Środa 06.12.2017 19:30

Wygładzone celebrytki promują Sylwestra TVN-u: Szulim, Gawęda, Lisowska... (ZDJĘCIA)

Agnieszka Szulim Agnieszka Woźniak-Starak Hanna Gronkiewicz-Waltz Blue Cafe Ewelina Lisowska Cleo Agnieszka Chylińska Sylwester w TVN Sylwester TVN-u

Do Sylwestra pozostały nieco ponad trzy tygodnie, więc stacje telewizyjne już zaczynają promować swoje koncerty. Niestety, w tym roku jest chyba jeszcze gorzej niż w poprzednim, bo oprócz standardowego grona wykonawców, nad występami zaczyna krążyć widmo porażki i skandalu. Wygląda na to, że koniec roku w TVP nie będzie zbyt udany: Krzysztof Krawczyk ODMÓWIŁ UDZIAŁU w Sylwestrze z TVP! "Chodzi o brak profesjonalizmu organizujących"

Nieco lepsze wrażenie stara się wywołać TVN, który po raz kolejny organizuje Sylwestra we współpracy z warszawskim urzędem miasta. W środę odbyła się konferencja prasowa, na której wystąpiły pierwsze gwiazdy imprezy: Cleo, Agnieszka Chylińska, Ewelina Lisowska, nieśmiertelny zespół Blue Cafe i Tomasz Szczepanik z Pectusa. Całość poprowadziła Agnieszka Szulim.

Zobaczcie, jak wyglądały wygładzone celebrytki na sylwestrowej ściance. Myślicie, że to już wszystkie "gwiazdy" tego wieczoru?

« Poprzednie 1/14

Sylwester TVN-u

2Sylwester TVN-u