Trwa ładowanie...
Przejdź na

Porzucona żona do Grabowskiego na święta: "WYBACZAM MU!"

58
Podziel się:

"Nie chcę żywić urazy" - zapewnia Anita Kruszewska-Grabowska.

Porzucona żona do Grabowskiego na święta: "WYBACZAM MU!"

Jednym z bardziej rozczarowujących wydarzeń ostatnich kilku miesięcy było rozstanie Andrzeja Grabowskiego z żoną, Anitą Kruszewską. Sprawa była tym trudniejsza, że małżonka aktora ciężko zachorowała, a ich sprawa rozwodowa przebiegra w raczej mało pokojowej atmosferze.

Do sądu niedawno trafił pozew, z którego wynika ponoć, że serialowy Ferdek nie poczuwa się do odpowiedzialności za rozpad małżeństwa.

Sama Kruszewska ma jednak sporo do zarzucenia mężowi. Kobieta przeszła dwa udary, jednak ani w trakcie choroby, ani podczas rekonwalescencji nie mogła podobno liczyć na pomoc męża. Dziś twierdzi, że wszystko mu wybaczyła i nie chce chować urazy:

Naprawdę wybaczam mu te zachowania. Są święta, nie chcę żywić do niego urazy, ze względu na to, co nas łączyło, wybaczam mu. Życzę mu jak najlepiej. Wesołych Świąt! - powiedziała Kruszewska-Grabowska.

Mąż zachowa tyle samo klasy?

**Trudny rozwód Grabowskiego. Żona nie stawiła się w sądzie

**

KOMENTARZE
(58)
Gość
4 lata temu
Kurtuazja na pokaz. Nie wierzę w takie słowa, na pewno ma w sobie dużo goryczy przez to co ją spotkało. Ale nie ma się co dziwić, faceci są okropni. R****m takimi prymitywnymi januszami, po co oni wgl istnieją?
gość
4 lata temu
Grabowski to ś****a, nie dojrzał do związku na dobre i na złe.
Gość
4 lata temu
Ja też wybaczam wszystkim, którzy działali przeciwko mnie w 2017. Do zobaczenia w 2018.
Gość
4 lata temu
Wystarczy obejrzec TzG i widac jaki burak z Niego.
Gość
4 lata temu
A mnie na święta wywalili z pracy.. zycie mi się nie chce
Najnowsze komentarze (58)
gość
4 lata temu
Ładna kobieta. Piękna, a przynajmniej taka była, zanim ten wieprz wyssał z niej całe życie. Grabowskiemu wydaje się, że jest kimś wybitnym, że jest... ważniejszy niż inni ludzie. Tymczasem jest tylko oddechem tego świata. Znaczy tyle samo, co jego żona, ja, czy ty. Znaczy... niewiele i tak naprawdę nikogo nie obchodzi. Tylko to jego zło i zawiść niestety do niego powrócą i zjedzą go, tak jak on zeżarł zdrowie żony.
gość MacieJ
4 lata temu
Jezeli wybaczyla to dobrze dla jej zdrowia. Uraza szkodzi zdrowiu jest taka praca naukowa w internecie.
gość
4 lata temu
Znam pana Andrzeja osobiście , owszem ma swoje wady ale ta kobieta przesadza, naprawdę , powinna wziąć się za siebie a nie idzie drogą byłej żony Marcinkiewicza .... po prostu robi cyrk ....
gość
4 lata temu
Pięć lat małżeństwa a roszczenia finansowe jak po 30 latach.
Gość
4 lata temu
Trzeba czasu , żeby przegonić demony,spokój nadejdzie ale jeszcze nie teraz ,walka w sądzie odbije się na zdrowiu obu stron,po co ta walka ,na jednym człowiek straci ,na drugim zyska ,co komu zapisane.
gość
4 lata temu
To nie tak, ja też jestem w Dublinie a dzieciak to już kolejnego faceta...zapomniałam wspomnieć że w tym czasie ta baba miała męża i 5 letniego syna a skoro nie udało jej z moim mężem znalazła kolejnego i bardzo szybko zaszła z nim w ciążę...
Gość
4 lata temu
Wiecie co, ja jej nie wierzę.
gość
4 lata temu
Rozbijaczka małżeństw liczy na kasę.
gość
4 lata temu
Sypnął kasą? Bedą alimenty?
gość
4 lata temu
jaka porzucona, porzucona to była pierwsza żona
gość
4 lata temu
Panie Andrzeju! Ani Pan młody, ani Pan piękny. A chyba łatwiej iść przez życie z kimś u boku. Wiem co piszę, 36 rok jestem sama. Całe szczęście, że mam wnuki. Ale jak podrosną babcia będzie be.
gość
4 lata temu
grabowski to potwor a nie facet !!!!
gość
4 lata temu
Grabowski to potwor !!!!
gość
4 lata temu
Kiepski ten Grabowski..........nader kiepski.....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie