą, jak na takie pytanie zareagowaliby szefowie innych partii, na przykład Jarosław Kaczyński...

Nie jestem łasuchem. Dla mnie ulubiony dżem to tatar, a słodycze to śledzie - ujawniła szefowa Nowoczesnej. Nie jestem też na diecie, choć powinnam. Co jakiś czas dopada mnie myśl, że muszę coś zrobić, żeby mieć inną sylwetkę, ale ostatecznie i tak tego nie robię, bo nie mam czasu.
Ujawniła także, że razem z Kamilą Gasiuk-Pihowicz odchudzały się dietą pudełkową, ale ta Kamili była smaczniejsza. U Katarzyny zaś nie przyniosła spodziewanych efektów, zapewne przez nawał pracy i niemożność zaplanowania regularnych pór posiłków.

bEhOSxst

Próbowałam zamawiać w jednej z firm pudełka, ale kończyło się na tym, że zostawałam na koniec dnia z pięcioma nietkniętymi pudełkami - narzeka w wywiadzie. Przez trzy dni potrafiłam z piętnastu pudełek zjeść siedem, kompletnie nieopłacalne. Więc dieta pudełkowa okazała się nie dla mnie, ale jeszcze nie wiem, jaka jest dla mnie.

Jak sądzicie, czy szefowie innych partii, mężczyźni, też muszą odpowiadać na takie pytania?

_

bEhOSxsu

_

bEhOSxsv
Zobacz także: Lubnauer: Ostatni rok był rokiem niewykorzystanych szans
bEhOSxsO
KOMENTARZE
(208)
Gość
4 lata temu
Ważne to co ma się w głowie, idealna figura dziś jest, jutro nie ma. Doktorat z matematyki- szacun
Gość
4 lata temu
Ne wygląda babka źle. A pytanie o wagę czy dietę to duży nietakt
Gość7
4 lata temu
Czy teraz najważniejsza w życiu jest figura? Lewandowska i te inne fit kobiety zupełnie nastawilam półki na 1 myślenie - musisz być chuda inaczej jesteś nieszczęśliwa
bEhOSxsP
Gość7
4 lata temu
Przecież figura nie jest najważniejsza, czyba liczy się jeszcze charakter i osobowość
Gość
4 lata temu
Lubię ja ! Powodzenia !
Najnowsze komentarze (208)
gość
4 lata temu
Przecież to kłamczucha.
gość
4 lata temu
Niech spytają Szydło, jest grubsza
gość
4 lata temu
Brzydkie baby ,grube ,pryszczate !
Zoja Sadowska
4 lata temu
W Nowoczesnej są fantastyczne,mądre kobiety.W następnych wyborach głosuję na Nowoczesną.Mają dobry program,są rzeczniczkami kobiet również.Porównać Pisówki z posłankami z Nowoczesnej to jak piekło i niebo.
olaf
4 lata temu
noweoczesne to same feministki bez skrupułów szok wstyd
gość
4 lata temu
KÓRWY DWIE
gość
4 lata temu
to po co g****a odpowiada na takie pytania...
Emka
4 lata temu
nie jestem zwolenniczka Nowoczesnej, ale podziwiam panią Lubnauer i darzę ją wielką sympatią. Po tekście powyżej już wiem dlaczego. Tak jak ona uwielbiam tatara i śledziki. Pani Katarzyno pozdrawiam i powodzenia.
bEhOSxsH
gość
4 lata temu
spoko hipokryzja. sami to tworzycie.
gość
4 lata temu
spoko hipokryzja. sami to tworzycie.
gość
4 lata temu
Dla mnie babo - chłop, mało kobieca. Nie ufam jej bo kłamie.....bez mrugnięcia okiem.....
gość
4 lata temu
POWODZENIA bo nie ma teraz na kogo głosować Rysiowi hormony przysłoniły ostrosc widzenia do zobaczenia na wyborach
Lubnałer Tran...
4 lata temu
przecież to facet....
gość
4 lata temu
bez przesady, gruba nie jest. ale stylistę - pewnie siebie - ma do bani. buty jak u babci, koszule także. np w tej ostatniej stylizacji wystarczyłby wyższy obcas z ostrzejszym czubkiem i już byłoby o niebo lepiej. w kolejnej białą podkoszulkę powinna zamienić na elegancką nie-koszulową bluzkę i wpuscić ją w spodnie, do tego obcas i odjęło by to jej z 5 kg i 10 lat. i okulary zmieniła przynajmniej na plus, choc niewielki.
...
Następna strona
bEhOSxtj