Trwa ładowanie...
bDmwBZkR

Nie tylko Zamachowski płaci wysokie alimenty. Wiecie, kto jest rekordzistą?

3 tysiące złotych na dziecko w show biznesie jest niemal standardem. Syn Alicji Bachledy-Curuś dostaje... 10 razy więcej.

291
Podziel się
1 z 15
Alimenty w show biznesie
Alimenty w show biznesie
0
0

Za sprawą problemów rodzinnych Zbigniewa Zamachowskiego na nowo rozgorzała debata o alimentach zasądzanych w show biznesie, których wysokość w porównaniu ze świadczeniami dla "zwykłych dzieci" jest niebotyczna. Sedno problemu tkwi w tym, że sąd wyznacza wysokość alimentów w oparciu o zarobki, więc aktorzy czy sportowcy, którzy mogą zarobić kilkaset tysięcy miesięcznie na odpowiednich kontraktach, płacą więcej. Kwestią sporną jest natomiast fakt, czyje dzieci są "lepsze": te od początku wychowywane w luksusie, czy te, dla których wyższe alimenty to szansa na dobrą szkołę, zajęcia pozalekcyjne, a może nawet ubrania czy jedzenie.

Przypomnijmy, że Zamachowski płacił dotychczas 16 tysięcy miesięcznie na czwórkę dzieci, w tym dwójkę dorosłych. Gdy chciał obniżyć te kwoty, usłyszał sprzeciw byłej żony, Aleksandry Justy, która nasłała na niego komornika: Komornik ZAJĄŁ KONTO Zamachowskiego! Nie płaci alimentów na dzieci

Nie tylko Zamachowski płaci dzieciom kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. W porównaniu do syna Alicji Bachledy-Curuś czy dzieci Dariusza Michalczewskiego, młodzi Zamachowscy otrzymują naprawdę niewiele...

Sami zobaczcie:

bDmwBZlr
KOMENTARZE
(291)
gość
3 lata temu
Zamachowscy, rozumiem że nieletnie, ale dorosłe ???do roboty pasożyty, bo to jest demoralizujące, tyle kieszonkowego ??? można pogardzać Zamachowskim, ze żona tralala ale bez przesady z tym chowaniem pasożytów
gość
3 lata temu
Jak patrze na tego krupe to rzygać mi się chce !!!
Gość
3 lata temu
Justa przesadnie msci się na Zamachowskim a po dzieciach nie widać żeby te alimenty na nie wydawała.
bDmwBZlv
Gość
3 lata temu
No dobra, to chyba Zamachowski nie ma najgorzej z ta Justa?😂
gość
3 lata temu
Porównajcie zarobki Colina Farella, a Zamachowskiego. Puknij się w czoło Pudel.
Najnowsze komentarze (291)
wiesia
3 lata temu
A monia ile wydędiła alimentów ,jak taka obrończyni facetów to niech swojemu obniży alimenty będzie wiarygodną obrończynią biednych tatusiów .A tak w nawiasie kurd**el nie wygląda na biednego tylko takiego co mu monia jaja wyrwała .
Blondyna
3 lata temu
Kai Schoenhalls to jest h.u.j ktory w ogole nie placi alimentow, bo z czego. Nie pracuje i nie ma forsy. To on chcial od zony 20 tys. Zl alimentow miesiecznie, ale go sedzia wysmiala.
wiesia
3 lata temu
a mnie interesuje jakie alimenty pobiera biedna moniczka ,że tak gębą ujada .podejrzewam że ma więcej na dziecko niż Justa .
gość
3 lata temu
Bahleda otrzymuje 30 tyś. ale USD
gość
3 lata temu
To niech ten pracowity, zamożny, cudowny ojciec weźmie dzieci przy rozwodzie pod opiekę, a żona tylko będzie mu dopłacała te postulowane przez niego jako wystarczające na łebka 200 zł miesięcznie i brała dzieci na weekendy, co? :) Ale nie, to nie pasuje, bo czasu szkoda, nocy nieprzespanych, zwolnień przy chorobie, pilnowania lekcji i mycia zębów, użerania się z humorami trzylatki - niech więc lepiej żona się tym zajmie.[/cytat]Nadal czujesz się żoną? Tak o sobie piszesz.. Tu chyba główny problem.
Ania
3 lata temu
To niech ten pracowity, zamożny, cudowny ojciec weźmie dzieci przy rozwodzie pod opiekę, a żona tylko będzie mu dopłacała te postulowane przez niego jako wystarczające na łebka 200 zł miesięcznie i brała dzieci na weekendy, co? :) Ale nie, to nie pasuje, bo czasu szkoda, nocy nieprzespanych, zwolnień przy chorobie, pilnowania lekcji i mycia zębów, użerania się z humorami trzylatki - niech więc lepiej żona się tym zajmie.
123
3 lata temu
A co z Wielkim Kucem Mateo????
gość
3 lata temu
A ile dostaje Monika Zamachowska na dwójkę dzieci od Anglka?
bDmwBZln
Ups literówka
3 lata temu
*że by im sąd dziecko przyznał
Gość
3 lata temu
Bo zazwyczaj ojcowie nie chcą, żeby om sąd dziecko przyznał wolą ojcowanie na odległość.
Gość
3 lata temu
A ja dostawałam tylko 200 na dwoje i są wykształcone, pracują i są porządnym ludźmi. To nie pieniądze są najważniejsze ale wzorce. Oczywiście że trzeba łożyć na swoje dzieci ale trzeba też wspomagać w różny istotne dla życia potrzeby.
Gośćha
3 lata temu
Ale komentarze ha ha .a wy co robicie gazetki oglądacie?
gość
3 lata temu
Alicja dostaje ponad 100.000 , a w razie gdy sie z kimś zwiąże to dostanie połowe mniej. oj Pudelek znowu nie odrobiłeś lekcji.
gość
3 lata temu
Jest
...
Następna strona
bDmwBZkZ
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

