Trwa ładowanie...
Przejdź na

Monika Zamachowska... REKLAMUJE "PIRAMIDĘ FINANSOWĄ"! Tak zarabia na alimenty Zbyszka?

171
Podziel się:

Firmie FutureNet przygląda się Komisja Nadzoru Finansowego, ale Monika jeździ na ich międzynarodowe konferencje w roli gwiazdy... Ile na tym zarabia?

Monika Zamachowska... REKLAMUJE "PIRAMIDĘ FINANSOWĄ"! Tak zarabia na alimenty Zbyszka?

Trudno podać przykład większej żenady niż to, co od kilku tygodni robi Monika Zamachowska, usiłująca naprawić wizerunek trzeciego męża, którego nie stać na płacenie alimentów swoim dzieciom. Z szeregu wywiadów, jakich przez ten czas udzieliła, mogliśmy się dowiedzieć, jakie preferencje seksualne ma Zbyszek i że nie potrafi odebrać listu poleconego, bo czyta wiersze, a w trudnych chwilach zasypia, więc wymiana kranu powoduje u niego napady senności.

W tej sytuacji Monika nie dość, że musi zarobić na jego alimenty, to jeszcze na hydraulika. Być może dlatego Zamachowska chwyta się wszelkich źródeł zarobku, nie tylko tych w Telewizji Polskiej. Chociaż nie chwali się tym na Instagramie, jest twarzą podejrzanego interesu w postaci firmy FutureNet. Profil działalności przedsiębiorstwa jest tak samo enigmatyczny jak jego nazwa, bo FutureNet wygląda po prostu na piramidę finansową, której od czerwca 2017 roku przygląda się prokuratura. Wcześniej sprawą zajmowała się Komisja Nadzoru Finansowego.

Nie wiadomo do końca, na czym zarabia FutureNet, poza naiwnością użytkowników. Portal oferuje pakiety reklam, a "współudziałowcy" zarabiają na dochodach osób, które wciągną do biznesu.

Metoda działalności firmy jest prosta. To portale stworzone na wzór mediów społecznościowych. Firma reklamuje się w sieci za pośrednictwem blogerów i youtuberów. Usilnie przekonują, że to serwis lepszy od Facebooka. A kiedy w końcu stanie się tak popularny, to wszyscy będą mogli na tym zarobić. Jak? Spółka będzie dzielić się częścią zysku - tłumaczy Pudelkowi Mateusz Ratajczak z Money.pl. "FutureNet zaufały już miliony osób na świecie" - przekonuje jeden z blogerów. O konkretnych liczbach nie mówi. Te pojawiają się dopiero, gdy przychodzi do płatności. Bo każdy użytkownik może stać się bardziej "wartościowy", jeżeli zainwestuje w odpowiedni pakiet. Mechanizm działania jest nie do odszyfrowania na pierwszy rzut oka.

Co ważne, Zamachowska nie mogła zasłaniać się niewiedzą na temat działalności firmy, bo pierwsze doniesienia o jej profilu pojawiły się w lutym 2017 roku, a prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie od czerwca. Wiadomo, że prezenterka pojechała na "kongres" FutureNet do Makau w listopadzie ubiegłego roku (!). Na YouTubie wciąż można znaleźć wideo, w których zaprasza na imprezę. Na Instagramie Zamachowskiej widnieją jedynie zdjęcia z podróży, bez informacji, co dokładnie w niej robiła.

Co ciekawe, Monika już w marcu tamtego roku angażowała się w promocję FutureNet. Latem dołączył do niej... Piotr T., znany amator młodych Kambodżanek, który odpowiedział dziennikarzowi krytykującemu jego przedsiębiorczość, że ten jest "wypierdkiem mamuta".

Znając stawki za prowadzenie imprez w Polsce, Monika Zamachowska mogła liczyć na wynagrodzenie wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych, plus przejazd i zakwaterowanie.

Wystarczyło na alimenty dla Zbyszka?

