Zazdrosna o byłą swojego byłego... DOBRZE SIĘ CZUJE?

135
Podziel się

Co ją obchodzi, z kim sypia Kevin?

Zazdrosna o byłą swojego byłego... DOBRZE SIĘ CZUJE?

Kevin Federline spędził ostatni weekend w towarzystwie swojej byłej żony... Shar Jackson. Para świętowała w Las Vegas jej 32. urodziny. Na oczach dziennikarzy przytulali się, wymieniali pocałunki i chętnie udzielali wywiadów.

Zawsze byliśmy przyjaciółmi i już nimi pozostaniemy - stwierdziła pierwsza żona Kevina w wywiadzie dla magazynu Star. Mamy cudowne dzieci i nadal stanowimy rodzinę. Nasz kontakt nigdy się nie urwał i doskonale się rozumiemy.

W czasie, gdy Kevin doskonale bawił się z Shar, Britney została w domu z dwójką synów. Przez cały czas wysyłała do byłego męża SMS-y, żądając, aby natychmiast się z nią skontaktował. Chora z zazdrości (bo uważa, że Kevin wciąż sypia z Shar) piosenkarka zadzwoniła do matki, siostry i znajomych, którzy byli na przyjęciu urodzinowym. Wypytywała ich, od jak dawna ukrywają przed nią związek Kevina z pierwszą żoną i czemu wszyscy ją okłamują.

Britney była nie tylko zazdrosna, ale także zła, że Federline wydał na urodzinowe przyjęcie ponad 20 tysięcy dolarów. Czyli całą kwotę, jaką otrzymuje od niej co miesiąc na utrzymanie synów.

KOMENTARZE
(135)
Martwa
12 lat temu
Jeśli Spears jest wściekła i ma żal, bo czuje się skrzywdzona i upokorzona, to ją rozumiem. Może nawet ciągle kocha tego dupka i to rzeczywiście zazdrość, bezsilność i coś, co zrozumie tylko ktoś, kto to przeżył.
gość
12 lat temu
Tak to jest, kiedy się zwiąże z niewłaściwym facetem.
gość
12 lat temu
a kogo to obchodzi??? jak komentujecie to róbcie to konstruktywnie.........
gość77
12 lat temu
a mi jej szkoda
gość
12 lat temu
skoro to jej były mąż to co jej do tego, ale, że z tego gościa to patafian, to inna bajka... kase dostaje na synów, to na nich ma to przeznaczać, a nie na imprezowanie z byłą żoną :/
Najnowsze komentarze (135)
gość
11 lat temu
Ale wilcze oczy
gość
11 lat temu
sukin kot
gość
11 lat temu
a co was obchodzi co ją obchodzi?? Nieraz jesteście smieszni
gość
12 lat temu
ale sie czepiacie Brit !!! jest młoda i sroszke glupiutka ale kazdy lubi jej piosenki to najważniejsze a jej życie prywatne to jej sprawa !!
gość
12 lat temu
KU*WA OD*ERDOLCIE SIĘ OD NIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PUDELKU KIEDY NAPISZESZ ŻE BRITNEY NAGRYWA NOWĄ PŁYTE??????? =/
gość
12 lat temu
hehe
gość
12 lat temu
laska ma racje facet załozył nowa rodzine nie mowie ze ma zapomniec o tamtej ale ta przyjazn z było zona no sory skoro tam taka przyjazn to dlaczego nie sa razem nadal .... dzieci gora !!! ale po co ta była ???
Dream_seller,
12 lat temu
Obydwoje są siebie warci.. NIGDY nie lubiałam ani Britney ani jej piosenek ani jej meża xD
gość
12 lat temu
aaaaaaaaa ta twarz ! jejku jak dobrze ze istnieja super kosmetyki
gość
12 lat temu
to jej cena sławy
judi1993
12 lat temu
a mi jest żal Brit;// przez jej byłego męża popadła w depresje... nic dziwnego ze tak wygląda.. powinniśmy jej współczuc!! ale nie tylko Kevin jest tu winny całej tej sytułacji do której Britney sie doprowadziła winni są tu też rodzice a w szczególności matka!
gość
12 lat temu
ŁADNA JEST I W NIĄ WIERZE...!!!!!!
gość
12 lat temu
no ma coś do niego, ale dobrze by było jakby sie od niego uwolniła... P*****t i tyle... ps. Britney pewnie ładnie by wyszła na zdjęciu, ale to jest robione pewnie bez jej wiedzy, albo i tez z zaskoczenia... Ludzie dajcie jej spokoj... jest ładna i ma do tego dzieci, wiec o co wam chodzi???:/
Fanka Brit
12 lat temu
Ona jest fajna i ja jej fanka wierzę że w końcu powstanie i znowu jej przeboje będą na liście hitów wiem ona się podniesie i skoczy wysoko w górę wierzę że będzie znowu księżniczką POPU!!!F
...
Następna strona