American Music Awards: zjawiskowa Jennifer Lopez, zabandażowany The Weeknd, cekinowa Paris Hilton (ZDJĘCIA)

Sławy amerykańskiego show biznesu dopisały frekwencją na czerwonym dywanie mimo rygorystycznych obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa. Czyja kreacja najbardziej przypadła Wam do gustu?
9.

CIACHO TYGODNIA: Gamou Fall - utalentowany przystojniak, który spuścił łomot Maciejowi Szewczykowi na Fame MMA (ZDJĘCIA)

W przerwach od uprawiania mordobicia w klatce młody mężczyzna skupia się na pielęgnowaniu kariery modela i początkującego aktora. Czy z taką urodą jest skazany na sukces w show biznesie?
bDmwBZla
8.

Jolanta Kwaśniewska: "Hillary Clinton Wschodu", ikona stylu (STARE ZDJĘCIA)

W sobotę obchodzili z Aleksandrem 41. rocznicę ślubu. "To była najlepsza decyzja w moim życiu" - napisał były prezydent.
7.

Oto 16-letnia córka Charliego Sheena i Denise Richards, Sam Sheen. Ma zadatki na gwiazdę? (ZDJĘCIA)

Nastolatka zamierza pójść w ślady rodziców i zostać gwiazdą kina. Podobna do matki i ojca?
6.

Co się dzieje? Izabela Janachowska na zmianę ZIEWA i SIĘ ŚMIEJE (ZDJĘCIA)

Wypiękniona Izabela spędziła długie godziny na nagraniach w swoim butiku. Nawet gdy ziewała, robiła to jak prawdziwa księżniczka...
bDmwBZlb
5.

Halina Mlynkova z NOWYM FACETEM i torebką za 4 tysiące idzie do warzywniaka (ZDJĘCIA)

Po rozstaniu z Leszkiem Wronką 43-latka przeprowadziła się do Warszawy, gdzie zakochała się w innym muzyku. Miło spędzają razem czas?
4.

Blanka Lipińska i jej goła stópka grasują po ekskluzywnym butiku i przymierzają śniegowce za 2,5 tysiąca złotych (ZDJĘCIA)

Blanka Lipińska w towarzystwie koleżanki wybrała się na zakupy pod ukochany adres warszawskich celebrytów. Próbowała odreagować stres ostatniego tygodnia?
bDmwBZlc
2.

Tak żyje Sławomir Świerzyński z Bayer Full - beneficjent Funduszu Wsparcia Kultury: wielohektarowa posiadłość, prywatny jacht, helikopter i miliony na koncie (ZDJĘCIA)

Lider discopolowej trupy i jego małżonka mieli dostać łącznie 550 tysięcy złotych z państwowego funduszu. Cieszy Was, że rząd wspiera najbardziej potrzebujących rodaków?
bDmwBZlP