KOMENTARZE
(171)
gość
4 lata temu
To powinna mieć zarzuty prokuratorskie za promowanie piramidy finansowej i oszustów
gość
4 lata temu
Któregoś dnia biedny Zbynio nie wyrobi na serce kipnie....
Gość
4 lata temu
No bez przesady, dla niej chałtura to chałtura
gość
4 lata temu
Pewnie nie sprawdziła chałtury.
Gość
4 lata temu
Żenująca kobieta
Najnowsze komentarze (171)
Przyszły emer...
3 lata temu
A PISIorki od 8 lat przyglądają się zamachowi na karakana! Od tego przyglądania się co niektórzy oślepli.
Przyszły emer...
3 lata temu
A piramidę finansową o nazwie ZUS kto promuje? A piramidę finansową LOTTO kto firmuje? Komu postawić zarzuty?
Marcin Nowak
3 lata temu
Zapoznajcie się z tematem i później się wypowiadajcie
Marcin Nowak
3 lata temu
Od czerwca 2017 roku przygląda się prokuratura i co ? Mamy Wrzesień 2018 dalej się przygląda jak większość ludzi którzy chcą tutaj zarabiać, wpiście sobie na stornie KNF Futurenet i dajcie znać co wam wyszło :)
Gość
3 lata temu
Ty zajębany pudelku No takich debilnych komentarzy co udostępniasz to poprószy ręce opadają jak marzną takie bzdury pisać piramida finansowa to jest j****y ZUS co robi ludzi w h**a od x lat czemu tego nie opiszecie
Andrzej
4 lata temu
Znam ludzi, którzy się w to w*****i.... To jest jak sekta....
robik
4 lata temu
zawszonak***aw***ej****a
Gość
4 lata temu
żenująca i*****a. firmuje twarzą oszustwo
Ja#JaGość
4 lata temu
Richardson - czy jakkolwiek jej teraz jest - jest przede wszystkim zdegerowaną alkoholiczką,o czym z pewnością wiemy my,znający ją prywatnie i bardzo jej nielubiący,choć jej się wydaje,że jesteśmy przyjaciółmi-otóż nie!Wyłowiła sobie - ale ten się przecież pozwolił wyłowić - Zamachowskiego,niegdyś intrygującego i zdolnego aktora, dziś - żenada stulecia.Początkowo b.współczułam p.Juście i dzieciom,ale dziś myślę,że super się stało,że dał im odetchnąć Zamachowski,alkoholik,niestabilny emocjonalnie i infantylny koleś,który dał się tak zmanipulować beznadziejnie głupiej i podstarzałej dziwce.Która nota bene jest nikim i gdyby nie matka,znana PRL-owska też d****a, to ta tzw.Richardson jest absolutnym nikim! Poza tym,że jest infantylna,g****a i tłusta, a może przede wszystkim,ma głos, jakbyś szurał żelazem po szkle.
Ja#JaGość
4 lata temu
Richardson - czy jakkolwiek jej teraz jest - jest przede wszystkim zdegerowaną alkoholiczką,o czym z pewnością wiemy my,znający ją prywatnie i bardzo jej nielubiący,choć jej się wydaje,że jesteśmy przyjaciółmi-otóż nie!Wyłowiła sobie - ale ten się przecież pozwolił wyłowić - Zamachowskiego,niegdyś intrygującego i zdolnego aktora, dziś - żenada stulecia.Początkowo b.współczułam p.Juście i dzieciom,ale dziś myślę,że super się stało,że dał im odetchnąć Zamachowski,alkoholik,niestabilny emocjonalnie i infantylny koleś,który dał się tak zmanipulować beznadziejnie głupiej i podstarzałej dziwce.Która nota bene jest nikim i gdyby nie matka,znana PRL-owska też d****** to ta tzw.Richardson jest absolutnym nikim! Poza tym,że jest infantylna,g****a i tłusta, a może przede wszystkim,ma głos, jakbyś szurał żelazem po szkle.
AniaK
4 lata temu
Myślę że reklamując FutureNet pani Monika nie dopuściła się żadnego przestępstwa. To jest nowy portal społecznościowy to konkurencja nie śpi. Piramid, stożków, kwadratów.....będą szukać z każdej strony.
goru
4 lata temu
Do pudla z tym pudlem
Gość
4 lata temu
Zaraz przyjdą naganiacze i pustaki z futureneta bronić piramidy
Gość
4 lata temu
I ludzie w to wierzą ...mega pranie mózgów po nowemu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie