Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda wygrała proces z Emilem Haidarem! "ZOSTAŁA UNIEWINNIONA"

417
Podziel się

"Dopóki Pan Minister Ziobro nie zrobi porządku z sądami, dopóty kryminaliści będą uniewinniani…" - ubolewa przegrany Emil.

Doda wygrała proces z Emilem Haidarem! "ZOSTAŁA UNIEWINNIONA"
bEgxXhuJ

Niedawno Doda "pochwaliła się", że jej związek z Emilem Haidarem zakończył się nie tylko medialną kłótnią, zwrotem wszystkich prezentów, porysowaniem samochodu, ale i sześcioma sprawami, które były narzeczony założył jej w sądzie. Dorota nie mogąc pogodzić się z losem "recydywistki" wzmożyła aktywność w sieci, gdzie coraz odważniej atakuje Haidara, nazywając go "uchodźcą" i "idiotą". Przy okazji poniżania byłego kochanka zaapelowała do wszystkich swoich fanów, aby się za niego modlili, a każdą modlitwę oznaczali hasztagiem #prayforHaidar.

Rabczewska mimo niedawnej wizyty w kajdankach w prokuraturze, zapewnia że nie odpuści Emilowi. Jej upór w dążeniu do upokorzenia byłego partnera znalazł właśnie swój finał w sądzie. Jak informuje Super Express, Doda została uniewinniona w sprawie o zniesławienie, którą założył jej Haidar. Dziś w jednym z warszawskich sądów odbyła ostatnia rozprawa. Podobno na ostateczną decyzję sędzi miało wpływ dodatkowe przesłuchanie, które odbyło się w zeszłym tygodniu.

bEgxXhuL

Doda została uniewinniona - obwieścił w gazecie obrońca piosenkarki, mecenas Adam Gomuła.

Wyrok potwierdza rzecznik prasowy do spraw karnych Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia:

W dniu dzisiejszym Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia, w II Wydziale Karnym wydał wyrok w sprawie Pani Doroty R. pod sygnaturą II K 919/16 - czytamy w komunikacie przesłanym do naszej redakcji. Na mocy tego orzeczenia Pani Dorota R. została uniewinniona od popełnienia zarzucanego jej czynu z art. 212 k.k. Wyrok jest nieprawomocny.

Okazuje się, że Dorota całą sprawę rozegrała bardzo sprytnie. Jak twierdzi tabloid "piosenkarka na pytania dlaczego w kilku wypowiedziach medialnych wypowiadała się nieprzychylnie na temat byłego partnera, odpowiedziała że nie mówiła o Emilu, a o kimś zupełnie innym". Haidar szczegółowo przeanalizował publiczne wystąpienia Dody i chciał dowieść przed sądem, że oczerniające go wypowiedzi celebrytki "popsuły mu wizerunek, przez co jego firma straciła klientów".

bEgxXhuR

Haidar nie kryje rozgoryczenia decyzją sądu i piosenkarkę wprost nazywa "kryminalistką".

Dopóki Pan Minister Ziobro nie zrobi porządku z sądami, dopóty kryminaliści będą uniewinniani… - powiedział w Super Expressie. Ale skoro twierdzi, że nie mówiła o mnie…

_

bEgxXhuS

_

_

bEgxXhuT
bEgxXhuU

_

**Doda wycofuje się z ataku: "Nie pałam zemstą do Haidara. Chcę świętego spokoju!"

**

bEgxXhvm
KOMENTARZE
(417)
Gość
4 lata temu
To było o zniesławienie, a co z próbą wymuszenia 1 mln?
gość
4 lata temu
Dajcie już spokój z tym tematem... Dno
Gość
4 lata temu
Nieszczęśliwa kobieta
bEgxXhvn
Gość
4 lata temu
Tatuś pisowiec to córka znowu na wolności. To teraz proces o nasyłanie gangsterów? Bo Haidar jej parę spraw wytoczył na szczęście. Tak czy siak ta dresiara skompromitowała się po całości robiąc podsłuchy, próbując wyłudzić kasę za złe zachowanie i rysując auto nożami za to, że poszedł do kina z inną.
Gość
4 lata temu
Moze i ona jest żałosna ale ten facet jest co najmniej dziwny. 6 spraw zakładać ?! No bez przesady nie sie zachowa po męsku. Rozstali sie jako wrogowie jak większość par to niech każde idzie w swoją stronę.
Najnowsze komentarze (417)
gość
3 lata temu
Temu to tylko maczety brakuje . Widać,że to jakiś gangster.
Gość
3 lata temu
Faneczka kaczej mordy zatrudniona przez torebkowego do obrony kaczej wary znowu atakuje. Wracaj k.u.r.w.o
wujek
3 lata temu
i znowu wywłoce się upiekło skandal precz z takimi sądami zgroza
gość
3 lata temu
opowiadanie o zemscie Araba..to nie o nim? to z iloma Arabami byłą???
gość
3 lata temu
może z sędzia się przespała rzeczywiście burdel w sądzie.
Kwiataka
3 lata temu
Doda tak trzymaj!!! Trzeba usuwać z życia śmieci a Emil tylko zwykły "paproszek"
gość
3 lata temu
Dajcie dziewczynie spokój ten p****t to jakiś narkoman i alkoholik . Ten facet na każdym zdjęciu wygląda nieświeżo. Zawsze spocony i niedomyty ,co ona w nim widziała. Po coraz gorszych gości sięga...
gość
3 lata temu
dno dna to szmacisko
bEgxXhvf
gość
3 lata temu
Proszę was. Ten koleś to obłęd jakiś. Obwiniać kogoś za swoje niepowodzenia, Ona jest jaka jest co nie widział co brał.
gość
3 lata temu
To skandal, że zawsze jej się upiecze.
gość
3 lata temu
doda ma swoje za uszami, ale pamietajcie, ze ten haidar to c*****y. malo polek mialo problemy z ciapatymi? porwane dzieci po zakonczonym zwiazku, odciete uszy itd. po co to komu?? z daleka od c*******h, dziewczyny!
gość
3 lata temu
Całym życiem tej żałosnej, starej klępy jest kręcenie się w mediach jak gó*wno w przeręblu i żebranie o akceptację. Masz tu kopa w du*pę na rozr********* WOOON!
Gość
3 lata temu
Oj kobieto ile ty miałaś tych facetów na sobie to głowa boli jak i pchalo tak i dybalo +++
gość
4 lata temu
czy jest tu psychiatra? prosze, niech wytlumaczy jak mozna byc tak falszywym wrednym stworzeniem jakim jest ten ,trans,??? ale wierze, ze jeszcze nie raz bedzie zalowala swojego postepowania. p.Hajdar trymamy kciuki - powodzenia.
...
Następna strona
bEgxXhvH