Środa 13.12.2017 14:15

Doda wygrała proces z Emilem Haidarem! "ZOSTAŁA UNIEWINNIONA"

Doda Dorota Rabczewska Emil Haidar

Doda wygrała proces z Emilem Haidarem! "ZOSTAŁA UNIEWINNIONA"

Niedawno Doda "pochwaliła się", że jej związek z Emilem Haidarem zakończył się nie tylko medialną kłótnią, zwrotem wszystkich prezentów, porysowaniem samochodu, ale i sześcioma sprawami, które były narzeczony założył jej w sądzie. Dorota nie mogąc pogodzić się z losem "recydywistki" wzmożyła aktywność w sieci, gdzie coraz odważniej atakuje Haidara, nazywając go "uchodźcą" i "idiotą". Przy okazji poniżania byłego kochanka zaapelowała do wszystkich swoich fanów, aby się za niego modlili, a każdą modlitwę oznaczali hasztagiem #prayforHaidar.

Zobacz: Doda apeluje o modlitwę za Emila: "Módlmy się, by w końcu odetchnął z ulgą! Jak żyć, kiedy Doda NIE SIEDZI W WIĘZIENIU?"

Rabczewska mimo niedawnej wizyty w kajdankach w prokuraturze, zapewnia że nie odpuści Emilowi. Jej upór w dążeniu do upokorzenia byłego partnera znalazł właśnie swój finał w sądzie. Jak informuje Super Express, Doda została uniewinniona w sprawie o zniesławienie, którą założył jej Haidar. Dziś w jednym z warszawskich sądów odbyła ostatnia rozprawa. Podobno na ostateczną decyzję sędzi miało wpływ dodatkowe przesłuchanie, które odbyło się w zeszłym tygodniu.

Doda została uniewinniona - obwieścił w gazecie obrońca piosenkarki, mecenas Adam Gomuła.

Wyrok potwierdza rzecznik prasowy do spraw karnych Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia:

W dniu dzisiejszym Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia, w II Wydziale Karnym wydał wyrok w sprawie Pani Doroty R. pod sygnaturą II K 919/16 - czytamy w komunikacie przesłanym do naszej redakcji. Na mocy tego orzeczenia Pani Dorota R. została uniewinniona od popełnienia zarzucanego jej czynu z art. 212 k.k. Wyrok jest nieprawomocny.

Okazuje się, że Dorota całą sprawę rozegrała bardzo sprytnie. Jak twierdzi tabloid "piosenkarka na pytania dlaczego w kilku wypowiedziach medialnych wypowiadała się nieprzychylnie na temat byłego partnera, odpowiedziała że nie mówiła o Emilu, a o kimś zupełnie innym". Haidar szczegółowo przeanalizował publiczne wystąpienia Dody i chciał dowieść przed sądem, że oczerniające go wypowiedzi celebrytki "popsuły mu wizerunek, przez co jego firma straciła klientów".

Haidar nie kryje rozgoryczenia decyzją sądu i piosenkarkę wprost nazywa "kryminalistką".

Dopóki Pan Minister Ziobro nie zrobi porządku z sądami, dopóty kryminaliści będą uniewinniani… - powiedział w Super Expressie. Ale skoro twierdzi, że nie mówiła o mnie…

 

Doda wycofuje się z ataku: "Nie pałam zemstą do Haidara. Chcę świętego spokoju!"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (583)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 583
Odpowiedz
299 314
zgłoś
Gość 13.12.2017 14:15
Bravo Doda!!!
Odpowiedz
257 277
zgłoś
Gość 13.12.2017 14:15
Super gratuluje Doda!!
Odpowiedz
482 161
zgłoś
Gość 13.12.2017 14:16
Nieszczęśliwa kobieta
Odpowiedz
425 103
zgłoś
gość 13.12.2017 14:16
Dajcie już spokój z tym tematem... Dno
Odpowiedz
169 182
zgłoś
Gość 13.12.2017 14:16
Brawo!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 583