Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brudziński znów w formie: "Młode napalone byczki zwane uchodźcami"

200
Podziel się

Marszałek Sejmu w dwóch zdaniach obraził feministki, "lewaków" i Niemców.

Brudziński znów w formie: "Młode napalone byczki zwane uchodźcami"
bCzVBtgB

Joachim Brudziński jest jednym z najwierniejszych przybocznych Jarosława Kaczyńskiego jeszcze z czasów Porozumienia Centrum, do którego wstąpił w 1991 roku. Niestety, jego kariera polityczna rozwija się dość opornie. Przez lata trzymano go z dala od obowiązków ministerialnych, a jego partyjna lojalność została nagrodzona dopiero dwa lata temu stanowiskiem wicemarszałka Sejmu.

Brudziński najwyraźniej nie czuje się całkiem komfortowo w sytuacji, gdy wszyscy jego koledzy popisują się w mediach, podczas gdy on sam pozostaje z boku, bo postanowił podzielić się z rodakami najserdeczniejszymi życzeniami na Nowy Rok.

Ogarnięty świątecznym nastrojem polityk zamieścił na Twitterze wpis, w którym, w zaledwie dwóch zdaniach, obraża feministki, uchodźców, "lewaków" w najszerszym pojęciu tego słowa oraz naszych zachodnich sąsiadów, którzy w tym roku eksperymentują ze strefami pomocy dla kobiet, które czują się zagrożone podczas masowych imprez.

bCzVBtgD

Pierwsza taka strefa pojawiła się jesienią w Monachium podczas Oktoberfestu, a podobna powstanie w sylwestrową noc pod Bramą Brandenburską w Berlinie. Jak podkreśla niemiecka prasa, nie chodzi o segregację według płci, ani zamykanie kobiet w osobnych sektorach, lecz miejsce, gdzie będą mogły się zgłosić, jeśli poczują się niekomfortowo w wielokulturowym tłumie.

Brudziński być może troszkę nie doczytał, w każdym razie zrozumiał pomysł po swojemu i postanowił wytłumaczyć Polakom, o co w tym wszystkim chodzi.

Ponoć po nowym roku ma w Polsce zabraknąć róż, wszystkie róże w UE wykupują na gwałt feministyczne aktywistki w Niemczech. Szykują się do rozdawania ich po Sylwestrze młodym napalonym byczkom zwanymi "uchodźcami", którzy znów mogą poczuć się "sprowokowani" do sylwestrowych gwałtów - ogłosił w Internecie.

Jest to nawiązanie do akcji niemieckich feministek sprzed dwóch lat, które rozdawały uchodźcom róże, chcąc w ten sposób pokazać, że nie uważają wszystkich za maniaków seksualnych. Brudziński zrozumiał to tak, że same proszą się o gwałt, który zresztą uznał za temat wybitnie żartobliwy.

bCzVBtgJ

Warto przy okazji przypomnieć, że Joachim Brudziński, prywatnie ojciec dwóch córek, był jednym z posłów, którzy w trosce o bezpieczeństwo kobiet głosowali dwa lata temu za odrzuceniem w całości Europejskiej Konwencji Antyprzemocowej o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet.

Borys Budka z Platformy Obywatelskiej już ogłosił Brudzińskiego mocnym kandydatem w kategorii "najgłupszy tweet roku", zaś dziennikarz Łukasz Rogojsz wyznał: Ręce mi już opadają od tego rozpaczliwego szukania przez partię pana marszałka wroga, dzięki któremu można by jeszcze trochę podkręcić atmosferę, nastraszyć i zmobilizować elektorat, napuścić na kogoś Polaków.

Dziennikarze Agnieszka Gozdyra i Przemysław Henzel wyznali, że przecierają oczy ze zdumienia, że takie słowa mógł napisać wicemarszałek Sejmu cywilizowanego europejskiego państwa, przy czym Gozdyra wyraziła cień nieśmiałej nadziei, że może jednak Brudzińskiemu ktoś się włamał na konto...

bCzVBtgK
bCzVBthe
KOMENTARZE
(200)
Gość
2 lata temu
Wole polskiego spasionego chama ....niz byka muzulmanskiego.
Gość
2 lata temu
I ma rację!
Gość
2 lata temu
Najlepszego ludzie !!!
bCzVBthf
gość
2 lata temu
Żal mi cię.
Pikusia
2 lata temu
Szkoda, że ten czas rąk zapierdziela... najlepszego Nowego Roku, ludziska! Oby nam się!
Najnowsze komentarze (200)
gość
rok temu
To teraz starszy rozporkowy prezia, jak kiedyś m.błaszczyk
Gość
2 lata temu
Bardzo dobrze napisane!!!
ecol
2 lata temu
G***i p*****k
Greg
2 lata temu
Dziękuję Borysie, że mi to wytłumaczyłeś, bez Ciebie człowiek taki jakiś głupawy się czuje... Ty to jednak masz łeb!!!
gość
2 lata temu
Pudelek ty cwe.lu s**j fi.uta
Gość
2 lata temu
Odezwał się k***l zbok i cham. Dumą swojej rasy. Tfu!
Gość
2 lata temu
I takie coś jest mieszałkiem w sejmie. Szkoda słów! Ale co się dziwić, jaki ciemnogród, taka władza.
gość
2 lata temu
stul brudna cuchnaca morde islamska szmato
bCzVBtgX
Gość
2 lata temu
Brudziński...Bez komentarza...
gość
2 lata temu
Nie interesuje mnie ta osoba.
Gość
2 lata temu
Obrzydliwe mordy.
gość
2 lata temu
niestety ma racje...fakty o tym swiadcza
oops
2 lata temu
Przykro mi to mowic ale Polska w niedlugim czasie doczeka sie rozwiazania swoich problemow. Cos na wzor 1939r... niestety.
gość
2 lata temu
Ma racje...mamy wystarczająco swoich poj.eb.ów ,CI.APA.TYM mówimy WYPIER.....
...
Następna strona
bCzVBthz